Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 1. do 13. listopadu 2019

Zbav se v životě všeho, co dlouhodobě nepoužíváš

Začíná období Smrti, které oznamuje konec starého a začátek nového. Zbav se v životě všeho, co dlouhodobě nepoužíváš nebo co odráží jen tvou vzdálenou minulost, která se již nikdy nevrátí. Nelpi na tom, kým jsi byla a uvědom si, že v jakémkoliv okamžiku se můžeš zcela změnit. Zatím se vyhýbej velkým akcím, ale spíš vytvářej prostor uvnitř sebe. Hodně uklízej, věnuj se činnostem, které chceš dělat v budoucnosti a staň se nejlepší verzí svého já. Nenech se vtáhnout do osidel minulosti, protože tak bys mohla ztratit spousty drahocenného času i energie a tvá důvěra v nové by mohla výrazně oslabit.

Období 1-Cimi (Smrt) od 01.11. – 13.11.2019

Podzim je ve svém vrcholu, a tak se zaměř na „velký úklid“, a to nejen doma nebo v práci, ale především ve tvé duši. Nastal čas, kdy v tobě má symbolicky zemřít to, co už ti neslouží ve tvém budoucím životním příběhu. Můžeš se značně přiblížit svým budoucím touhám a snům, ale bude potřeba použít svou vůli, rozhodnost i odvahu. S láskou se rozluč se vším, o čem v jádru své bytosti víš, že je minulostí a energicky se připravuj na příchod nového.

Co se týká tvého těla a hmotných záležitostí zaměř se nejen na svůj přístup ke zdraví, ale uvědom si i to, jak zacházíš se svými financemi. Všechno se mění, a tak je možné, že to, co fungovalo dřív, už tak funkční není. Střízlivě sleduj své výdaje a příjmy a snaž se o to, aby tvé příjmy neustále rostly a výdaje se naopak snižovaly. Podívej se pravdě do očí a udělej změny, o kterých víš, že již měly být dávno učiněny. Pokud jsi závislá na jídle, na sexu nebo na alkoholu, nastal čas zabojovat. Buď se osvobodíš, nebo se ještě více propadneš do temných zákoutí své vlastní mysli.

Na úrovni mysli a práce se zaměř především na „velký úklid“. Hodně uklízej jak doma, tak v práci, ale především se zbavuj všech zbytečných činností a věcí, které už stejně dlouho nepoužíváš. To samé platí o tvých myšlenkách. Možná se opět probudí staré strachy a pochybnosti, které tě budou chtít držet na místě, které už stejně dobře znáš. Nastal čas vnitřních změn, a pokud se ti podaří změnit tvou mysl, postupně změníš i celý svůj život. Pracuj s pozitivními přesvědčeními každý den aspoň dvacet minut před zrcadlem nebo svíčkou. Udělej si z toho každodenní rituál a nepochybuj o tom, že se jejich účinek v pravý čas projeví. Nauč se trpělivosti a zbav se veškerého očekávání, a zázraky se mohou dít.

Co se týká tvých vztahů nastal čas obnovy. Některé vztahy se budou muset výrazně proměnit, aby mohly přežít. Pokud tě někdo trápí, promluv si s ním zcela upřímně, a buď připravena na všechno. Nikoho se nedoprošuj a nebuď s druhým jen z domnělé lítosti, protože tak jim bráníš najít někoho vhodnějšího, přestože to nechtějí slyšet. Buď upřímná, rozhodná, ale soucitná. Pobývej ve společnosti lidí, se kterými se cítíš přirozeně dobře a dovol si to. Vyhýbej se myšlenkám, že něco nejde změnit, protože vždy a kdykoliv můžeš změnit svůj vlastní postoj, a to má následně vliv na celé dění kolem.

V rovině ducha nastává zkouška nejen tvé vůle, ale i víry v sebe sama. Zároveň vzdej úctu svým předkům a poznej hlouběji jejich životní příběhy, od kterých si můžeš vzít velké poučení pro svůj život současný. Navštiv hřbitov, kde mají místo tví předkové a zapal jim na počest svíčku. Nech jim tam symbolické dary a poděkuj jim za příležitost být člověkem, protože i oni jsou součástí tvého zrodu, ať jejich cesta byla sebedramatičtější. Naslouchej svým snům a zvláštní pozor dej těm, kde se objeví buď tví rodiče, nebo vzdálení příbuzní. Tyto sny v sobě vždy obsahují důležité poselství pro tvou současnou životní situaci, a tak si je minimálně zapiš, přestože jejich významu neporozumíš. Jdi odhodlaně za cestou svého budoucího já a s láskou se rozluč se vším, co patří snu minulosti.

1.11.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist