Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 14. do 26. května 2020

Vyhýbej se arogantnímu chování i sebelítosti

Začíná další 260denní cyklus, ve kterém můžeš začít ve velkém stylu. Pokud sis v období Králíka uvědomila, co je připraveno se zrodit, nastal čas houževnaté a energické akce. Jdi krok za krokem ke svým nejvzdálenějším cílům a každý okamžik vnímej jako šanci se k nim přiblížit. Je jedno, v jaké situaci se zrovna nacházíš, důležité je, že víš, jakým směrem se máš vydat. Čas rozmýšlení je u konce a nastává čas činů. Využij tohoto času moudře, protože dobrý start ti v budoucnosti ušetří spoustu času a energie. Vyhýbej se arogantnímu chování i sebelítosti, které je často s tímto obdobím spojeno.

Období 1-Imix (Drak, Krokodýl) od 14.05. – 26.05.2020

V následujících dvou týdnech doporučuji pravidelné fyzické cvičení, zdravý sexuální život a činorodost. Připomeň si své nejdůležitější priority a jdi k nim vstříc krok za krokem. Můžeš toho zvládnout opravdu hodně. Nezapomeň občas relaxovat, aby ses „nepřepálila“. Drak probouzí mnoho energie, ale jen těžko se ovládá. Jednej rychle a přímo. Jakékoliv zadrhnutí a časové prodlevy tě mohou psychicky vyčerpávat. Jakmile uděláš jeden krok, zeptej se sama sebe, jaký další krok je ten nejlepší. Vyhýbej se stereotypním činnostem, zvláště těm, ve kterých nevidíš žádný hlubší smysl.

Co se týká těla, uvědom si kvalitu svého sexuálního života. Vášeň se může probudit nečekaně prudce, a pokud nebudeš mít možnost tuto energii vyjádřit, můžeš být buď vzteklá nebo frustrovaná. Popovídej si s partnerem o tom, co byste si v tomto ohledu přáli zažít nového, nebo zda jste v této oblasti opravdu spokojení. Buďte co nejupřímnější a zároveň k sobě chovejte úctu. V žádném případě se z ničeho neobviňujte. Mějte se sebou trpělivost a zároveň učiňte nějaké symbolické gesto, které vás v tomto ohledu posune o krok dál. Zamysli se rovněž nad způsoby, jak vyděláváš své peníze. Otevři se novým příležitostem.

V rovině mysli si buď více vědoma svých myšlenek a slov. Jsou spíš negativní, pozitivní nebo se jen neustále opakují dokola a nic ti nepřináší? Nemluv příliš mnoho ani příliš málo. Rozhodni se myslet tak, aby kvalita těchto myšlenek podporovala tvé činy. Obavy zahoď, pokud nejsou zrovna aktuální. Vyhýbej se negativním informacím ve svém okolí a raději si vytvářej taková přesvědčení, která ti pomohou se cítit lépe. V pracovních vztazích se snaž o co největší přímost, ale nevyžívej se v konfliktech. Když však nebude jiné cesty, ničeho se neboj a vyndej karty na stůl. Je dobré pročistit vzduch.

Co se týká tvých vztahů, můžeš pocítit návaly vzteku, netrpělivosti a frustrace, pokud se některé záležitosti nebudou měnit nebo posouvat. Vyhni se dvěma extrémům, a to jsou přílišná arogance a pocit sebelítosti. Udělejte společně s partnerem něco zcela nového. Něco, po čem dlouho oba toužíte. Naučte se mluvit i o nepříjemných věcech, které jsou pro vás oba důležité. Rovněž se neboj vyjádřit svůj hněv, pokud ho v sobě doopravdy cítíš. Jen si dávej pozor na to, abys neházela vinu za své emoce na partnera. Promluvte si o svých budoucích představách společného bydlení a hledejte „průniky“.

V rovině ducha nastal významný čas, protože začal nový 260denní cyklus. A tak je dobré se zamyslet nad svým dlouhodobým záměrem. Zasej semínko něčeho, co obohatí tvou duši. Rozhodni se věnovat určitému druhu cvičení, meditace nebo koníčku minimálně dalších devět měsíců. Dej si sama závazek, že od tohoto záměru neustoupíš. Pokud ti zatím není jasné, jaký záměr by to měl být, jdi do přírody a čekej na inspiraci, která bude jasná jako slunce na nebi. Zbav se nějaké své slabosti a proměň ji v sílu. Učiň rozhodnutí, které bude něčím posvátným, něčím, na co budeš hrdá i na konci svého životního příběhu.

14.5.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist