Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 24. června do 6. července 2019

Pouč se z minulých chyb a začni znovu

Začíná období Supa, ve kterém se můžeš opřít do velkého úklidu nejen u sebe doma, ale především v duši. Podívej se hluboko do svého nitra a nech si přehrát svým vnitřním zrakem svůj osobní příběh, který každým dnem vytváříš. Uvědom si ty nejdůležitější okamžiky, které změnily tvou duši. Uvědom si nejen kvalitu svých současných vztahů, ale i těch, které spočívají v daleké rodinné historii. Jsme rovněž v astrologickém čase vodního znamení Raka, ve kterém je dobré si uvědomit nejen vztah ke své rodině a duši, ale i k vlasti.

Období 1-Cib (Sova, Sup) od 24.06. – 06.07.2019

Nastal skvělý čas se podívat na všechno, k čemu došlo v minulosti a poučit se z ní. Člověk se vyvíjí svým způsobem spíš cyklicky, než lineárně, a tak se občas můžeš cítit, že jsi zase ve stejné situaci, která však bude mít vždy trochu jinou kvalitu, protože člověk opravdu nevstoupí do stejné řeky dvakrát. Pokud neustále vstupuješ do stejně destruktivních vztahů nebo děláš opakovaně ty stejné chyby, věz, že jsi blízko skrytého pokladu, který můžeš každou chvíli objevit a cítit se svobodná.

V rovině těla se zaměř na své stravovací návyky a pravidelný pohyb. Nauč se naslouchat řeči svého těla a podívej se do své rodinné historie, zda se určité nemoci neopakují a jestli k nim náhodou nemáš také sklony. Tělo je nemocné často až tehdy, kdy je člověk pod vlivem dlouhodobého stresu, který se neřeší. Buď vnímavá k instinktivním reakcím svého těla a nauč se vnímat jeho moudrou řeč. Najdi si správný způsob cvičení i stravování a pouč se ze svých minulých pochybení. Co se týká financí, zamysli se nad tím, jak s nimi pracovat efektivněji. Uvědom si, jaké jsou tvé finanční výdaje, a pokud objevíš, že platíš za něco, co tě nebaví, měj odvahu s tím skoncovat.

Na úrovni mysli se zaměř na myšlenky, které chováš ke svým rodinným příslušníkům. Možná se na někoho dlouhodobě zlobíš, a to tě může trápit. To samé si uvědom i ve své práci. Rozjímej nad svými nejčastějšími myšlenkami a vnímej jejich kvalitu. Jsou to slova parazita nebo spojence? Učiň ze své mysli věrného společníka, který k tobě bude vysílat jen laskavé rady. Rovněž si uvědom své profesní cíle. Jsi na cestě ke své vysněné práci? Nebo máš pocit, že musíš dělat něco, co tě nebaví, protože nevidíš jiné cesty? Pravidelně se věnuj rekapitulaci své osobní profesní cesty a vzpomeň si na to, kdy jsi prožívala tu největší radost a naplnění. Ber tyto zkušenosti jako majáky, které tě mají dovést ještě k něčemu lepšímu.

V oblasti vztahů si uvědom kvalitu svých současných vztahů. Především si zrekapituluj všechny své partnerské vztahy a zkus najít skryté souvislosti, které jsou provázeny, ač se to na první pohled nezdá. Zeptej se svých rodičů nebo prarodičů na jejich názory a přístupy a zkus se z nich sama poučit. Věz, že nemusíš opakovat ty stejné zkušenosti jako oni. Nejsi svými rodiči, ale jsi s nimi „karmicky“ svázána, a tak se tě jejich osud může hlouběji dotýkat. Když prohlédneš jejich příběhy, dostaneš důležité vhledy, které ti umožní učinit rozhodnutí, která budou mít potřebný náboj, aby mohla zcela změnit tvůj dosavadní osobní příběh. Měj odvahu důvěřovat síle lásky, která je ještě záhadnější než mysterium smrti.

V rovině ducha nastal čas hlubokého vnitřního rozvoje nebo období smutku, který může vycházet z ukončení předchozího cyklu. Než se rozhodneš věnovat nějakému duchovnímu cvičení nebo meditaci, uvědom si, čím jsi prošla v minulosti. Věnuj se jen tomu, co se ti osvědčilo, a co nemělo takový efekt, s tím se jednoduše a s úctou rozluč. Pozoruj přírodu, studuj texty a nauč se očistit svou minulost skrze rekapitulaci. Uvědom si nejen svůj duchovní a rodinný původ, ale vztah ke své vlasti. Ukliď si nejen ve své duši, ale i doma a s vděčností v srdci se rozluč se vším, co patří dávné minulosti.

Foto: Shutterstock.com

25.6.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist