Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 19. do 31. října 2019

S trochou odvahy změníš svůj život

Začíná období Kukuřice, ve kterém můžeš využít spoustu příležitostí k tomu, aby ses v životě přiblížila ke svým dlouhodobým cílům. Je však nutné, abys tyto šance nejdříve rozpoznala a poté k nim udělala vstřícný krok, což bude vyžadovat tvou odvahu a aktivitu. Vyhýbej se přílišné tvrdohlavosti nebo povolnosti. Buď pevná ve svém přesvědčení, ale zároveň dostatečně přizpůsobivá vůči životu, abys efektivně využila všeho, co ti nabízí. Připomeň si svou největší životní vášeň a odhodlaně k ní směřuj.

Období 1-Ben (Kukuřice, Rákos) od 19.10. – 31.10.2019

Zároveň Slunce vstupuje 23. října do vášnivého znamení Štíra, která může otevřít nejen hluboká témata, ale může vystupňovat vášeň tvého těla. Zamysli se nad svými sexuálními potřebami, a zda jsi v této oblasti opravdu spokojená. Možná bude dobré tvůj intimní život trochu oživit, a tak se neboj se svým partnerem o svých nejen fyzických potřebách mluvit.

Na úrovni tělesné ti může být velmi užitečná jóga, která učiní tvé tělo pružnější, a zároveň silnějším. Pokud se věnuješ dlouhodobě jen posilování svého těla, zkus ho v následujícím období více protahovat. Na druhou stranu, pokud se jen protahuješ a necítíš ve svém těle energii, tak začni intenzivně posilovat. Otevři své sexuální kanály, a zkus v tomto ohledu s partnerem zažít něco nového. Co se týká materiálních záležitostí, můžeš si značně polepšit, pokud chytíš ty správné pracovní příležitosti, které se budou hodit k tvým dlouhodobým profesním cílům.

V rovině mysli se zkus zamyslet nad svými nejčastějšími myšlenkami. Možná na některých svých názorech lpíš až příliš, a to ti může bránit se otevřít zajímavým pracovním příležitostem. Buď více flexibilní a využij všeho, co se ti nabízí. Uchovej si však své směřování ke své práci snů. Je důležité se naučit i určité záležitosti odmítnout, aby sis uchovala své vlastní ambice. Přesto se více vyplatí být v tomto čase aktivní. Hledej „průniky“, které ti urychlí cestu k tvým osobním pracovním cílům. To platí i pro kolegy a spolupracovníky. Někteří ti mohou být velmi nápomocní a ti další tě mohou zdržet na dlouhou dobu.

V oblasti vztahů si dávej pozor na dva extrémy. Můžeš být příliš tvrdohlavá a odmítat i dobré požadavky tvého partnera nebo se mu můžeš zcela oddávat a své potřeby odsouvat na druhé místo. Pamatuj, že dobrý vztah musí plynout v dokonalé rovnováze, která je zákonem všech dobrých partnerských vztahů. Být příliš dominantní nebo příliš submisivní se nevyplácí. Uchovávej si vždy svůj prostor, abys mohla být každý den aspoň chvilku sama za sebe. V těchto čtrnácti dnech se zaměř i na svou sexualitu, která může tvému vztahu pomoci, pokud nebude příliš jednostranná.

V rovině ducha nastal velmi příznivý čas, kdy se můžeš naladit snadněji nejen na svou duši, ale zároveň objevit hlubší smysl svého života. Věnuj se tanci a nacházej při tomto procesu cestu tvé duše. Jógové cviky mohou být teď velmi efektivní, a tak doporučuji zdokonalovat se v této vynikající praxi. Pracuj rovněž na svém sebevědomí a posilni své vůdčí schopnosti. Důvěřuj sobě, důvěřuj životu a dělej to, co ti náleží. Probuď v sobě vášeň pro něco, o čem víš, že obohatí nejen tebe, ale i svět. Pravidelně si zapaluj svíčky a zkus hovořit k plamenu jako ke svému dědečkovi, který ti vždy naslouchá a nikdy tě neodsoudí. Když budeš naslouchat svému nitru za přítomnosti ohně, může přijít inspirace, která změní tvůj život.

Foto: Shutterstock.com

20.10.2019 6:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist