Mayské horoskopy na následujících deset dní: Důvěřuj své intuici

Vstupujeme do času, ve kterém se snaž o větší vynalézavost a přizpůsobivost. Buď hravá ve všech ohledech a neboj se své nejbližší něčím příjemným překvapit. Hledej cesty, které zatím nikdo do mapy nezakreslil. Důvěřuj své intuici a tiše pracuj na zdokonalování svých analytických dovedností. Vyhledávej přítomnost odborníků ve všech oblastech, které jsou pro tebe momentálně důležité. Ušetříš tak nejen cenný čas, ale i energii, kterou bys jinak musela věnovat intenzivnímu samostudiu.

mayske-horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Období 1-Chuen-2 (Opice) od 10.11.2022 do 22.11.2022

Chuen patří k západním znamením, která jsou známa svou přemýšlivostí a filozofickou hloubkou. Opice dokáže vyřešit téměř každý na první pohled neřešitelný problém, a tak se sama ničeho neboj, přestože dosud nevidíš v některých oblastech ideální východisko. Zaměř se na rozvoj svých talentů a neboj se předávat druhým to, co již dobře ovládáš. Uvědom si přítomnost „své vnitřní učitelky“, která čeká na tvé pozvání. Nosíš v sobě moudrost věků, o které zatím ani netušíš. Nastal čas si vzpomenout na dary, jimiž tvá duše oplývá.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, najdi si dobrou instruktorku jógy, odborníka na finance nebo kohokoliv, kdo ovládá nějakou praktickou dovednost, po které sama toužíš. Setkávej se s lidmi, kteří jsou tak svým oborem nadšení, že o něm potřebují neustále mluvit a mají přirozenou touhu své znalosti předávat dál. Udělej důležité změny v přístupu k tvým penězům a zajímej se o nové trendy, které jednoho dne budou realitou. Nauč se zapisovat své výdaje a příjmy. Malými postupnými krůčky učiň změny tak, abys své výdaje zmírnila a své příjmy zvýšila. Popřemýšlej i o investicích, které ti mohou být v budoucnu více než k užitku.

V rovině mysli nastává vhodný čas pro kultivaci tvých myšlenek, rozšíření znalostí i touze se věnovat novému studiu, které ti může pomoci k ještě lepším pracovním příležitostem než v současnosti. Pořiď si dobrou psychologickou knihu, která ti pomůže lépe pochopit různé povahy lidí, se kterými se chtě nechtě musíš setkávat. Měj odvahu jakýkoliv dobrý nápad, který tě napadne, ihned realizovat. Nepřemýšlej příliš dlouho, protože pak ti bude chybět potřebná chuť a energie k uskutečnění těchto myšlenek. Tentokrát se zaměř na rozvoj svého analytického myšlení, které se snaž propojovat se svou vlastní intuicí.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, obohať svůj milostný život o nové přístupy a techniky, se kterými můžeš začít kdykoliv experimentovat. Udržuj ve svém stávajícím vztahu dobrou a uctivou komunikaci. Muži potřebují více úcty a ženy touží po projevech lásky. Nečekej na to, až se ti dostane od partnera to, co ti po právu náleží, ale začni sama poskytovat to, co tvůj partner potřebuje. Když se naučíš svému muži opravdu projevovat úctu, udělá pro tebe sám od sebe vše, co bude v jeho možnostech a silách, a to s láskou, bez zbytečného odporu. Opice ti pomůže nalézt způsoby, jak každý konflikt proměnit v příležitost ještě více milovat.

V rovině ducha nastává vhodný čas pro nabytí opravdové moudrosti, kterou budeš moci jednoho dne předávat dál. Většina z nás sice není profesionálním učitelem, ale mnoho lidí má své děti, kterým nelze nic nepředat. Naučit se druhým pomáhat, aby si sami stoupli na své nohy, je tím nejlepším, co můžeš udělat. Vyhýbej se lidem, kteří učí druhé jenom proto, aby zvýšili status své vlastní sebedůležitosti. Dobrý učitel umí přiznat i své slabiny, protože je máme každý, a to nás činí ještě dokonalejšími a hlavně pokornějšími. Zamysli se nad tím, co bys ráda předala světu právě ty?

text: astrolog Robert Policar, zdroj: maya calendar, foto-zdroj: shutterstock

11.11.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist