Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 5. do 11. srpna 2019

Tancuj, zpívej, miluj!

Váhy vnáší do života příležitost naučit se žít v rovnováze. Štír nás vybízí k odpouštění a Střelec připomíná, jak důležitý je optimismus a radost ze života. Zaujal tě nový lunární kalendář? Mrkni, jaké novinky ti přináší, dozvíš se, jak očistit tělo, duši i mysl a naučíme tě, jak odpustit a jak se zbavit starých vzorců chování.

5. – 6. 8. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Váhy dny – rovno-váhy. Také se občas cítíš nevyrovnaná, rozvibrovaná a nejsi schopná se uzemnit? Zkus si pořádně zadupat, vzpomeň si, když jsi byla malá holčička, jak nadšeně jsi poskakovala nebo vyjadřovala nespokojenost právě vztekáním a dupáním. Směješ se? Super! Jsi na dobré cestě a teď se vrať myšlenkou do dětství, poskoč si nebo pořádně dupni a usměj se na malou holčičku, která je uvnitř tebe. Jaké pocity vnímáš, objevila se radost, smutek, zlost nebo pláč? Je to v naprostém pořádku, dovol všem emocím, aby v klidu procházely, nic nemusíš, jen je sleduj a nechej odeznít, staré bloky z dětství, křivdy, neodpuštění – to vše se ukládá v těle a díky jednoduchému návratu do dětství se krásně pročistíš a uvolníš. O odpuštění si povíme za chvíli, na to je zase odborník Štír.

Co ještě můžeš zharmonizovat ve Vahách? Vztahy – ať již partnerské, s rodiči či dětmi. Problémy s ledvinami ti ukazují cestu k lásce a harmonii, nejen k sobě, ale také k ostatním. Jak se mohou problémy odstranit na úrovni duše? Přijímej sebe i ostatní takové, jací jsou, bez posuzování, odsuzování nebo jiných negativních emocí.

Klíčové heslo: rovnováha, harmonie, láska a partnerství

Co ještě můžeš?

– nezapomínat na dostatečný přísun čisté pramenité vody, což platí pro každý den
– proplachovat ledviny a močový měchýř bylinami nebo tinkturou z bylin
– orgánové hodiny: močový měchýř 15–17 hodin, ledviny 17–19 hodin – čisti, proplachuj a miluj sebe tak, jak chceš, aby ostatní milovali tebe
– pečovat o pleť, rozmazlit tělo i obličej výživným krémem a maskou
– větrat dům, sklepy, půdu, skleník, zahradní domek
– zadělat těsto na chleba, koláče a tvořit, práce ti půjde od ruky a těsto krásně vykyne

7. – 8. 8. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Trápí tě problémy s výše uvedenými orgány? Zamysli se, jak jsi na tom se sexualitou a odpuštěním? Vadí ti chování ostatních, nedokážeš se přenést přes křivdu a nejsi schopna odpustit, máš snad problém se střídáním sexuálních partnerů, bojíš se závazků nebo naopak milování k životu nepotřebuješ a partnerovi jeho potřebu neustále odmítáš? To vše jsou extrémy, díky kterým se blokuješ. Než se pustíš do odpuštění a narovnávání vztahů ve tvém životě, můžeš nasbírat byliny a udělat sedací koupel. Jaké jsou skvělé? Kontryhel, heřmánek, řepík, třezalka, řebříček. Úplně ti postačí kontryhel nebo řebříček, obě bylinky můžeš také popíjet a udělat tak kompletní léčebnou kúru. Pokud si nejsi jistá, poraď se v lékárně nebo bylinkářství, kde jsou schopni připravit ti směs přímo na tělo. Ve vaně můžeš zapřemýšlet, proč ti nejde odpustit a když už odpustíš ostatním, nedokážeš to u sebe. Nezapomínej však, není potřeba se zbytečně trestat za minulost, co se stalo, je pryč, teď máš šanci začít znovu a hezky čistě.

Žít přítomností se rozhodně vyplatí. Co to pro mě znamená? Když náhodou přijde myšlenka na starou křivdu, nechám ji proběhnout a poděkuji za důležitou zkušenost, co bylo, je pro mne nepodstatné. Jsem si vědomá toho, že všechno, co do mého života přichází, si zasloužím, ať již v dobrém či pomyslně „zlém“. Pro mne zlo jako takové neexistuje, všechno je pouze zkušenost a pro mne zkouška, jak zareaguji, když přijmu vše s klidným nitrem, mám vyhráno a již nikdy se mi to do života nevrátí. Vadí mi to? Ano, tak si dáme opáčko, až se naučím život přijímat takový, jaký je a věř, že je dokonalý. Každý dělá, co v danou chvíli umí, pokud ti někdo ublížil, odpusť mu a nezlob se na něho. Vezmi si jen ponaučení a staré chyby neopakuj, tvá duše se vyléčí a tvé problémy mohou zcela odeznít. Samozřejmě je nutné vždy postupovat celostně a zdraví řešit také s odborníkem, když vše hezky spojíš v jeden celek, zažiješ zázraky.

Klíčové heslo: síla, zodpovědnost za vlastní život, přeměna

Co ještě můžeš?

– ve středu držet půst – pít pouze čistou vodu
– prát prádlo
– zalévat rostliny doma i venku

9. – 11. 8. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Co nás učí Střelec? Přijímat situace a lidi takové, jací jsou, držet se optimismu a na všem hledat vždy to lepší. Nerozlišovat dobré a špatné, prostě je to takové a když mi to vstoupilo do života, vyřeším vše v naprostém klidu a spokojenosti všech zúčastněných. Nikdo a nic není špatné, vždy se jen čeká, jak budeme reagovat, zkus to někdy jinak než doposud, budeš překvapená změnou a mohu ti slíbit, že se ti bude líbit. Bolí tě záda, kosti nebo klouby, lékaři netuší, co ti je a ty již ztrácíš naději na uzdravení? Zkus se zamyslet co nepřijímáš a změň to, zareaguj jinak než doposud, už jen přijetí a uvědomění si toho, co ti nejde, přináší výsledky. Plavej, cvič ve vodě nebo se jen tak nechej unášet tekoucí vodou, která čistí nejen naše tělo, ale také duši, zbavuje bolesti a starých ran. Jestli jsi v lese a máš poblíž potok, brouzdej se po kamenech a představ si, že to jsou tvé životní cesty, překážky, problémy a potíže, našlapuj směle dál a nechej vše za sebou, když dojdeš na konec, jsi čistá a uvolněná. Jednoduchá terapie, která má velkou očistnou sílu. Zhluboka se nadechni, vydechni a usměj, zvládla jsi vše na výbornou a teď již bude vše jen a jen lepší.

Klíčové heslo: víra, spravedlnost, pravda, cíl

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, zajít na masáž, využít sílu vody
– zadělat těsto na chleba, koláče a tvořit, práce ti půjde od ruky a těsto krásně vykyne

foto: shutterstock.com

4.8.2019 6:00| autor: Sára | zdroj: Shutterstock.com

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist