Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 6. do 12. května 2020

Láska je klíčem ke štěstí

Váhy harmonizují svůj život, Štíři se učí odpouštět a milovat své tělo. Střelci o sebe s láskou pečují a nestydí se odpočívat. Kozorozi dbají na správné držení těla a pyšně se narovnají, aby mohli ukázat světu svou vnitřní krásu. Co dělat podle měsíce v tomto týdnu, ti právě teď prozradí náš lunární kalendář.

6. 5. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Co tvé tělo zatíží na psychické úrovni a ovlivní tím také fyzické tělo? Disharmonie, Váhy potřebují k životu lásku, krásu a harmonii. Jakákoliv disharmonie vnáší do života stres a touhu po změně, ale jak mohu změnit něco, co neumím pojmenovat? Dlouhodobě potlačované emoce, jako je neodpuštění, skrytá zášť nebo snad žárlivost, mohou způsobit časté problémy s ledvinami nebo močovým měchýřem. Zklamání, že se mi něco nepovedlo, pocity studu nejsou vůbec zapotřebí. Život má být rozmanitý, a proto je zcela zbytečné trápit se neúspěchem. Co musíš zahodit? S naprostým klidem odhoď to, co tě tíží na psychické úrovni, a to zejména pokud máš zdravotní potíže. Tělo ti dává signál k zastavení a změně. Málokterá Váha miluje změny, ale věř, že každá změna je krůček k odpuštění a osvobození.

Co ještě můžeš?

– milovat život i sebe
– zadělat těsto na chleba, koláče a péct
– dostatečně pít a proplachovat tělo čistou vodou, což platí po celý týden
– pečovat o tělo, čisticí pleťová maska působí intenzivně
– připravit se na přicházející úplněk a rozjímat o životě, touhách a změnách

7. – 8. 5. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Co tvé tělo zatíží na psychické úrovni a ovlivní tím také fyzické tělo? Dlouhodobá nenávist k tělu, pohlavním orgánům či potlačované ženství. Samozřejmě, nic se neděje náhodou a nic není v našem životě bez důvodu. Staré vzorce chování, které nám předávají rodiče, se velmi špatně uvědomují, obecně platí: co ti vadí, přijmi a změň. Co musíš zahodit? Strach a nejistotu posunout se dál. Nenechat se zaskočit strachem je velmi důležité, magická síla úplňku může probudit dávno skryté a potlačované obavy. Neboj se, je to jen zpráva pro tebe, kterou přijmi jako dopis z dálky, rozbal obálku, usměj se a řekni: Toto pro mne již dávno neplatí, a tak to také je.

Udělej něco nezvyklého, nového a buď na sebe pyšná, i když výsledek nebude dokonalý, malé dítě se také nenaučí hned běhat, ale postupně získává jistotu a balanc. Úplněk působí nejen na všechny bytosti, ale také na přírodu, která má svůj řád a dokonalost. Strom se nikdy neptá, proč padá listí, květiny netouží kvést každý rok a zvířata nepřemýšlí, jestli se bojí, ale ví, že musí přežít a podle toho také žijí. Dokonalost, harmonie a láska je v celém Vesmíru, tak proč se bát něčeho, co nám zatím nejde. Pamatuj, již teď jsi dokonalá.

Co ještě můžeš?

– držet půst na úplněk
– čistit tělo, duši i mysl
– zavzpomínat na historii a poděkovat za to, v jaké době a blahobytu nyní žijeme
– alespoň na chvíli uvěřit, že magická luna podpoří naše sny, přání a touhy
– zalévat květiny i rostliny na zahrádce

9. – 10. 5. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Co tvé tělo zatíží na psychické úrovni a ovlivní tím také fyzické tělo? Dlouhodobá fyzická i psychická zátěž. Pokud máš náročnou práci, nezapomínej na dostatečný odpočinek. Využij volný víkend k odpočinku, relaxaci a rozjímání. Věnuj se rodině, přátelům a dej najevo, jak jsou pro tebe důležití. Pohlaď a obejmi své rodiče, pokud ještě žijí, věř, že je to velký dar, který nemají všichni. Žij tak, jako by dnešek měl být poslední, na každého se usměj a dej najevo lásku.
Co musíš zahodit? Stres, nedostatek pohybu a rozčilování se. Myslím, že to opravdu zvládne každá.

Co ještě můžeš?

– napustit si vanu, dovádět, smát se a milovat své tělo i život
– hýbej se a nerozčiluj se, život je příliš krátký

11. – 12. 5. – Kozoroh


Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Co tvé tělo zatíží na psychické úrovni a ovlivní tím také fyzické tělo? Hádky, stres a potlačené emoce. Vykroč do nového týdne s úsměvem, tím se naladíš na harmonické vibrace a úspěch je zaručen. Co musíš zahodit? Lenost, nepřejícnost a touhu mít svůj život nebo životy ostatních pod kontrolou. Často si říkej: Mám se ráda, jsem spokojená se životem, jsem dokonalá a věř, že to tak je. Pozvání na dobrou kávu, skleničku nebo dort upevní vztahy v rodině i s přáteli. Společné aktivity a setkávání jsou velmi důležité, o přátelství je dobré pečovat.

Co ještě můžeš?

– pečovat o celé tělo
– masírovat pokožku, bolavé kosti, depilovat a odstraňovat nežádoucí chloupky na těle
– cvičit, hýbat se a milovat tělo takové, jaké je
– na zahrádce kypřit půdu, aby mohla dýchat, zbavit se plevelu, zakládat kompost, sázet a přesazovat

foto-zdroj: shutterstock.com

6.5.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist