Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 27. listopadu do 10. prosince 2018

Víc se směj a plň si své sny

Podle mayského kalendáře nastává období Králíka, ve kterém se máš více smát a zaměřit se na pozitivní aspekty tvého života. Je to vhodná doba pro zahájení nového projektu nebo dokonce můžeš popřemýšlet o novém přírůstku. S každou zábavou však jde ruku v ruce i zodpovědnost, která s každou velkou myšlenkou přichází. Rozjímej tedy nad tím, co nového přichází do tvého života, ale konkrétní kroky učiň až po 6. prosinci, kdy Merkur nabere opět přímý chod, a tak cesta za novým snem bude bez velkých komplikací.

Období 1-Lamat (Králík) od 28.11. – 10.12.2018

Dle klasické západní astrologie jsme už v období ohnivého znamení Střelce, které spolu s Králíkem tvoří neodolatelnou kombinaci plnou zábavy a humoru. Zapomeň na chvíli na problémy a pořádně si užívej života. Čas Vánoc se blíží, a tak se zaměř především na to, jakými dárky můžeš svým nejbližším udělat radost. Sama si uvědomíš, co by sis přála a neboj se svá přání druhým sdělit, aby věděli, co by ti případně udělalo radost nebo kam své snahy směřovat.

Na úrovni těla si uvědom potřeby svého těla. Užívej si svých smyslů plnými doušky a zamysli se nad svým sexuálním životem. Pokud svou aktivitou nikomu neubližuješ, můžeš si dělat, co chceš. Rozkoš k životu patří, stejně jako jistá střídmost. Pokud však budeš příliš asketická, tvé tělo bude smutné a slabé. Na druhou stranu, pokud si budeš jen užívat a nebudeš zodpovědná, bude trpět tvá duše. Najdi svou rovnováhu, protože každý jsme složeni z jiného těsta.

Co se týká mysli, více se směj. Podívej se na kvalitu svých myšlenek, a pokud jsi ve své práci příliš vážná, změň to. Vnes do svých pracovních vztahů více humoru a uvidíš, že toho zvládneš mnohem víc a lépe. V tomto období se může objevit i mnoho nových příležitostí, a tak se neboj vkročit na nová území. Nauč se usmívat nejen svou pusou, ale i očima. Mírně se pousměj a veď svou pozorností energii úsměvu do svých očí. Pak se usmívej dovnitř svého těla. Zkus se usmívat i na lidi, aniž bys ses na ně dívala. Je to mocná technika, která doslova dělá zázraky.

Ve svých partnerských a blízkých vztazích pěstuj smysl pro humor a navštěvuj především takové přátele, se kterými se dokážeš upřímně zasmát. Vyhýbej se v tento čas lidem, kteří se neustále litují a jsou příliš často v roli oběti. Pokud budeš mít kapacitu, rozesměj je nebo je pozvi na nějakou dobrou komedii. Pokud odmítnou, nech je, ať se svými vnitřními démony vypořádají sami. Tam, kde sídlí vina, je často manipulace, které je dobré se naprosto vyhnout.

V rovině ducha se rodí něco nového. Může to být dítě, nový projekt nebo sen. Ať je to cokoliv, je vhodný čas do tohoto projektu vložit svou energii. Přesto bude lepší počkat až do 7. prosince s konkrétními kroky, protože do té doby je Merkur stále retrográdní, což pro nové začátky nebývá vhodné období. Pokud se dlouho snažíš o dítě, vyšli prosby a modlitby a dělej, co máš a možná se ti splní tvé přání. Při tvoření dětí se zaměř na vzájemnou lásku, protože vše se počítá. Čím více lásky bude při vzniku nového života, tím jednodušší život bude nový člověk mít. Ať se rozhodneš pro nové dítě nebo nový projekt, nezapomeň na zodpovědnost, která bude životem vyžadována.

Foto: Shutterstock.com

28.11.2018 6:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist