Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 9. do 15. prosince 2019

Přicházející úplněk splní tvá přání

Magická síla úplňku tvé touhy umocní, všímej si signálů srdce a duše, neboj se směle vykročit vpřed a vědomě měň svůj život. V Býku komunikuj jako vědomá žena, sdílej své pocity v klidu a harmonii. V Blížencích navazuj nová přátelství a zapomeň na stud. V Raku dávej najevo svou lásku sobě i ostatním. Jsi zvědavá, co nám ještě přináší úplňkový a adventní čas? Mrkni na lunární kalendář, který ti prozradí mnohem víc.

9. – 10. 12. – Býk


Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Měla bys komunikovat jako žena, ale jak na to? Nechápeš, netušíš a navíc tě věta pořádně nadzvedla ze židle? Hurá, to je signál, který vysílá tělo a jemně upozorňuje na to, abys svůj postoj změnila. Není na tom nic složitého. Jak by měla komunikovat žena? Rozhodně neublížit slovem ani myšlenkou, všechno jde sdělit v klidu bez emocí. Možná si klepeš na čelo, ale věř, že to tak opravdu je. Schválně se zamysli, co se ti podařilo vyřešit pod palbou emocí, výčitek, nadávek a obviňování. Situace se ještě zhorší, a nakonec přichází beznaděj s otázkou co dál. Jestli máš problém najít správná slova, klidně si natrénuj vše nanečisto, upravuj slova, klidni emoce, dýchej a představ si, že stojíš na místě toho, komu chceš vše sdělit. Najednou zjistíš, že není nutné hádat se a prosazovat za každou cenu svou pravdu. Jakmile přijmeš tento fakt, velmi často se stane, že dotyčný zavolá a navrhne příměří. Ano, tak velkou sílu má láskyplné slovo a myšlenka. Tak co, vyzkoušíš to?

Co ještě můžeš?

– kloktat šalvěj, masírovat dásně a pečovat o ústní dutinu
– jemně masírovat šíji, krk a také obličej

11. – 12. 12. – Blíženci


Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Přicházející úplněk přináší světlo, které nám v zimních měsících tolik chybí. Všimni si, jak září a kolik světla rozdává, koupej se ve svitu luny a nechej na sebe působit magickou sílu. Hraj si a pozoruj hvězdy na obloze, rozjímej, miluj a neboj se oslovit starou lásku nebo vyhledat dávnou kamarádku. Neexistuje krásnější obraz než obloha – nebe, na kterém svítí slunce, měsíc, hvězdy, příroda nám poskytuje nepřeberné množství originálních obrazů. Nalaď se na svou duši a nechej se unášet nádhernými obrazy, rozjímej nad životem a přesto, že se blíží svátky, odpočívej, nepodléhej tlaku médií a lidí kolem tebe. Blíženci ovlivňují také ruce, použij své ruce a obejmi své blízké, usměj se na lidi v nákupním centru a všimni si, jak velkou moc úsměv má.

Čím víc dobré nálady rozdáš, tím víc jí dostaneš zpět. Víš, že je v úterý Mezinárodní den hor? Svátek se začal slavit teprve v roce 2003 a upozorňuje na důležitost správného využívání přírodních zdrojů. Co dělali na úplněk naši předci? Věnovali se studiu starých spisů, zhmotňovali přání, zapisovali proroctví a oslavovali. Na Srí Lance stále dodržují tradici, že při úplňku nepijí alkohol, nepracují, dokonce i obchody jsou zavřené a všichni slaví, tancují, radují se ze života a vzdávají poctu měsíci. Jaké byly pověry? Věřilo se, že dívky uvidí svou budoucí lásku, když se postí a podívají se při úplňku do pramene, který teče kolem olše. Dětem se dával pod polštář rituální nůž ve tvaru srpu, který je měl chránit před čarodějnickými kouzly. Inu, dávná doba vyžadovala odvážné skutky, my to rozhodně zkoušet nebudeme a užijeme si tento den v radosti a lásce.

Co ještě můžeš?

– na úplněk držet půst
– větrat, dýchat, rozjímat, objímat a usmívat se
– pečovat o tělo, obličej, používat výživné krémy a pleťové masky, nezapomínat také na vlasy

13. – 15. 12. – Rak


Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Musíš řešit nepříjemné věci a bojíš se, že to nezvládneš? Neboj se, rozhodně je potřeba naladit se na klid a říct si, že všechno jde vyřešit v klidu a bez emocí. Raci totiž ovlivňují také žlučník a veškeré napětí se ukládá právě do bříška, díky neustálému stresu vznikají zažívací problémy. Vyvaruj se toho a nauč se komunikovat v klidu, jde to, krůček po krůčku trénuj a uvidíš, jak tě výsledek překvapí. Pokud máš problémy se zažíváním, zvol raději odlehčený jídelníček, popíjej bylinky a nenechej se rozházet.

Jaké bylinky jsou dobré? Můžeš si nechat namíchat speciální směs jen pro tebe nebo sáhnout po řepíku či mátě, záleží, jaký problém tě trápí. Jestli sníš něco hodně mastného a víš, že ti jídlo dlouho leží v žaludku, uvař si mátu a ihned šálek vypij. Řepík je skvělý také po kocovině, uklidní rozbouřené zažívání, stejně tak jako šalvěj. Máš stres? Popíjej meduňku, třezalku, řepík a vychutnávej si v klidu šálek voňavého čaje. Pokud je opravdu špatně ze stresu i jídla, tak pomůže zeměžluč nebo pelyňek. Kouzlo adventu je nádherné, využij tento čas a sdílej chvíle s těmi, které máš ráda, navštiv osamělé příbuzné a udělej jim radost. Samozřejmě radosti se meze nekladou a můžeš také navštívit opuštěná zvířata, děti či staré a nemocné lidi.

Co ještě můžeš?

– pít zdravotní čaje
– uklízet, prát, zalévat květiny
– rozdávat lásku a radost, začít u sebe a pak pokračovat dál

foto-zdroj: shutterstock.com

8.12.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist