Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 31. ledna do 13. února 2019

Přichází šance na úspěch

Jdi za svou vášní a využij všech příležitostí, které se ti v tomto období nabídnou. Dej však pozor, abys udržela rovnováhu mezi tvými touhami a cíli někoho jiného. Nebuď ani příliš tvrdohlavá, ani příliš povolná, protože každý extrém tě může dostat na scestí. Nejdřív si uvědom, co opravdu chceš a pak ve svém okolí hledej příležitosti, které tě k tvému vytouženému snu aspoň trochu přiblíží. Buď flexibilní, ale věrná svým zásadám. Když budeš v pohybu, může se tvůj svět posunout o velký krok vpřed.

Období 1-Ben (Kukuřice, Rákos) od 01.02– 13.02.2019

Nabízí se ti možnost dosáhnout většího úspěchu, ale jen pod podmínkou, že vyvineš jistou akceschopnost a odvahu vyzkoušet i něco nového. Je to skvělý čas pro vystupování na veřejnosti a sebeprezentaci. Neboj se své myšlenky šířit, ale buď opatrná, abys je nikomu příliš nevnucovala. Existuje mnoho cest a ještě víc názorů. Hledej to společné, co tě s určitými lidmi nebo projekty spojuje. K ideálnímu stavu se musíš nejdřív dostat. Přestože je tvá síla zatím jemná a píseň tichá, ještě neznamená, že se nestane inspirací pro mnoho dalších osudů někdy v budoucnosti.

Na úrovni těla se nesnaž o rychlé změny a výsledky. Miluj své tělo takové, jaké je. Jdi však vstříc vizi, která tě těší. Pokud chceš zhubnout nebo své tělo posílit, najdi si kurz na to určený. Dnes existuje tolik možností, ale zvlášť teď se nabízí jakýkoliv druh jógy. I v tomto směru pečlivě vybírej, protože stylů je opravdu hodně. Pokud miluješ klid a relaxaci, zkus něco klidnějšího. Jestli tě nicnedělání a přílišný klid stresuje, vyzkoušej například power-jógu nebo kundalini-jógu. Jóga učiní tvé tělo pružnější, což je právě to, co teď potřebuješ. Navíc se můžeš setkat s novými přáteli, a tak i období Vodnáře bude naplněno. Probuď i svou sexualitu, která oživí tvé zanícení ve všech oblastech.

Co se týká tvých myšlenek, pořádně prozkoumej, na co nejčastěji myslíš. Možná zastáváš vlivem nepříjemných zkušeností v minulosti příliš dogmatické názory nebo tím, že si nevěříš, přijímáš názory všech kolem tebe. Buď pružnější a uvědom si, že své myšlenky můžeš začít měnit kdykoliv, protože ty se dějí uvnitř tvé mysli a ty jsi jejím nejsilnějším „správcem“. Když změníš své myšlenky, začnou se postupně měnit tvé činy a následně se změní celý tvůj život. Nauč se říkat „ne“ bez pocitu viny a uvědom si, že jediné omezení, je jen v tvé hlavě. Nasměruj svou pozornost na projekty a pracovní příležitosti, po kterých toužíš a dovol si nechat pomoci od lidí, kteří to rádi udělají bezpodmínečně.

V rovině vztahové se stýkej s lidmi, kteří mají podobné názory jako ty. Nemusejí mít zcela stejné, ale stačí, když si v určitých důležitých věcech nebudete překážet. Ve více lidech se toho více zvládne, a tak se neboj s druhými spolupracovat a vezmi vedení do svých rukou. V úzkých vazbách si uvědom, jestli nejsi v některých věcech příliš tvrdohlavá nebo příliš povolná, což může ublížit následně všem. Buď věrná svým zásadám, ale občas vyzkoušej i činnosti tvého partnera, abys ho lépe poznala. Možná najdeš nová zalíbení, která mohou oživit váš vzájemný vztah. Probuď svou vášeň a vnes ji nejen do svého partnerství, ale i do všech oblastí tvého života.

V úrovni ducha nastává možný světlý okamžik, který zcela závisí jen na tvé odvaze jít za svými sny a vystoupit do popředí. Nech rozhořet svou vášeň a rozhodně se chop všech příležitostí, které se ti nabízejí. Je možné, že na určité záležitosti dlouhodobě příliš tlačíš nebo naopak své cíle zanedbáváš. Buď pevná, pružná, ale hlavně v sobě probuď akceschopnost. Když uděláš jeden a další krok, život tě za tvou odvahu i činy vždy odmění.

Foto: Shutterstock.com

31.1.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist