Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 9. do 15. září 2019

Dokonči svůj životní sen, magická síla úplňku podpoří tvé plány

Vyměň strach za lásku a začnou se dít zázraky. Větrej, dýchej, sni a začni plnit své sny a přání, vlož do nich vášeň a získáš vše, oč usiluješ. Nemáš sny ani po ničem netoužíš? Skvělé, žiješ přítomností a víš, že štěstí je tvůj vnitřní pocit. Chceš se dozvědět víc? Mrkni na náš nový lunární kalendář, který ti napoví, co je pro tvou duši i srdce nejlepší.

9. 9. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Nestíhala jsi věnovat svému tělu dostatečnou péči? Ještě stále máš čas na rozmazlování, byla by škoda propásnout skvělý termín pro barvení vlasů, péči o nehty, masáž dásní nebo přírodní bělení zubů. Než ráno vyskočíš z postele, protáhni celé své tělo a sleduj, jak se probouzí, pokud někde cítíš bolest nebo napětí, ber to jako signál k další péči a až budeš mít večer čas, jemně, ale důkladně bolavá místa ošetři vhodným krémem nebo léčivou mastí. Jakou? Chladivý gel z kostivalu uleví zánětům, jalovcový krém naopak prohřeje a prokrví pokožku.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, zajít na masáž, do sauny a připravovat tělo na podzim, postupným otužováním
– na zahrádce: sázet zimní zeleninu, přesazovat rostliny, sklízet a uskladňovat úrodu

10. – 12. 9. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Vnímáš energii tohoto znamení, jak na tebe působí slovo Vodnář? Cítíš čistotu, jasnou mysl a lehký pohyb ducha? Jestli jsi na něčem či na někom závislá, tak právě nyní pocítíš, jak je tato emoce svazující a omezující. Využij svou intuici, zapomeň chvíli na „rozum“ i negativní myšlenky a uskutečni to, po čem tvé srdce upřímně touží. Blížící se úplněk tvé touhy umocní a jen na tobě záleží, jestli se rozhodneš vykročit vpřed nebo zůstat tam, kde jsi. Zjistíš, že jakákoliv forma závislosti je ti na obtíž víc než v jiné dny. Což je skvělé, máš šanci zbavit se jí! Nezapomínej to, čím se zabýváš – to nač myslíš – tím se také stáváš, což platí v dobrém i pomyslně zlém. Vyměň strach za lásku a zažiješ zázraky.

Co ještě můžeš?

– větrat celý dům, skleník, půdu i sklepy
– dýchat a uvědomit si lásku v sobě – nádech – láska, výdech – láska, zkusit při nervozitě nebo důležitém rozhodování, dýchání tě uklidní a klidné nitro přináší odpovědi
– udělat si výživnou pleťovou masku, stejnou masku můžeš vyzkoušet na uzdravení vlasové pokožky a vlasů, stačí zakoupit přírodní čisticí šampon a kondicionér, který zbaví vlasy i kůži silikonů, parabenů a dalších chemických látek, které jsou obsažené v běžných produktech na vlasy, na závěr udělej výživný zábal a do konečků můžeš nanést pár kapek organického olejíčku, nemáš trpělivost? Nevadí, svěř se do péče odborníků, poradí a doporučí, co je pro tvé vlásky nejvhodnější.
– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– na zahrádce: odstranit uschlé květy, okopávat a kypřit půdu

13. – 14. 9. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Víš, že je v pátek Mezinárodní den čokolády a Den pozitivního myšlení? Co takhle spojit oba svátky v jeden a dopřát si kvalitní čokoládu bez výčitek a pocitů, že se to nesmí. Když už hřešit, tak s radostí a láskou, že to nejde? Jasně, že jde. Jestli máš čokoládu ráda tak jako já, jdi na jistotu a kup si opravdu kvalitní. Začni se těšit, jak si každé sousto vychutnáš a užiješ, nepřemýšlej, jestli přibereš nebo ne. S láskou rozbal obal, přičichni, jakou má vůni a nechej každý čtvereček v puse krásně rozpustit. Užívej si to a spolehni se, že po jedné čokoládě opravdu nepřibereš. Proč je tak důležité pozitivní myšlení? Díky němu do svého života přitahuješ pozitivní vibrace i podobně naladěné lidi a tvůj život je ve zcela jiných vibracích, než když myslíš negativně. Na všem hledej to lepší, dělám to stejně a můžu ti říct, že je to velmi úlevné i osvobozující.

Jak můžeš využít sílu magického úplňku ve svůj prospěch, co dělat, když vnímáš napětí, jsi ustrašená, nejistá a zranitelná? Nic si z toho nedělej, za pár dní tyto příznaky opět odezní. V klidu a tichu se zamysli, jak můžeš pomoct svým blízkým, jaké máš touhy, jak bys mohla jisté situace prožívat, co je pro tebe tabu a co naopak příliš vyzdvihuješ a bereš jako „svaté“, jak miluješ sebe a jak umíš praktikovat lásku bez podmínek? Využij tyto energie na cestě k sebepoznání, zajdi na místo, které máš ráda a kde budeš jen ty, rozjímej, přemýšlej a nechej myšlenky volně proudit. Užij si dny podle sebe, odpočívej, běž na wellness, do kina, vyhledávej místa s magickou silou a nechej se rozmazlit na masáži nohou.

Zapisuj si své sny, mohou ti přinášet poselství a odpovědi na tvé otázky. Jaké nepříjemné příznaky mohou také tyto dny přinášet? Přecitlivělost, plačtivost, alergie či různé druhy závislostí. S ničím nebojuj, obejmi své vnitřní dítě a uklidni ho laskavým rozhovorem. Věř, že se nic zásadního neděje, buď ve společnosti veselých a pozitivně naladěných lidí a užijte si společné chvíle. Víš, že vůně květin může vyvolávat různé pocity, vzpomínky a dokáže dokonce léčit? Miluješ pomněnky? Já ano, co nám tato něžná a krásná rostlina vzkazuje? Mysli na sebe a nezapomínej na to, kým jsi. Vzpomeň si na uzdravující sílu lásky a nechej, ať rozkvétá stejně jako drobné kvítky pomněnky. Tak jako pečuješ o své blízké – pečuj také o sebe, své srdce, tělo i duši. Voda má očišťující sílu, starosti i napětí jednoduše spláchni a sleduj, jak voda odnáší vše, co již nepotřebuješ.

Co ještě můžeš?

– držet půst a rozjímat
– koupat se, plavat, zajít na reflexní masáž nohou
– prát prádlo, zalévat květiny, uklízet

15. 9. – Beran

Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Odpočívej, relaxuj a zapomeň na starosti a problémy. Dovol si na chvíli nic neřešit a nechat věci volně plynout.

Co ještě můžeš?

– pečovat o tělo i duši, udělat si pleťovou masku
– sklízet úrodu, zavařovat, mrazit a uskladňovat

foto-zdroj: shutterstock.com

8.9.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist