Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 14. do 26. února 2019

Přichází čas nových začátků

Nastal čas obnovy všeho, co již patří minulosti nebo nefunguje tak, jak má. Může to být náročnější období pro ty, kdo nechtějí změny. Na druhou stranu to může být vzrušující doba plná nových začátků pro ty, kteří již dlouho dobu chtějí změnit svůj život k lepšímu. Vrhni se plnou vervou do všeho, o čem víš, že má být učiněno, přestože se cítíš nejistá. Jdi vstříc novým zážitkům a věz, že tě život za tvou odvahu odmění, pokud ve svých záměrech vytrváš.

Období 1-Cimi (Smrt) od 14.02– 26.02.2019

Uvědom si, co by tvůj život potřeboval změnit, aby ses na své cestě opravdu posunula vpřed. Pro někoho to může znamenat způsob stravování, image, okruh přátel nebo cokoliv jiného. Jen ty sama víš, co tě v tvém životě opravdu brzdí. Měj odvahu se podívat do svého stínu a skoncuj se vším, co tě na tvé cestě brzdí. Najdi si skupinu přátel, kteří tě v tvých nových životních výzvách podpoří. S některými lidmi se můžeš naopak rozejít, protože jejich vidění světa může být značně odlišné, což si můžeš bolestně uvědomit.

Na úrovni těla se zaměř nejen na změnu svých stravovacích návyků, ale i cvičebních procedur. Pokud ještě pravidelně necvičíš, zkus navštívit různé skupiny lidí, kteří se věnují pravidelnému cvičení. Je možné, že ihned nenarazíš na to, co ti vyhovuje, a tak vytrvej ve svém hledání. Neboj se nových kontaktů, protože tak obohatíš svůj život o další životní příběhy, které tě mohou jak inspirovat, tak chránit. Pokud pocítíš určité fyziologické změny ve svém těle, zareaguj na ně bezprostředně. Nenech malé problémy vyrůst do větších. Taky se zbav všech předmětů a věcí, které ti připomínají tvé staré já. Rozluč se s nimi s úctou a otevři se novým proudům.

V rovině mysli nastal čas se zbavit všech přežitých myšlenek, které nesouvisí s tvou budoucí životní vizí. Všechno se neustále mění a změna je jedinou jistotou, se kterou můžeš ve svém životě počítat. Dobrou zprávou je, že své myšlenky můžeš změnit kdykoliv a v jakékoliv situaci, přestože je to občas velmi obtížné. Zaměř se na své pracovní vztahy a udělej v nich takové změny, aby se ti v budoucnosti lépe žilo. Neboj se s druhými mluvit o svých pocitech, protože jen tak poznáš, s kým doopravdy máš tu čest. Když máš dostatečně silný vhled, změna je pak mnohem jednodušší.

Na úrovni vztahů se opři do všech změn, nad kterými dlouhodobě přemýšlíš. Není vhodnější doby, než právě v období smrti. Pokud se již dlouhodobě trápíš s nějakým člověkem, je důležité udělat něco, co tento vztah promění nebo ukončí. Když však budeš jen v tichu doufat, že se něco změní, ale sama nic neuděláš, můžeš pak být smutná, že se nic neděje. Měj odvahu svého blízkého konfrontovat s tím, co tě trápí, a dohodněte se, že již nebudete opakovat staré chyby. V přátelství může dojít k mnoha změnám, protože lidé mají tak různorodé osudy, že se vaše cesty mohou s některými lidmi rozejít. Nauč se s pokorou druhé nechat jít, když odcházejí a zároveň buď ochotna s láskou vítat ty, kteří přicházejí.

V rovině ducha nastal čas obnovy, a tak je dobré dobrovolně vstoupit do procesu transformace. Zhodnoť svou životní cestu a udělej potřebné změny k tomu, aby ses dostala na novou úroveň prožívání. Dělej vše, jak nejlépe dovedeš a ukonči všechny činnosti, o kterých víš, že ti brání v prožívání nového. Možná budeš muset omezit určité společenské aktivity a zbavit se všeho, co ti připomíná tvé minulé „Já“. Najdi podpůrnou skupinu přátel nebo nových lidí, kteří tě nebudou ničím omezovat, ale inspirovat. Dávej si však pozor na to, abys našla opravdové přátele a ne lidi s fanatickými názory.

Foto: Shutterstock.com

14.2.2019 6:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist