Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 16. do 28. května 2019

Nebuď na sebe tolik přísná a nesuď druhé, vrátí se ti to

Začíná období Pohybu, a tak se připrav na změny, které přijdou. Využij tohoto času k tomu, aby proměna proběhla co nejsnáze. Když budeš dostatečně flexibilní a dokážeš v průběhu svých aktivit i pravidelně odpočívat, můžeš se dostat na zcela novou úroveň svého vědomí v oblastech, na kterou upneš svou pozornost. Seznamuj se s novými lidmi a choď na neznámá místa a buď vděčná za to, že je změna možná.

Období 1-Caban (Země, Pohyb) od 16.05. – 28.05.2019

Po období snové Ještěrky začíná čas změn, které mohou dát tvému životu hlubší smysl. Pokud již dlouho čekáš na změnu uvnitř sama sebe, možná přijde milost. Setkávej se s novými lidmi a navštěvuj místa, na kterých jsi dosud nepobývala. Otevři se novému a nech to nové vstoupit do tvého života. Nelpi příliš na starých jistotách, protože v tomto období v tobě vyvolají jen smutek. Možná se již dlouho věnuješ nějakému studiu a v tomto čase může přijít pravá moudrost, která dá tvým snahám smysl.

Na úrovni fyzické se zaměř první týden na své finance a hmotné záležitosti. Pokud hledáš byt nebo nějaký přivýdělek, mohou se objevit velmi dobré příležitosti. Zamysli se nad tím, jak plynou tvé finance, protože občas přicházejí a někdy odcházejí. Buď připravena na obě dvě vlny. Nauč se přijímat i dávat bez podmínek. Co se týká zdraví, můžeš pocítit buď výrazné zlepšení, nebo zhoršení svého fyzického stavu. Záleží hodně na tom, kolik pozornosti jsi svému tělu věnovala. Vyzkoušej nový druh cvičení, stravy nebo diety. Experimentuj dle svého srdce, které tě moudře povede skrze nekonečno možností, které se ti budou nabízet.

Na úrovni mysli se zaměř především na své nejčastější myšlenky. Možná jsi na sebe příliš přísná, a tak se zkus k sobě chovat vlídněji. Nehodnoť chování druhých a hlavně je neodsuzuj. Každý osud je tak nesmírně spletitý a často vidíme jen povrch, který schovává mnoho důležitého. Pracuj s afirmacemi, ale buď při jejich práci k sobě upřímná. Nauč se sladit svá slova s pocity, protože jen tak budou mít sílu se v tvém životě manifestovat. V práci můžeš začít potkávat nové lidi a mohou se ti nabízet nové příležitosti. Když svou příležitost uvidíš, jednej okamžitě, neboť vše bude v pohybu.

Ve vztazích se připrav na určitou změnu, která se ti může ze začátku zdát nepříjemná. Možná zjistíš, že se někteří lidé trochu odcizují a naopak jiní ti mohou být najednou bližší, než sis připouštěla. Pokud jsi s někým dlouhodobě měla spor, je možné, že se tento spor promění v přátelství a naopak. Sleduj různé změny ve tvých vztazích a nauč se na ničem nelpět tak, abys nikomu neublížila. Zkus se řídit starým zenovým pořekadlem: „Když přichází, vítejme ho. Když odchází, necháme ho jít.“ Ty jsi středem a sluncem svého bytí, a tak na druhé jen vyzařuj své vlastní štěstí, které je pro druhé tím největším darem a mraky nech plynout.

V oblasti ducha nastal výjimečný čas, ve kterém se můžeš dostat na úroveň vědomí, po které již možná dlouho toužíš. Tato milost může přijít skrze naprosto něco jiného, co nejde očekávat. Proto se otevři všem změnám, ke kterým bude docházet, a aktivně se zapojuj do tvoření nového snu. Vyzkoušej nový druh meditace nebo jiných duchovních cvičení, která tě dlouhodobě lákají, ale zatím nepřišel ten správný čas. Pamatuj, že když něco končí, vždy něco nového přichází, a tak každou změnu vítej s vděčností a radostným očekávaním. Zapisuj si sny, které tě mohou upozorňovat na změny, ke kterým dozajista dochází. Buď odvážná a skoč do neznáma, kde tě čeká náruč života, kterému můžeš důvěřovat.

Foto: Shutterstock.com

16.5.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist