Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 18. do 30. dubna 2020

Měj odvahu jít za svými sny

Nastal čas Orla, ve kterém se zaměř na to nejlepší, co ve svém životě chceš prožít. Nesmiřuj se s málem, ale zároveň plně akceptuj to, v jaké situaci se teď nacházíš. Život se neustále mění a nyní máš velkou možnost se stát svou nejlepší verzí sebe sama. Měj odvahu jít za svými sny a nenech se ovládat ani zdržovat strachem druhých lidí. Vysni si život, který chceš doopravdy žít a roztáhni svá křídla. Je čas ze sebe vydat to nejlepší a neohlížet se zpět. Vizualizuj si velké zářící Slunce, ke kterému letíš jako orlice a splýváš s ním. Rozpusť se v jeho záři a poté se staň tím, kým se cítíš být odjakživa.

Období 1-Men (Orel) od 18.04. – 30.04.2020

Tento rok je velkou výzvou pro mnoho z nás, ale čas orla přináší dobré zprávy, pokud budeš mít odvahu naslouchat svému srdci a všimneš si jistých znamení ve tvém okolí. Duch k tobě bude promlouvat skrze různé příznivé náhody, ale možná i náročnějšími zkouškami na tvou odvahu. Každopádně nastal čas udělat kvantový skok, a to minimálně ve svém vlastním vědomí. Pamatuj, že máš v každém okamžiku na výběr. Orel vidí do všech tří časů (minulost, přítomnost, budoucnost) a ví, co je nejlepší udělat v každý moment tvého života. Naslouchej mu. Až to uvidíš, měj odvahu jednat.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, dovol si úspěch, přestože se momentálně nemůžeš naplno zapojit do své běžné práce. Pravidelně cvič a uč se novým dovednostem, které tě přiblíží k ještě lepší budoucnosti, kterou sis možná ani neuměla představit. Zamysli se tedy nad svou budoucí prací. Co ti život naznačuje? Co naznačuje celé naší společnosti? Vyber si takové budoucí povolání, na které budeš v každém ohledu pyšná. Každá cesta začíná jedním malým krůčkem. Není lepšího času na změnu a nikdy možná už v takové síle nebude. Využij na první pohled nevýhodné pozice a najdi možnosti, které se ti doopravdy nabízejí.

V rovině mysli se na vše dívej z orlí perspektivy. Vyhni se pochybování, řešením problémů, které nejdou hned vyřešit a obavám z budoucnosti. Prolétni orlím zrakem svou profesní minulost a všimni si tajemné linky, která se prolíná napříč časem. Ve svém okolí buď k druhým shovívavá, ale na druhou stranu nebuď příliš dlouho v prostředí, kde se jen živí obavy. Chraň si své myšlenky, protože ty mají vliv na tvé činy a pozdější zvyklosti. Napiš si seznam všech cílů a životních snů na papír a najdi k nim cestu. Uvědom si své nejsilnější stránky a buď za ně vděčná. Nezaměřuj se jen na své chyby. Udělej si ze své mysli spojence.

Co se týká tvých vztahů, nenech si nikým a ničím omezovat. Zaměř se na lidi, kteří ti věří a podporují tě. Orel patří k orlům a opice k opicím. Rozeznej, v jaké společnosti se ocitáš a pobývej více času s těmi, kteří ti rozumí beze slov a dodávají odvahu. Těm ostatním se snaž vyhnout, a když to nepůjde, zabojuj. Orel ti dá sílu vyhrát každý spor, pokud budeš jednat upřímně a ze svého srdce. Inspiruj se velkými lidskými příběhy. Těmi, co byly, jsou a možná i teprve začínají. Dej do svých vztahů ze sebe to nejlepší a zároveň se nespokojuj s málem. Umět rozeznat tuto úzkou linii je uměním života.

V rovině ducha se můžeš doširoka rozmáchnout. Více než obvykle naslouchej svým snům, protože orel ti může přinést informace z čistého zdroje. Každý večer si zvykni požádat „snový zdroj“ o radu, ve všech možných oblastech, které jsou pro tebe momentálně důležité. Orel ti může přinést důležitou zprávu nebo dokonce vyléčení. Uvědom si, jaké sny tě provázejí celý život, protože jejich moudrost překračuje prostor i čas. Pobývej často u ohně a trénuj své vnitřní vidění. Pak zavři oči, roztáhni paže a představ si, jak letíš. Dívej se na ty nejdůležitější obrazy svého života a nic neposuzuj. Jen se dívej a orel ti vyjeví mnohá tajemství.

17.4.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist