Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 26. února do 9. března 2020

Odpoutej se od minulosti

Začíná období, ve kterém mohou ještě více zesílit tvé sny, a tak nepolevuj v jejich zapisování, protože ti mohou chtít sdělit něco opravdu důležitého. Zaměř se na svůj domov a nadále pokračuj ve zbavování se všeho, co je buď spojeno s tvou minulostí nebo již dlouhodobě nepoužíváš. Jestli sis ještě nevytvořila svůj vlastní oltář, učiň tak a polož na něj fotky tvých předků. Neomezuj se jen na ty, které jsi osobně znala, ale klidně tam přidej fotky nebo předměty těch, ke kterým z nějakého záhadného důvodu cítíš vazbu, přestože jsi je nikdy ve svém životě neviděla.

Období 1-Akbal (Dům, Noc) od 26.02. – 09.03.2020

Jsme v období snového znamení Ryb, a tak si uprav svou ložnici tak, aby mohly přijít sny síly. Před každý ulehnutím polož snovému zdroji zakázku nebo záměr. Hned ráno si zapiš vše, aniž by ses snažila vše chápat. Pravidelně si své snové zápisky pročítej a hledej spojitosti s tvou každodenní realitou. Přestože si po ránu nebudeš nic pamatovat, napiš si do svého deníku to, jak se zrovna cítíš i své momentální myšlenky. Nezabývej se správnou interpunkcí, ale dej všemu volný průběh.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, nastal čas, kdy je dobré se připravit na budoucnost. Neustále si vytvářej rezervy na tvé budoucí sny. Peníze jsou jistou formou energie, která ti může pomoci dosáhnout tvých tužeb. Šetři na něco, co potěší tvou duši. Může to být cesta na posvátné místo nebo zajímavý seminář. Zároveň si uvědom, jak se ve svém životě stravuješ. Pokud se cítíš být příliš unavená, možná bude dobré změnit jídelníček. V tomto ohledu naslouchej svému tělu, protože každé je jiné a má zcela jiné požadavky. Nauč se vařit zdravě a pozvi své příbuzné na společnou večeři.

V rovině mysli a práce se zamysli nad svou rodinou historií. Jdi daleko, až do sedmi generací zpět. Zkus najít příběhy svých předků a sleduj, jak je tví příbuzní neustále v jisté formě opakují. Odhal různá rodinná tajemství, protože jejich odhalení ti přinese svobodu. Bez potřebného vhledu budeš jen otrokyní svého podvědomí. Ptej se svých babiček nebo nejstarších členů rodiny, dokud je čas. Potěšíš tím nejen je, ale sama sebe obohatíš. Najdi ztracené poklady tvé rodiny, ať už v podobě hmotné, tak duchovní. Moudrost starších nejde předběhnout, a tak jim projev úctu nejlépe, jak dokážeš.

Co se týká tvých vztahů, zaměř se na své potlačené pocity. Možná je obtížné o některých věcech mluvit tak, jak opravdu cítíš, a tím zrazuješ sama sebe. Pokud s některými důležitými lidmi nejde komunikovat, kvůli jejich omezenosti, jdi do lesa a své pocity si dovol naplno vyjádřit. Nauč se méně brát věci osobně. V těchto dvou týdnech máš možnost toto mistrovství prohloubit. Nakonec zjistíš, že jsi naprosto nezranitelná, neboť ve zranitelnosti spočívá mocná síla, kterou osvobodíš tím, že se jí otevřeš. Požádej anděly, aby ti pomohli s určitými lidmi a otevři se zázračným řešením.

V rovině ducha se můžeš setkat nejen se svým stínem, ale i se stínem tvé rodinné historie. Využij sílu snění k tomu, aby ses mohla setkat s předky, kteří již nejsou na tomto světě. Mnoha lidem se zdá o lidech, zvířatech nebo přátelích, kteří už nežijí. Neber to jako prokletí, ale spíš jako dar. Pokud ses s někým v minulosti nestačila rozloučit nebo se vracíš k něčemu, co tu již není, využij svých snů k tomu, abys všem projevila úctu i vděčnost. Odpusť těm, kteří zatížili tvou rodinu, protože aspoň tuto cestu díky nim nemusíš absolvovat. Uč se od všech svých předchůdců. Přijmi jejich dary a odpusť jejich pochybením. Tím osvobodíš nejen sebe, ale vytvoříš příznivější podmínky i pro své potomky.

Foto: Shutterstock.com

27.2.2020 2:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist