Mayský horoskop od 20. září do 2. října 2021. Zbav se minulosti a žij své sny

Začíná čas, ve kterém je dobré si připomenout nebo posílit tvé velkolepé životní cíle a sny. Využij nadhledu Orla a podívej se na svůj život z ptačí perspektivy. Začíná podzim, a tak se zamysli nad tím, jaké životní zkušenosti byly během tohoto roku pro tebe nejcennější. Zbav se všeho, co je pro tebe minulostí a vytvářej si volný prostor pro tvůj budoucí let. Rozjímej nad různými možnostmi a sleduj poselství svých snů, které mohou mít prorocký charakter. Žádej od života více, ale zároveň buď ochotna ze sebe vydat to nejlepší. Pečuj nejen o své zdraví, ale tentokrát se zaměř na svou sociální činnost a důležité vztahy.

mayske-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Men (Orel) od 20.09.2021–02.10.2021

Men patří k západním znamením, které jsou známy svou přemýšlivostí a tendencí k introspekci. Orel dokáže nahlédnout velmi ostrým zrakem do všech tří časů, jimiž jsou minulost, přítomnost a budoucnost. I ty se podívej na svůj život panoramatickým zrakem orla. Nacházej zajímavé spojitosti a zdánlivé náhody, které tě vedou určitým směrem. Pokud dosud nejsi zcela spokojena se svým životem, jenom to znamená, že jsi v části svého letu za svým životním snem. Užívej si nejen svou vzdálenou vizi, ale především cestu samotnou, ve které je již vše důležité obsaženo. Nauč se důvěřovat proudům ducha a nech se jimi nadnášet.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, popřemýšlej o tom, zda ti tvé běžné každodenní činnosti opravdu dávají smysl nebo je jen automaticky a téměř bez duše opakuješ. Máš jedinečnou příležitost změnit si a vytvořit nové zdravější návyky, které budou věrněji odrážet tvou duši. Nauč se žádat o nekonečnou hojnost, která tě může překvapit rozmanitými způsoby, které nemusí být na první pohled zřejmé. Dovol si být totálně úspěšná a nesmiřuj se s ničím méně hodnotným, než ti náleží. Je však důležité umět rozlišit, co je opravdovou touhou duše a co chorobná, neukojitelná ctižádost.

V rovině mysli nastal čas se zamyslet nad tvým pravým posláním, které se má jednoho dne stát i tvým povoláním. Čas, který běžný člověk tráví ve svém běžném zaměstnání, zabere téměř jednu třetinu dne, a tedy i následujícího života. Připomeň si tedy v následujících dvou týdnech vyšší cíle ve svém pracovním životě a rozhodni se vytvořit plán, který ti pomůže jich dosáhnout. Vzpomeň si na všechny pracovní příležitosti, které tě v minulosti nejvíce naplňovaly a uvědom si, kde se ocitáš teď. Ať se ocitáš kdekoliv, jsi na tom nejsprávnějším místě, odkud můžeš učinit další krok ke svému ideálnímu zaměstnání.

Co se týká vztahů, rozhodni se do všech svých nejbližších vztahů dát ze sebe to nejlepší, bez ohledu na to, co dělají ti druzí. Pokud se k tobě však někdo dlouhodobě nechová hezky, zkus zaměřit svou pozornost k lidem, o kterých víš, že si tě váží a nemusíš jim nic extra vysvětlovat. Vyhledávej raději kvalitu než kvantitu. Inspiruj se těmi, kteří se rozhodli jít odvážně za svými sny a dosáhli jich. Pochybovače nech být, ale zároveň se zamysli nad tím, proč je do svého života stále přitahuješ. Více důvěřuj sama sobě i neviditelnému životu, který tě vždy a v pravý čas podpoří.

V rovině ducha nastává významný čas, kdy můžeš očekávat malé i velké zázraky, které se mohou projevovat rozmanitými způsoby. Sny mohou být živější, a tak je doporučuji zapisovat více a častěji, než jsi obyčejně zvyklá. Doporučuji ti si pořídit tarotové nebo vykládací karty, o kterých možná již nějakou dobu uvažuješ. Orel vládne magii vzduchu, a tak je následující období vhodné pro jakékoliv věštění a předpovídání možné budoucnosti. Poděkuj Slunci za jeho neustálou zář a spoj se s jeho silou pomocí modliteb, které si sama můžeš vytvořit. Důvěřuj si a už o sobě nepochybuj.

23.9.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist