Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 27. května do 8. června 2020

Nezneužívej svou moc

Nastává mocné a kouzelné období Jaguára, ve kterém máš možnost nejen posílit svou pozici ve svém životě, ale objevit i netušená tajemství ukrytá nejen v tobě, ale i v druhých lidech. Když se naučíš dobře dívat, odhalí se ti skryté motivace lidí i tvých vlastních dlouhodobých záměrů. Pokud ses v posledním měsíci pro něco rozhodla, učiň určité kroky, které si ale nejdříve dobře promysli. Buď jako jaguár. Pozoruj svou kořist, ať ji představuje cokoliv. Až nastane vhodný okamžik, a ten určitě nastane, po své kořisti se nelítostně a rozhodně vrhni. Nezneužívej však svou moc jen pro svůj prospěch. Život je totiž tajemně spravedlivý.

Období 1-Ix (Jaguár) od 27.05. – 08.06.2020

V následujících dvou týdnech nadále pokračuj v posilování svého těla, ale tentokrát se více zaměř na větší procítěnost svého těla. Kultivuj i svou vášeň a vnes do svého sexuálního života nové prvky, po kterých již dlouho toužíš. Neboj se o svých tělesných i jiných potřebách se svým partnerem nebo nejbližšími více mluvit, neboť tvé slovo může mít teď opravdu velkou moc. Je to skvělý čas na různá vyjednávání, protože síle jaguára se těžko odolává. Pokud tedy plánuješ jakoukoliv změnu, nastal ten nejvhodnější pro klíčové kroky, které budou převážně pozitivní. Důležité je zůstat věrná sama sobě.

Co se týká těla, zaměř se na posílení tvých nových dobrých návyků, cvičebních programů nebo jiných denních rituálů, o kterých víš, že ti přinášejí dostatek pozitivní energie. Najdi si kvalitní informace o stravě, sexu i cvičení a naslouchej tajně rozhovorům druhých o těchto tématech a tiše se inspiruj. Mluv ke svému tělu s láskou a oceňuj ho ve svých myšlenkách. Tvé tělo je tvým chrámem, a tak jím neopovrhuj. Naopak buď k němu nejen laskavá, ale neustále ho nějakým způsobem kultivuj. Ve finančních záležitostech učiň změny, o kterých víš, že jsou nutné. Jaguár ti dá svou moc.

V rovině mysli se ponoř do tichého pozorování myšlenek svých i druhých lidí. Sleduj měnící se podmínky ve své stávající práci a sleduj své spolupracovníky a snaž se předvídat jejich kroky. Dívej se za jejich slova a nauč se číst mezi řádky. Často se procházej přírodou a sleduj cizí lidi. Uč se od nich a pozoruj jejich zvláštní způsoby, které se často diametrálně liší a někdy se až podezřele opakují. Cvič svou pozornost nejen zostřením svých smyslů, ale zkus se jako jaguár i pohybovat. Buď tajemná, mrštná a okouzlující jako kočka. Pravidelně relaxuj a zkus rozvinout i své mimosmyslové vnímání.

Co se týká tvých vztahů, nastal čas, kdy toho ve svých nejdůležitějších vztazích můžeš hodně vyřešit. Neboj se mluvit o skrytých potřebách se svým partnerem, protože v tento čas můžeš být více druhými pochopena než kdy jindy. Mluv méně, za to s větší váhou a silou. Než něco zranitelného otevřeš, připrav se a čekej na ten nejvhodnější čas. Neboj se, že ho nepoznáš, protože srdce ti v pravý čas dá znamení. Možná, že některé vztahy budou muset být v rámci celkové životní rovnováhy ukončeny nebo zásadně pozměněny. V každém případě budeš mít k dispozici mnohem větší vnitřní sílu než obvykle.

V rovině ducha nastal mocný čas, kdy se můžeš značně posunout ve svém duchovním vývoji. Jaguár patří k nejmocnějším a nejuctívanějším zvířatům, které staří Mayové ve své kosmologii uctívali. Rozviň své vyšší smysly pravidelným rozjímáním nad svým životem a zároveň učiň některé kroky, které budou nějakým způsobem pro tvůj život zásadní. Překonej své slabiny a žij tak, abys ve svém staří nebo na smrtelné loži ničeho nelitovala. Dělej vše, jak nejlépe dovedeš a v těchto dvou týdnech se zaměř hlavně na způsob toho, jak s druhým komunikuješ. Objev síly ticha, které jsou často účinnější než tisíc slov.

28.5.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist