Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 3. do 15. května 2019

Naslouchej své intuici

Začíná období Ještěrky, ve kterém můžeš zaznamenat zvýšenou aktivitu svých snů a více probuzenou intuici. Ve chvílích, kdy se budeš muset rychle rozhodovat, nespoléhej na svou racionální mysl. Dej důvěru své pocitové intuici. Přesněji řečeno, naslouchej impulsům svého těla, protože tělo lže méně, než mysl, která všechno vidí až příliš komplikovaně. Podívej se na přírodu, která jedná na první pohled nenápadně, ale vše stihne v ten nejsprávnější čas. Spoj se více s moudrostí svých pocitů, a nauč se jim postupně opět důvěřovat.

Období 1-Kan (Ještěrka) od 03.05– 15.05.2019

Uvědom si svou živlovou rovnováhu, a pokud zjistíš, že jsi v nerovnováze, snaž se doplnit ty, o kterých víš, že zaostávají. K hlavním čtyřem živlům patří země, voda, oheň a vzduch. Pokud nemáš problémy s komunikací a máš bohatý společenský život, máš zřejmě dobře rozvinutý živel vzduchu. Jestli jsi spokojená sama se sebou a nepotřebuješ druhé měnit, zřejmě budeš mít v dobrém stavu živel vody. Pokud děláš, co tě baví, a ráda tvoříš, zřejmě budeš mít v pořádku živel ohně. Máš-li dostatek finančních prostředků a jsi zabezpečená, živel země bude dobře vyvinut. V opačném případě máš co dělat. Je to sice velmi stručný přehled, ale zkus se aspoň zamyslet, jak jsi na tom právě ty.

V rovině těla se zaměř na posílení svého fyzického těla. To platí především pro ty, kdo pracují jen mentálně, protože u těchto lidí může tělo strádat. Choď často do lesů, parků nebo tam, kde je aspoň pár stromů. Zkus se propojit se Sluncem, Lunou, Zemí, vodou, ohněm a větrem. Když nebudeš vědět jak, tak k nim v duchu mluv, jako by to byla tvoje rodina. Možná k tobě promluví skrze tvé vlastní myšlenky nebo tvé tělo. Vnímej tyto živly celým svým tělem a v tichu hledej jejich společnou řeč. Ve hmotném světě se otevři novým příležitostem a možnému úspěchu. Úspěch je třeba se naučit dovolit.

V rovině mysli se zaměř na svou intuici. Respektuj každý pocit, který v tobě vzniká, a nesrovnávej ho s ostatními. Akorát by tě to mohlo zmást. Nauč se řeči svých pocitů, které jsou úzce napojeny na tvé fyzické tělo. Je to jazyk tajemný, ale když se ho naučíš, je přesnější, než všechny znalosti světa. Rovněž se odhodlej se více věnovat svému snění. Sny ti mohou pomoci vyřešit komplikované situace na pracovišti nebo v řešení pracovních hádanek. Jednoduše požádej „snový zdroj“ před spánkem, aby ti pomohl vyřešit to, na čem ti momentálně nejvíc záleží.

V oblasti vztahů se spíše zaměř na hloubku svých vztahů, než na jejich kvantitu. V partnerství se více zabývejte společnými aktivitami a s dětmi si víc hrajte nebo s nimi sdílejte jejich aktivity. Zavolejte svým přátelům a učiňte s nimi nějakou oslavu nebo zajděte na nějaký koncert. Dejte průchod své vlastní představivost a věnujte se společné zábavě všeho druhu. Možná, že potkáte někoho, kdo bude nejen přítel, ale zároveň s ním budete chtít na něčem velkém pracovat. Uvědomte si, které vztahy jsou pro vás momentálně důležité, a těm věnujte co nejvíc své pozornosti. Nemůžete zvládnout všechny, a tak si to nevyčítejte. Dobří přátelé pro to budou mít pochopení.

V rovině ducha nastal velmi silný čas, kdy můžete velmi snadno rozvinout své mimosmyslové vnímání. Každý má jiný dar, a tak se s druhými přestaňte v tomto ohledu srovnávat. Často si lidé své největší dary neuvědomují, protože je berou jako samozřejmost a chtějí něco, co patří jiným lidem. Uvědomte si, v čem spočívá váš duchovní dar. Pracujte na svých snech a zkuste rozvinout vědomé snění, které vám může otevřít nekonečný tvůrčí potenciál.

Foto: Shutterstock.com

3.5.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist