Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 30. září do 6. října 2019

Tancuj, miluj a rozdávej úsměv!

Víš, že je v pátek Mezinárodní den úsměvu? Máš velkou příležitost navazovat snadno nová přátelství a urovnat spory v rodině či s přáteli. Jak na to, ti prozradíme právě teď!

30. 9. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně.  Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Trápí tě bolest kyčlí a přemýšlíš, jak je to možné? Pojď se mrknou na duševní příčinu této nepříjemné bolesti. Kyčle znamenají rovnováhu těla, dokonalý pohyb vpřed a vzad. Zamysli se, z jakého důvodu se nedokážeš radovat ze života, co ti brání posunout se vpřed, jaký důvod má tvá nerovnováha, proč se nerozhoduješ sama jako vědomá žena, ale necháváš rozhodnutí raději na jiných, každý odpor, každé důležité rozhodování tě znejistí a místo pohybu vpřed zůstáváš stát ve stojaté vodě i přesto, že se necítíš dobře. Rozhodni se začít od začátku, jak se říká od nuly, věř, že je to nejlepší cesta, jak zůstat svěží a mladistvá nejen na těle, ale také na duchu.

Neboj se rozhodnout se jen sama za sebe, nedovol ostatním, aby řídili tvůj život, jen ty jsi zodpovědná sama za sebe a nikdo jiný ti pomoct nemůže. Tak co jdeme do změny? Ano! Pojďme na to s nadšením a radostí, výsledek tě ohromí. Na kyčle je skvělá také jóga, kdy za pomocí správného dýchání a jednoduchých pozic vrátíš zpět svému tělu pružnost a správnou pohyblivost. Všechny Váhy mají potřebu uklidňovat a urovnávat spory, na chvíli zapomeň na ostatní a urovnej svoji vnitřní rovnováhu, ať můžeš pokračovat ve své aktivní roli pomyslné soudkyně, která s láskou vysvětluje ostatním, jak zbytečné jsou hádky a spory.

Co ještě můžeš?

 • na obličej nanést výživnou pleťovou masku, masírovat vlasovou pokožku a udělat výživný zábal na vlasy
 • větrat, malovat, natírat, uklízet
 • zadělat těsto na chleba, buchty a péct
 • na zahrádce: pokojové rostliny přenést do tepla, prořezávat růže, keře, stromy

1. – 2. 10. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně.  Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Trápí tě ženské problémy a jak jsi na tom s odpuštěním? Umíš odpouštět sobě i těm, kteří tě v minulosti zranili? Pokud jsou tvé problémy dlouhodobější, zamysli se nad vztahy a partnery obecně. Víš, jak poznáš, že jsi opravdu odpustila? Již nemáš žádnou potřebu situaci komentovat, hodnotit ani ji nedáváš žádné negativní emoce, víš, že co se stalo, již neovlivníš. Přijmeš vše jako fakt, že to byla tvá zkouška, ze které si odnášíš cennou zkušenost. Odpuštění je dlouhodobý proces a podle závažnosti skutku nelze odpustit hned, ale postupně. Neodporovat emocím, jako jsou vztek a strach, je základ, nezapomínej, vše, čemu se bráníš, přetrvává a věř, že odpor má obrovskou sílu.

Pracuj na sobě a s ničím ani nikým nebojuj, měj se ráda a nezapomeň se každý den chválit, jsi totiž dokonalá právě teď. Udělej si sedací koupel z řebříčku a uvařit si můžeš také čaj, který budeš během dne vlažný popíjet. Miluj své tělo a starej se o sebe s velkou láskou i soucitem, věř, že každá buňka má paměť a reaguje na strach i radost, jaké buňky chceš mít? Vyber si láskyplné myšlenky a uvidíš, jaké zázraky se začnou dít nejen ve tvém těle, ale také na duši. V říjnu je oslabeným orgánem žaludek, proto je dobré podporovat jeho správnou činnost vhodným jídlem i myšlením.

Co ještě můžeš?

 • dávat pozor na jedovatá slova, než něco řekneš, přemýšlej, jaký dopad má tvé slovo na lidi kolem tebe
 • prát prádlo, zalévat květiny doma i venku

Pozor: nesklízet úrodu na uskladnění, pouze na rychlou spotřebu!

3. – 4. 10. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Sauna, bazén, vířivka, masáže a vhodné cvičení je přesně to, co tvé tělo ocení. Využij skvělou příležitost a nechej se pořádně rozmazlit ať již u odborníka nebo v teple domova. Plavání dodá tvému tělu pružnost, cviky ve vodě nebo jen tak protahovat tělo ti udělá dobře. Víš, že plavání je nejdokonalejší regulace dechu? Dech je život, když dobře dýcháš, budeš zdravá a dlouho živá. Zamysli se, jak dýcháš, ženy velmi často dýchají jen krátce, správně se dýchá do bříška, stačí se podívat na malé děti, které to nikdo nemusí učit, a přesto dýchají správně.

Víš, že je v pátek Světový den úsměvu a Světový den zvířat? Usmívej se a rozdávej radost na potkání, mnohonásobně se ti vrátí zpět. Síla lásky je nekonečná, podívej se na psa, který s láskou čeká na svého majitele a rozdává lásku bez – podmínek jen tak pro radost.

Co ještě můžeš?

 • zadělat těsto na chleba, buchtu a péct
 • chodit víc pěšky
 • pečovat o tělo, chodit vzpřímeně a naučit se cviky na správné držení těla
 • masírovat bolavé klouby, přikládat obklady
 • na zahrádce: sázet keře, stromky, sklízet a uskladňovat úrodu

5. – 6. 10. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně.  Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Máš volný víkend? Využij tyto dny jen pro sebe, odpočívej, relaxuj, rozjímej. Naplánuj výlet nebo společný program s rodinou či přáteli, pokud máš chuť zůstat v pyžamu, udělej to, s láskou lenoš a dělej věci, na které přes týden nemáš čas.

Co ještě můžeš?

 • v sobotu držet půst a pít pouze čistou vodu
 • na obličej nanést výživnou pleťovou masku, na vlasy udělat zábal a jemně masírovat vlasovou pokožku, zastřihnout nehty
 • plavat, cvičit ve vodě, navštívit saunu, wellness a nechat se pořádně rozmazlit
 • na bolavé klouby přikládat obklady a mazat léčivou mastí

Foto: Shutterstock.com

29.9.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist