Mám v hlavě…

Dobrý den paní Sáro, budu někdy opravdu spokojená se situací doma? Mám v hlavě nedořešené věci, převážně se týkají mého bráchy – po dobu dvou let se vše točí tak nějak kolem něho, a jako by mi přijde, že je upřednostňovaný. Hodně mě zklamal, neboť nadělal dluhy, se kterými se mohl kdykoliv od začátku doma svěřit, měl veškerou podporu od rodinných příslušníků, doma neříkal úplně pravdu, převážně lhal, vymýšlel si a podobně. Jednalo se o období, které bych nepřála nikomu, časté hádky, velký stres, strach o zdraví prarodičů i mamky. Vyříkám si pro mě tyto důležité věci, jako nedorozumění zejména s prarodiči? Brácha má tak nějak kliku, že za ním stále někdo stojí, ale nemyslím si, že by se moc poučil, z toho, co doma bylo. Děkuji.

Odpověď

Ahoj. Zatím si s nimi nic nevyříkáš, snad časem. Nezapomínej, rodinu si vždy vybíráme sami, tak proč se zlobit, každý dělá jen to, co umí a učíme se navzájem. Odpoutej se od toho a zapracuj na svém vlastním vnitřním klidu.

24.1.2017 10:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist