Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 23. prosince 2019 do 4. ledna 2020

Vystup ze svého stínu a plň si své sny

Začíná období svátků a odpočinku, ale Pazourek ti radí, aby ses zároveň věnovala intenzivně práci na své duši. Čas Vánoc ti může především přinést kromě hmotných darů, ty neviditelné, které jsou často tím nejcennějším. Mohou mít podobu jasných snů, dobrých rad od tvých bližních nebo hlubokého uvědomění, které odstartuje významný krok vpřed ve tvém životním příběhu. Nevyhýbej se povinnostem, o kterých víš, že nejdou donekonečna odkládat a využij sílu Pazourka k tomu, aby ses osvobodila od strachu vstoupit do svého stínu. Měj odvahu být k sobě naprosto upřímná a rozhodná ve svém jednání.

Období 1-Etz´nab (Pazourek, Nůž) od 23.12. – 04.01.2020

Předchozí období Hada probudilo mnoho energie, které mohlo mít podobu okouzlení a znovu probuzené síly. Zároveň se u některých lidí mohly prohloubit jejich negativní návyky a stíny všeobecně. Pokud je to tvůj případ, vezmi do svých rukou „imaginární nůž“ a odřízni všechny nezdravé energie, o kterých naprosto jistě víš, že ti nic dobrého nepřinášejí. Pazourek ti dává sílu se podívat na věci, na které by ses normálně nikdy neodvážila podívat.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, zaměř se v období svátků nejen na svou stravu, ale i své finanční prostředky. Neutratila jsi v posledním měsíci více, než jsi plánovala? Nepřibíráš enormní rychlostí?  Na druhou stranu nebuď na sebe v tomto ohledu příliš přísná. Užij si dobrého jídla, společnosti i lenošení, ale dávej jen pozor, aby sis na tento způsob života příliš nezvykla, protože by ses později musela hodně překonávat. Udělej si přehled ve svých příjmech i výdajích a vše si pro jistotu napiš na papír. Možná zjistíš, že za některé služby platíš naprosto zbytečně, protože je zcela nevyužíváš. Doporučuji po celý rok 2020 se snažit životu odevzdávat vše nepotřebné a vytvářet si tak prostor pro novou inspiraci a příležitosti.

V rovině mysli a práce se věnuj důkladné roční rekapitulaci všeho, čím jsi ve svém zaměstnání nebo každodenní práci došla. Pokud si všimneš určitých opakujících se negativních vzorců v chování, a to jak u sebe, tak u druhých, rozhodni se tomu ihned udělat přítrž. Neboj se konfrontovat s kolegy, kteří ti možná křivdili, a o všem se rozhodni v lednu důsledně popovídat. Pokud to není tvůj případ, tak zkus vymyslet nějaký „zlepšovák“, aby ses ve svém zaměstnání cítila lépe a ohodnocena. Možná ti unikají před očima příležitosti, které jen nevidíš. V následujícím roce můžeš očekávat změny, které se budou pravděpodobně dotýkat téměř nás všech.

Co se týká tvých vztahů, rozhodni se do nich dát ty nejlepší kvality, přestože se ti bude zdát, že tě někteří příbuzní vůbec nechápou. Zatím se zkus vyhnout příliš radikálním řešením, ale počkej na vhodnější okamžik. Zaměř se na silné stránky svých nejbližších, ale zároveň plně respektuj své hranice. Pokud je ti už více než osmnáct, uvědom si, že jsi zcela dospělá a nezávislá lidská bytost. Nenech své rodiče ani prarodiče za sebe příliš rozhodovat, protože to jim již nenáleží a do budoucna by tě to výrazně oslabovalo. Neboj se konfliktu, když to bude nutné, a stůj si za svou vlastní pravdou.

V rovině ducha nastal čas zesílit své osobní snahy pro pochopení hlubších souvislostí v životě. Buď zintenzivni svou vlastní duchovní praxi nebo vyzkoušej něco nového, co tě už dlouho přitahuje. Pusť se do toho s plnou vervou, a když vytrváš, brzy pocítíš plody své práce. Nečekej, že se vše stane jen tak ze dne na den a raději jdi svému štěstí vstříc. Pokud se své duši v tomto období věnovat nebudeš, můžeš pocítit smutek a jistou frustraci z toho, že se nemůžeš pohnout ve svém vývoji dál. Zdokonaluj se na všech úrovních a neustále se zlepšuj ve svém mistrovství, ať je to cokoliv. Každý den si zapisuj své sny, protože skrze ně může přijít dar shůry.

Foto: Shutterstock.com

20.12.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist