Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 18. do 30. ledna 2020

Pobývej v přírodě a nauč se rozumět její tiché řeči

Začíná období Ještěrky, ve kterém můžeš zaznamenat zvýšenou snovou aktivitu. Pokud ještě nemáš svůj zápisník snů, neváhej a pořiď si ho. Sny ti mohou nejen ukázat správnou cestu, ale i léčit. Také se v těchto následujících dvou týdnech zamysli nad svými starými přáteli a zároveň neváhej se seznámit s novými. Raději se však zaměř spíš na kvalitu, než na kvantitu. Máš-li pocit, že jsi již někoho blízkého dlouho neviděla, na nic nečekej a chop se iniciativy. Pobývej pravidelně v přírodě a nauč se rozumět její tiché řeči.

Období 1-Kan (Ještěrka) od 18.01. – 30.01.2020

Nauč se více důvěřovat svým pocitům. Často se sama sebe ptej: „ Z jaké myšlenky mám lepší pocit?“ a na základě toho se pak rozhoduj ve svém každodenním životě. Tvé tělo je schopno zaznamenat mnohem více vjemů, než tvá racionální mysl, a tak řeč svého těla rozhodně neignoruj. Zaměř se především na lidi, se kterými bys chtěla být v tomto roce nejčastěji nebo s nimi spolupracovat. V každém ohledu respektuj své pocity a zároveň nepřekračuj hranice druhým.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, můžeš zaznamenat velký úspěch, a tak se rozhodně nevyhýbej různým příležitostem, které k tobě budou přicházet v podobě nabídek spolupráce se zajímavými lidmi. Získávej potřebné informace, ale důležitá rozhodnutí učiň svým srdcem. Pravidelně posiluj své tělo, běhej nebo se pravidelně věnuj procházkám v přírodě. Budeš-li mít možnost se účastnit nějaké společenské akce, neváhej a otevři se novým kontaktům, protože se můžeš seznámit s někým důležitým. Více vnímej signály svého těla a nauč se překládat jeho řeč.

V rovině mysli a práce se více zaměř na svou intuici. Tentokrát opusť veškerou analýzu a dej přednost svým pocitům. Sleduj změny ve své práci, které mohou způsobit zásadní změny ve tvém pracovním kolektivu. Možná předem vytušíš, co se tento rok bude dít. Každý večer žádej své sny o vedení a ráno si je zkus pravidelně zapisovat. Zapiš si zvlášť ty, ve kterých budou figurovat lidé z tvého zaměstnání. Ponoř se naplno do realizace svých projektů a používej přitom svůj instinkt. Více se svými kolegy komunikuj a nech si od nich pomoci. Ve více lidech se toho mnohem více zvládne.

Co se týká tvých vztahů, zaměř se především na kvalitu, než na kvantitu. Je lepší mít méně opravdových vztahů, než stovky povrchních. Nezanedbávej některé lidi ze své minulosti, přestože víš, že ti budou vždy věrní. Čas ubíhá velmi rychle, a tak se chovej tak, abys na sklonku svého života ničeho nelitovala. Pozvi svou kamarádku nebo kamaráda z dětství na čaj a upřímně se zajímej o její nebo jeho momentální životní příběh. Zároveň se neboj svěřit se svými problémy, abys nenarušila rovnováhu. Pokud jsi momentálně sama, navštěvuj různé kulturní akce a neboj se seznámit s novými lidmi.

V rovině ducha nastal výjimečný čas, ve kterém se mohou značně rozvinout tvé intuitivní a snové dovednosti. Pobývej často v přítomnosti živlů, jako jsou voda, země, oheň a vzduch. Mluv v duchu ke stromům a svěř se „dědečkovi ohni“ o svých životních tužbách a výzvách. Nauč se v tichosti naslouchat odpovědím, které budou přicházet hlavně přes tvé pocity. Když se na nějakém místě budeš cítit nepříjemně, respektuj své vnitřní rozpoložení a zbytečně tam neztrácej čas ani energii. Hledej to, co ti je příjemné a touto cestou se ubírej. Pravidelně pros před spaním své sny, ať ti ukážou pravdu, která ti v následujících dnech nejvíc pomůže. Buď ve společnosti spřízněných lidí a neviditelných pomocníků, kteří tě mohou chránit a podporovat.

17.1.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist