Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 2. do 14. srpna 2019

Nastává čas zázraků a příležitostí

Nastává mocné období Orla, ve kterém můžeš doširoka roztáhnout svá křídla. Zaměř se na své touhy a rozhodni se jít za svými sny. Pokud ještě nevíš, jaký smysl svému životu chceš dát, vrať se do své minulosti a vzpomeň si na to, co tě v životě nejvíc bavilo a co sis jako malá holka přála. Zrekapituluj si celou svou cestu životem a uvědom si, jestli jsi náhodou nesešla ze své cesty. Máš jedinečnou šanci se opět vrátit ke své síle a obnovit svou životní vizi, která ti dá hlubší smysl tvého momentálního snažení. Nastal čas zázraků a mnoha příležitostí, po kterých budeš moci sáhnout, pokud je rozeznáš včas.

Období 1-Men (Orel) od 02.08. – 14.08.2019

Orel má vynikající zrak a dává ti schopnost nahlédnout do všech tří časů, kterými jsou minulost, přítomnost a budoucnost. Pokud se momentálně cítíš v něčem zaseknutá, může přijít pozitivní průlom, protože najednou uvidíš hlubší smysl svého života. Orel létá nejblíž Slunci, a tak nehledej potvrzení svých přání ve svém bezprostředním okolí. Možná že narazíš na někoho, kdo ti porozumí, a tak to vnímej jako výjimečný dar i požehnání.

Na úrovni těla se zaměř na všechny negativní návyky, o kterých víš, že ti škodí a snaž se je nahradit něčím zdravějším. Pokud se s někým miluješ, miluj se s ním s láskou. Za každé jídlo buď vděčná a zaměř se na to, aby bylo i kvalitní, protože tvé tělo je chrámem tvé duše. Piješ-li hodně alkoholu, možná hledáš spojení s hlubším smyslem života, aniž bys sis to zcela uvědomovala. Orel s sebou přináší velké nároky, a tak se posuň ve svém stravování i ve fyzickém cvičení o další úroveň výš. Pravidelně relaxuj a zkus spát aspoň osm hodin denně, a to nejlépe před jedenáctou hodinou večer.

V rovině mysli nastal čas si uvědomit, zda tvé myšlenky odpovídají tomu, po čem v nejhlubším jádru toužíš. Příliš se nekritizuj a zkus si více důvěřovat. Ve svém zaměstnání si urči vyšší cíle, a když přijde příležitost, dovol si úspěch. Zrekapituluj si svou kariérní cestu a zjisti, jak daleká cesta tě k tvému vysněnému povolání ještě čeká. Rozdíl mezi tvým momentálním povoláním a posláním může být velký nebo malý. V každém případě se snaž tyto dva pojmy sladit do jednoho. Ve svém momentálním zaměstnání hledej další možnosti vývoje, abys měla dobrý pocit z toho, že postupuješ vstříc svému snu. V rámci kolegiálních vztahů se zaměř na harmonické vztahy a všímej si o druhých spíš jejich silných stránek, než těch slabých. O sobě nemluv „zlo“ a procvičuj se v pozitivních prohlášeních a učiň z toho každodenní zvyk.

V oblasti vztahů nastal čas zvednout laťku jak u sebe, tak u druhých. Do všech svých vztahů vlož své nejlepší kvality, ale nepřepínej se. Nejlepší bude, když budeš přirozená a přesně taková, jaká jsi. Vnímej lidi, se kterými se setkáváš nejčastěji a zaměř se na to, jestli se vzájemně opravdu podporujete ve svých snech. Dobrý přítel ti řekne své obavy, ale nikdy ti nebude chtít ukrást tvé sny. Naslouchej druhým a všimni si jejich pravých motivací, které nemusí být vždy na první pohled zřejmé. Věř svým pocitům, a pokud se necítíš v určitých situacích dobře, odejdi nebo druhým řekni, co se v tobě děje.

V rovině ducha nastal výjimečný stav, ve kterém toho můžeš hodně dosáhnout. Naslouchej svým snům a pravidelně si je v těchto dvou týdnech zapisuj. Mohou ti chtít něco velmi důležitého sdělit. Buď odvážná ve svých vizích a neboj se vkročit na nová území. Je krátce po novoluní ve Lvu, a tak se zaměř především na naplnění svých vlastních potřeb a ostatní na chvilku odlož stranou. Najdi svou životní vizi a sleduj různé synchronicity a náhodná setkání, která ti mají něco napovědět. Sleduj svým ostrým orlím zrakem všechny detaily, a když uvidíš možnost, nepochybuj o sobě a vrhni se na ni. Udržuj kontakt s ohněm, který ti pomůže otevřít tvůj vnitřní zrak.

Foto: Shutterstock.com

2.8.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist