Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 7. do 19. dubna 2019

Neboj se ukončit záležitosti, které už ti neslouží

Začíná období Pazourka, ve kterém je dobré se pořádně opřít do práce ve všech oblastech, které podle tebe drhnou. Neboj se vstoupit hluboko do svého stínu a začni vše měnit tím nejlepším způsobem, jakým jsi schopna. Nic nehodnoť, jen se opři do práce. Neboj se ukončit záležitosti, u kterých je zcela jasné, že nemají budoucnost a zkus zefektivnit nejen svůj pracovní život, ale i své koníčky. Dostaneš-li se do sporu s druhými lidmi, buď upřímná, rozhodná, ale laskavá zároveň. Jestli víš, co máš udělat, neváhej, nastal čas.

Období 1-Etz´nab (Pazourek) od 07.04– 19.04.2019

Po vášnivém a tvůrčím období Hada, začíná čas sebezdokonalování na všech úrovních. Zamysli se nad sebou a uvědom si oblasti, ve kterých se necítíš silná. Nastal čas pracovat na svých slabinách a věz, že to, co je teď tvou největší slabinou, se v budoucnu může stát tvou největší silou. Začni krok po kroku, a pokud máš pocit, že je vše v pořádku, věz, že se vždy můžeš o trochu zlepšit. Buď tou nejlepší verzí sebe sama.

V rovině tělesné se zaměř především na cvičení a pravidelný pohyb. Rovněž se sama sebe zeptej, zda jsi spokojena se svým stravováním. Pokud se v poslední době necítíš ve svém těle dobře, je důležité pro to něco udělat. Zkus nějakou detoxikační dietu nebo začni pravidelně sportovat. Pokud už cvičíš, ale nevidíš žádné výsledky, zkus toto cvičení ještě víc zintenzivnit. Co se týká financí, tak možná utrácíš více, než je nutné, a tak se zaměř na zapisování svých výdajů i příjmů, aby sis vytvořila pro práci se svými financemi potřebný cit. V oblasti osobních koníčků se zaměř na techniku a sebezdokonalování.

Co se týká úrovně mysli opři se do práce s novými přesvědčeními a vyhni se myšlenkám, které ti akorát zhoršují tvůj momentální psychický stav. Rozhodni se být více důsledná při plnění každodenních povinností a snaž se každou činnost dělat o něco málo vědoměji a lépe. V práci se neboj opřít do řešení nepříjemných problémů a vyhni se zbytečným mocenským konfliktům, ke kterým v tomto období může docházet. Pravidelně medituj a každé ráno si opakuj myšlenky, které chceš žít. S kolegy se zkus domluvit na potřebných kompromisech a navrhni způsoby, jak společnou práci ještě více zefektivnit.

V oblasti vztahů to může být občas velmi nepříjemné, protože zřejmě budeš muset mluvit i o věcech, které nejsou v harmonii. Měj odvahu druhé konfrontovat se záležitostmi, které ti vadí, ale zároveň na svého partnera nevyvíjej příliš mnoho tlaku, který může být v konečném důsledku kontraproduktivní. Je však důležité, aby partner věděl, co se v tobě děje, aby se sám pak mohl rozhodnout do vašeho vztahu dát to nejlepší ze sebe. Sama se věnuj činnostem, které chceš, aby se druhá strana naučila. Čím více budeš lásky dávat, tím více ji následně budeš dostávat, ale tato činnost nesmí být vypočítavá, protože láska vychází z centra tvého srdce.

V rovině ducha nastal čas, kdy se můžeš cítit oddělená od svého „vyššího Já“. Rozhodni se více pracovat na sobě. Věnuj se nejen svým koníčkům, ale pracuj rovněž na kvalitě své vlastní mysli. Pravidelně medituj a tuto činnost postupně prodlužuj. Cvič jógu nebo jiné duchovní cvičení, které ti nejvíc vyhovuje. Vše se snaž dělat s plnou pozorností. Pokud se svému vnitřnímu životu doposud nevěnuješ, zapiš se na nějaký kurz, který tě buď dlouhodobě zajímá, nebo dej na doporučení od lidí, kterým v tomto ohledu důvěřuješ. Vyhni se příliš kritickému hodnocení sebe sama, protože se pak můžeš od všeho velmi lehce odradit. Buď k sobě laskavá, ale zároveň upřímná.

9.4.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist