Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 10. do 22. března 2020

Jez zdravě a posiluj svůj imunitní systém

Nastal čas se poučit ze své minulosti a odvážit se být zranitelnou. Pokud máš špatné zkušenosti ze svých minulých nebo současných vztahů, ale někdo se ve tvém životě objevil nebo objeví, neuzavírej se. Využij svých zkušeností, abys milovala lépe, ale zároveň si uchovej svou nevinnost, abys milovala plně. Pokud žiješ ve spokojeném partnerství, možná nastal čas vztah oživit, aby se nestal příliš monotónním. Ve svých volných chvílích pozoruj přírodu a nacházej různé souvislosti, které nejsou na první pohled viditelné.

Období 1-Cib (Sova, Sup) od 10.03. – 22.03.2020

Zkus si vzpomenout na všechny sny, které se ti od dětství zdály. Pokud je nosíš stále v živé paměti, je možné, že ti jejich význam dojde až někdy v budoucnosti. Některé sny člověka připravují na určitou životní zkušenost, která je pro ně významná. Zároveň ti sny mohou i naznačovat, že některé budoucí události můžeš pozměnit. Říká se, že vše nejdříve začíná ve snu, a teprve pak se to může skutečně zhmotnit. Zapisuj si své sny pravidelně a zkus si vést i denní záznamy z právě uplynulého dne.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, zaměř se na svůj způsob stravování a zacházení s penězi. Jez zdravě a posiluj svůj imunitní systém správnou životosprávou. Pouč se ze své minulosti a z přístupů, které nefungují. Buď vděčná za to, že již nemusíš určitými cestami znovu procházet. Bez hluboké rekapitulace však lidé často opakují své chyby do nekonečna. Své tělo šetři a nejez potraviny, o kterých víš, že tělu škodí. Přijímej to dobré, a to jak v myšlenkách, tak i ve stravě. Zabývej se jógou a zároveň získávej nové a nové informace a techniky, které ti přijdou nějakým způsobem zajímavé.

V rovině mysli a práce si vzpomeň na to, jaká zaměstnání a projekty ti přinesly tu největší radost. Pak se podívej na svou současnou situaci. Pracuješ v oblasti, která naplňuje tvou duši? Jestli ne, tak se neboj odvážit učinit symbolický krok ke svému zaměstnání snů. Buď vděčná za to, že máš práci, která tě živí, ale zároveň si uvědom, že je to jen jeden ze stupínků, který ti pomůže se dostat k tvému vytouženému cíli. Pokud ještě žádný takový cíl nemáš, nech se inspirovat vším, čím jsi prošla a vytvoř si představu budoucnosti, která tě povede k uskutečnění.

Co se týká tvých vztahů, můžeš očekávat velké změny, které se dějí i v celé společnosti. Může se to týkat tvého partnerství, pracovního kolektivu nebo přátel. Je možné, že zjistíš, že v některých vztazích už nemůžeš pokračovat dál, pokud se neposunou na další úroveň. Pokud máš za sebou špatné zkušenosti, můžeš se bát druhým otevřít. Pokud se však upřímně zamiluješ, následuj svůj cit. Láska je to jediné, za co stojí doopravdy žít, a tak nedovol, aby tě ovládl strach. Odpusť sobě i určitým lidem z minulosti a ponoř se do hlubinného studia partnerských vztahů. Říká se, že láska je ještě větší mystérium než smrt.

V rovině ducha nastal čas se hluboce zamyslet nad svým životem. Pravidelně medituj a rozjímej nad smyslem svého života. Nalezni svou vlastní moudrost a nadále ji prohlubuj. Hodně čti, pobývej v přírodě, ale hlavně pozoruj. Inspiruj se učeními, která přežila tisíciletí a jsou aktuální i dnes. Zároveň však na ničem nelpi a pamatuj, že jediné, co je skutečné, je tento přítomný okamžik. Zamysli se rovněž nad uplynulým rokem a uvědom si, jaké zkušenosti tě nejvíc ovlivnily. Některé mohly být velmi příjemné a některé méně. To život vybírá, co je pro tebe momentálně nejdůležitější.

12.3.2020 2:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist