Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 23. března do 4. dubna 2020

Jez zdravě a posiluj svůj imunitní systém

Začíná další třináctidenní, ve kterém se zaměř na odpuštění sobě i všem kolem tebe. Očisti svůj život do negativních prognóz i myšlenek, které se k tobě mohou z různých zdrojů dostávat. Pamatuj, že vždy máš na výběr, jakou myšlenku přijmeš nebo jaké činnosti se v daný moment budeš věnovat. Vezmi život do svých rukou a využij velké možnosti začít utvářet život, který chceš opravdu žít. Vše začíná nejdříve v úrovni tvých snů. Pokud tvé kroky nemohou být zatím realizovány, zatím je vykonávej ve svých představách. Až přijde ten správný čas, život se dá do pohybu a ty budeš připravena.

Období 1-Muluc (Voda) od 23.03. – 04.04.2020

Jsme v dobách velkých převratných změn, které se dotýkají nás všech. Odpusť všem lidem i sama sobě, neživ v sobě strach, protože ten působí jako magnet. Jednej zodpovědně a dělej, co je nutné. Nic víc, nic míň. Období Vody přeje všem detoxikačním a očistným technikám. Máš-li tu možnost, pobývej často u jezer, potůčků nebo oceánů. Pokud ne, pravidelně se omývej studenou vodou nebo si večer pravidelně prováděj léčivé koupele. Během těchto dvou týdnů zkus odpustit všem lidem z tvé osobní historie, kdo ti nějakým způsobem zabraňoval dělat to, co tě bavilo.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, zaměř se na svůj dech a trávicí systém. Dýchej vědomě a hluboce až do spodní části svého těla. Co se týká tvých finančních prostředků, zaměř se na snižování všech výdajů a hledej cesty, jak se zbavit všeho přebytečného. Vnes do všech koutů své mysli v tomto ohledu co největší jasnost. Detoxikuj své tělo svým oblíbeným způsobem, a pokud s tím nemáš zkušenosti, zkus dva dny pít jen vodu a jíst jablka. Přečti si knihy, které zvyšují finanční gramotnost, a zároveň si v tomto ohledu zjisti, jak k finančním prostředkům přistupovali tví předci. Nedělej ty samé chyby a pouč se z jejich příběhů.

V rovině mysli a práce se zaměř na kvalitu svých myšlenek. Uvědom si, že nemusíš mít strach a živit svou mysl neustálými katastrofickými scénáři. Pravidelně si pročítej pozitivní přesvědčení, a to nejlépe před zrcadlem. Učiň si z toho každodenní návyk, stejně jako si každý den čistíš zuby. Pokud zrovna řešíš nepříjemné spory se svým zaměstnavatelem nebo kolegou v práci, zkus svou mysl přeorientovat na něco pozitivnějšího. Měj odvahu se i omluvit, pokud to situace vyžaduje. Zároveň se zkus zaměřit na myšlenky, kterými k sobě promlouváš nejčastěji. Jsou to myšlenky lásky nebo strachu?

Co se týká tvých vztahů, zaměř se v těchto dvou týdnech na vyléčení aspoň jednoho vztahu, který ti v životě dal nejvíc zabrat. Snaž se pochopit skryté poselství života, které ses měla s interakcí s touto osobou naučit. Možná jste se oba setkali v jeden nešťastný okamžik, kdy jediným řešením bylo oboustranné nedorozumění. Neomlouvej ohavné činy určitých lidí, ale nenos je nadále ve svém srdci. Buď ochotna se zbavit všech negativních vzpomínek, ze kterých ses již poučila. Odpuštění je svým způsobem završením, které otevírá cestu k pravé lásce.

V rovině ducha nastal čas hluboké očisty tvé vlastní duše. Povolej síly vody, ať očistí tvou minulost a ať máš sílu jít dále za svými sny. Zaměř se více na tento mocný živel a pravidelně navštěvuj jezera, rybníky, potůčky a možná i oceány. Čím více budeš v těchto dvou týdnech v kontaktu  s vodou, tím léčivější účinek na sobě můžeš pocítit. Nemáš-li teď možnost chodit ven, pravidelně se sprchuj studenou vodou a večer si udělej léčivou solnou koupel. Při každém sprchování se modli k vodě, ať pročistí nejen tvé tělo, ale především tvou duši. Otevři se mystériu léčení, kterému voda vládne.

25.3.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist