Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 4. do 10. února 2019

Novoluní nabízí šanci uskutečnit tvé sny

Máš jasno, víš, do čeho chceš jít a čeho se naopak potřebuješ zbavit? Skvělé, síla novu ti pomůže na tvé nové cestě životem. Pokud chceš vědět víc, mrkni na nový lunární kalendář.

4. – 6. 2. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Ve dnech Vodnáře se nedoporučují provádět operace křečových žil, pokud již termín máš, nezatěžuj se strachem a rozhodni se pro skvělý výsledek, tak to také bude.

Novoluní nám přináší do života nejen nové začátky, ale také začátek čínského roku ve znamení Vepře. Což pro mnohé znamená úlevu, ale také varování před rizikem, ať již v osobním nebo profesním životě. Pokud nejsi spokojená a máš pocit, že se točíš neustále v kruhu a nevíš, jak z toho ven, zamysli se, které situace a lidé se ti neustále vrací do života, je to znamení, že s tím máš něco udělat, zbavit se omezení a nechat odejít nefunkční vzorce chování. To, co tě nebaví, nepřináší ti radost do života, změň, buď vnímavá ke svým pocitům, komunikuje s tebou tvá duše a naznačuje ti, že není potřeba se trestat za jakoukoliv chybu či neúspěch. Nezapomínej, láska je základním stavebním kamenem každé bytosti, měj se ráda, raduj se z maličkostí, buď spokojená a vděčná za všechno, co máš a Vesmír zachytí vibrace a pošle ti do života mnohem víc, než bys čekala.

Žena je odjakživa láska a jak málo se umíme mít rády, přesto očekáváme, že nám lásku dá někdo jiný, což samozřejmě nelze, jakmile přijmeš svůj život takový, jaký je, pochválíš se za to, co jsi zvládla i to, co ti nešlo, přitáhneš do svého života novou energii, intuice tě povede správným směrem, a pokud snad zapochybuješ o svém rozhodnutí, zhluboka dýchej, zajdi do přírody a můžeš se spolehnout, že dostaneš odpověď. Všichni se učíme a inspirujeme navzájem, život je jedna nekončící hra a je pouze na nás, jakou roli si vybereme. Hraj si, buď šťastná, spokojená a radostná, rozvibruj v sobě láskyplné pocity a věř, že všechno, co se děje, je pro tvé nejvyšší dobro. Nevíš, jak uklidnit podrážděné nervy? Uvař si čaj z dobromysli nebo meduňky, přidat můžeš malou lžičku medu a pár kapek citrónu.

Co ještě můžeš?

– držet půst nebo odlehčený jídelníček
– nezapomínat na větrání, ať mohou energie proudit a nestojí na místě
– masírovat končetiny směrem k srdci, přikládat léčivé obklady, namazat bolavá místa bylinkovou mastí
– cvičit a posilovat nohy např. leh na záda a šlapat jako na kole, poté nožky opři o stěnu nebo dveře a odpočívej
– zajít na pedikúru, manikúru, aroma a reflexní masáž, do sauny
– mít se ráda a být se sebou spokojená
– rozjímat nad životem, a pokud jsi připravená, přivítat životní změny s radostí a nadšením
– udělat si relaxační koupel, zapálit svíčku a sledovat mihotající plamínek

7. – 8. 2. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech uděláš pro tyto orgány, působí velmi blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Narovnej se a hrdě vykroč vpřed, napětí již pomalu ale jistě odchází a vše se vrací zpět do klidu i harmonie. Pokud se ti nepodařilo zrealizovat to, co jsi chtěla, nevadí, dostaneš další příležitost. Nic si nevyčítej a buď nad věcí, všechno má svůj význam, který se ukáže později. Všímej si svých snů, mohou ti přinést důležitá poselství. V Rybách působí vše mnohem intenzivněji, alkohol, léky, káva nebo cigarety, buď obezřetná a drž se hesla všeho s mírou.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo
– masírovat nohy, reflexní masáž působí velmi blahodárně
– sauna, plavání, wellness,
– zalévat rostliny

Co rozhodně ne?

– neodstraňovat bradavice
– pokud máš revma, nevětrat peřiny a deky
– jestli je to jen trošku možné, vyhni se chirurgickým zákrokům a operacím zejména od 18. února do 20. března, vždy v ubývajícím měsíci
Divíš se, proč není vhodné v Rybách odstraňovat bradavice? Měsíc přibývá a mohlo by se stát, že se bradavice rozrostou, vždy čekej na ubývající měsíc.

9. – 10. 2. – Beran

Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Dbej na dostatečný přísun tekutin, pokud tě trápí migrény nebo pocítíš nečekanou bolest hlavy, zkus se zamyslet, jestli máš dostatek tekutin, někdy stačí vypít dvě sklenice vody a je po bolesti. Odpočívej, raduj se ze života a rozjímej. Sdílej volné chvíle s těmi, které miluješ a nezapomeň jim dát najevo svou lásku. Navštiv rodiče nebo příbuzné, kteří jsou sami a pozvi je na zákusek do cukrárny. Jestli máš unavené oči, uvař světlík a přikládej vlažné obklady, uleví se ti. Než půjdeš do vany, nanes výživnou pleťovou masku a jemně masíruj pokožku hlavy.

Foto: Shutterstock.com

3.2.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist