Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 8. do 12. dubna 2020

Úplněk ve Vahách vybízí k vzájemné spolupráci a respektu

Využij sílu luny co nejlépe, tvé srdce ti ukáže cestu i směr. Dny jsou velmi krásné, záhadné i magické, přečti si, co nového ti právě teď přináší náš lunární kalendář.

8. 4. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Přichází úplněk ve Vahách a vnáší do našich životů touhu po harmonii a rovnováze. Energie Váhy je neutrální, harmonická a vyrovnaná. Je dobré oblékat se tepleji a dbát na prohřátí těla, citlivé jsou ledviny a močový měchýř, tělo je citlivější na záněty a infekce, proto neprochladni. Jsi nerozhodná a potřebuješ vědět, která varianta je správná? Uklidni nitro, zhluboka dýchej a dovol tělu i sobě jen být, nepřemýšlej, neanalyzuj, ať vše plyne samo, bez tvého urputného usilování. Jakmile se zklidníš, uslyšíš slabounké cinknutí a zvoláš: Aháááá už vím! a to je přesně TA chvíle, kdy s naprostou přesností poznáš, která varianta je správná.

Díky úplňku zejména Váhy touží zharmonizovat nejen vztahy, ale také svůj život. Máš šanci spolupracovat s lidmi, kteří tvůj život velmi významně obohatí a ovlivní na delší dobu, důležitý je vzájemný respekt a být otevřená vzájemné spolupráci. To, že jsou zatím omezení, neznamená, že se plány nemohou uskutečnit později, teď je důležité zasadit semínka a nechat je v klidu klíčit. Všímej si svých snů a vizí, které přináší měsíc v úplňku.

Co ještě můžeš?

– držet půst, pokud nevíš jak na to a jsi úplný začátečník, zeptej se zkušenějších nebo mrkni na internet
– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– rozjímat nad životem, propustit staré, dovolit si být šťastná tady a teď
– pečovat o tělo a také o svou vnitřní krásu a rovnováhu
– pokud nedržíš půst, zkus dietu bez živočišných tuků, cukru a nahraď vše zeleninou s žitným nebo špaldovým chlebem
– nezapomínej dbát na dostatečný přísun tekutin

9. – 10. 4. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Energie ve dnech Štíra jsou vlhké a chladné. Velmi často se hluboce zamýšlíme nad životem a snažíme se analyzovat chování v určitých situacích. Vše se děje intuitivně, proto jsou city leckdy velmi rozporuplné, protože nevíme, jak se správně zachovat a proč se vše vlastně děje. Nechej myšlenky volně plynout, pokud se něčeho bojíš, nepřikládej energii strachu velký význam a obrať pozornost jinam, nejlepší je práce nebo sport. Když se pustíš do úklidu domu, tak si také zasportuješ. Po práci relaxuj ve vaně, udělej si večer jen pro sebe, voda je úžasný čistič, spláchne veškerou tíhu těla i duše, budeš se cítit jako znovuzrozená. Dbej na to, abys měla nožky v teple, jsou citlivější na chlad. Víš, že se na Velký pátek kdysi čarovalo a věřilo se, že Země vydává své poklady a otevírá skály?

Co ještě můžeš?

– prát, uklízet, čistit, zalévat květiny a myslet pozitivně

11. – 12. 4. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Ráno si klidně přispi, a pokud máš chuť zůstat v pyžamu, udělej si den po svém a do ničeho se nenuť. Velikonoce s velkou pravděpodobností budou bez návštěv, ale ani to by nemělo nikomu pokazit náladu a chuť k životu. Pečuj o své blízké s láskou, stejnou péči a pozornost věnuj sobě, svému tělu i duši. Masíruj kolena, natírej bolavá místa bylinkovou mastí a udělej pro své tělo něco dobrého. Masáž si můžeš udělat sama nebo s partnerem či dětmi, hraj si a vzpomeň na dětství, které bylo plné smíchu a zábavy.

Co ještě můžeš?

– odpočívat, relaxovat, rozjímat, masírovat a být spokojená

Co se děje v dubnu?

– příroda se probouzí, na svatého Jiří, vylézají z děr hadi a štíři, ze zimního spánku se probouzí ježci, ptáci se pomalu vrací z teplých krajin, staví hnízda

foto-zdroj: shutterstock.com

8.4.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist