Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 30. prosince 2019 do 5. ledna 2020

Zapomeň na starosti, oslavuj staré konce a nové začátky!

Jaký bude poslední den v roce, nač se můžeme těšit a čemu je lepší se vyhnout, ti právě nyní prozradí lunární kalendář na nový týden.

30. 12. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly.  Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Pusť se do pečení, zadělej těsto na chleba, buchty nebo jinou dobrotu, která přijde vhod na Silvestra i Nový rok. Práce ti půjde od ruky a zabavit se mohou také děti. Větrej, dýchej, rozjímej a bilancuj, přicházející Ryby přímo vybízí k uzavření celého roku.

Co ještě můžeš?

– pečovat o tělo, duši i srdce

– na obličej nanést výživnou pleťovou masku

– odlehčit nohám a dát je do vyšší polohy

– mazat bolavá místa nebo přikládat obklady

– měsíc dorůstá a tělo doplňuje živiny, stravuj se kvalitně, a to, co ti chutná nejvíce – cukry, uzeniny, alkohol – omez na minimum

31. 12. – 2. 1. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Chystáš se na oslavy konce roku? Pokud vyrážíš do přírody, tak věř, že si pobyt na horské chatě náležitě vychutnáš, není lepší volbou než strávit poslední dny v tomto roce v lůnu přírody. Citlivé Rybičky přímo prahnou po něze, lásce a snění. Můžeš se těšit na láskyplné chvíle ve dvou nebo ve společnosti přátel. Dopřej si reflexní masáž, saunu, bazén a také dobré jídlo i pití. Jen to nepřeháněj a zvol spíš zlatou střední cestu, což znamená od každého trošku, žádný extrém nedopadne dobře a je zcela zbytečné pokazit si začátek nového roku kocovinou nebo žaludečními problémy. Zkus se ráno projít na boso ve sněhu nebo v trávě, poté nožky důkladně utři a jemně promasíruj výživným krémem nebo olejíčkem, velmi často se uvolní staré bloky a tíha z minulosti se rozplyne jako ranní mlha. Probuď se do nového roku v radosti a lásce.

Co ještě můžeš?

– slavit a radovat se

– prát prádlo, zalévat rostliny

– pečovat o chodidla

– rozmazlit tělo i duši láskou k sobě i ostatním

– napustit vanu, přidat jasmínový olej a oddat se snění a rozjímání, pozorovat plamen svíčky a následovat poselství, které ti předává tvá duše

– ponoř se do barev vody, všechny odstíny modré jsou pro tvou duši inspirací a balzámem na citlivější nervy

– řepík lékařský pomáhá na kocovinu a zažívací potíže s tím spojené

3.- 4. 1. – Beran

Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Dopřej si dostatečné množství čisté pramenité vody a pravidelně proplachuj tělo. Pokud jsi citlivá na bolest hlavy, velmi často je způsobená právě díky nedostatečnému příjmu tekutin, do kterých se počítá pouze čistá voda. Káva, alkohol ani sladké nápoje jsou nedostačující. Ať jsou již informace jakékoliv, tak staré dobré pravidlo je, vypít nejméně dva litry čisté vody, samozřejmě dle okolností, zkus si někdy zapisovat, co a kolik za celý den vypiješ, možná tě překvapí, jak málo vody to je. Pokud potřebuješ v rychlosti uklidit, pusť se do práce, díky ohnivé energii zvládneš vše v rychlosti a preciznosti.

Co ještě můžeš?

– navštívit rodinu, přátele, popřát všem štěstí a zdraví v novém roce

– nanést na obličej výživnou pleťovou masku

– zadělat těsto na chleba, buchty a péct

5.1. – Býk

Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně.  Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Odpočívej, rozjímej a pečuj o sebe. Udělej si holčičí den, klidně zůstaň v pyžamu a pořádně se rozmazli. Udělej něco neobvyklého, tanči, zpívej, maluj, miluj, relaxuj a usmívej se. První neděle v novém roce se musí náležitě oslavit.

foto-zdroj: shutterstock.com

29.12.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist