Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 3. do 9. února 2020

Protancuj se k úplňku. Miluj, tancuj a raduj se ze života

Komunikuj s láskou a využij magickou sílu úplňku k prohloubení lásky k sobě i ostatním. Tancuj a sdílej radost s ostatními a rozdávej úsměv, vše se ti vrátí mnohonásobně zpět. Co dalšího bys měla dělat tento týden podle lunárního kalendáře?

3. 2. – Býk

Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Cítíš se unavená, v krku máš knedlík a celkově jsi oslabená? Uvař si zázvorový čaj s medem, který popíjej, šalvěj můžeš použít na kloktání a vyplachování úst, jestli tě trápí afty nebo máš problém s dásněmi, jemně proplachuj nebo potírej řepíkem, který je skvělý také jako čaj. Víš, že právě řepík byl hojně využíván v magii a věřilo se, že pomáhá mužům získat sexuální sílu? Zaháněl zlé duchy, čerstvý se dával pod polštář a sušený přidával do polštářů, pomáhal při nespavosti. Sama řepík hojně využívám, doporučuji všem maminkám, které trápí u miminek novorozenecký ekzém, dokonce již některé porodnice koupají novorozeňátka v řepíku, tak se nemusíš bát.

Co ještě můžeš?

– jemně masírovat šíji, nosit šálu nebo šátek a předejít tak zatuhnutí krční páteře

– kloktat, popíjet bylinky, komunikovat s láskou a radovat se ze života, je nádherný

4. – 5. 2. – Blíženci

Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Blíženci prahnou po společnosti a seznamování se s novými lidmi. Využij sílu luny a poznávej nové přátele, neboj se vyrazit na rande nebo hledat spřízněnou duši. Nalaď se na svou duši a srdce, pak neuděláš chybu, za každý úsměv, který rozdáš, dostaneš mnohonásobně víc radosti i lásky. Zhluboka se nadechni a protáhni tělo na čerstvém vzduchu, otevři okno a pořádně vyvětrej. Budíš se mezi třetí a pátou hodinou ranní? Tvé plíce se čistí, a pokud máš nějaký problém, zamysli se nad příčinou, která může být jak v hmotné rovině, tak v psychické. Dýchá se ti těžce nebo snad nemůžeš popadnout dech a stále jako by lapáš po čistém vzduchu? Co nebo kdo tě dusí, proč se necháš zahnat do kouta a nejsi schopna sdělit, jak se cítíš? Zaměř se na svůj dech, začni cvičit a nauč se správně dýchat, tvé problémy za tebe nikdo nevyřeší, ale pokud se rozhodneš, hravě je zvládneš sama, stačí se rozhodnout a vykročit vstříc novým začátkům. Pamatuj, nikdy nejsi sama a vždy ti na pomoc přispěchají přátelé, rozhlédni se kolem sebe a v duchu poděkuj za dary, které máš.

Co ještě můžeš?

– pečovat o tělo, obličej i duši, rozjímat nad životem a být spokojená

6. – 7. 2. – Rak

Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Dny Raka jsou citlivější, a to také díky přicházejícímu úplňku. Nalaď se na své srdce a nedovol ostatním, aby tě využívali. Pokud máš problémy se zažíváním, zamysli se, co nebo kdo ti leží v žaludku. Co nedokážeš říct nahlas, komu neumíš říct s láskou NE. Napětí v oblasti bříška a žaludku je velmi časté, veškeré emoce se ukládají v žaludku, proto je dlouhodobý stres tolik škodlivý. Jestli máš citlivější zažívání, rozhodně je potřeba omezit živočišné tuky a večer již nejíst těžká jídla, ušetříš si mnoho problémů a vyhneš se tak bezesné noci. Obleč se do veselých barev, nalaď se na pohodu a buď shovívavá také k dětem, které mohou být netrpělivé a zvídavější než jindy, v klidu jim odpověz na jejich všetečné otázky, povídejte si u večeře a sdílejte každodenní radosti.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo, zalévat rostliny

– popíjet bylinky

– jíst střídmě a nespěchat

8. – 9. 2. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Dny Lva jsou naplněné láskou a radostí.

Úplněk, který přichází v neděli, nabádá k trpělivosti a lásce k sobě i ostatním. Ženy touží po romantické chvilce s partnerem a často sní o princi na bílém koni. Někdy jsou představy natolik reálné, že vyvolají chuť zkusit to jinde. Nezapomínej však, nevěra není řešení, je to pouze chvilkový úlet od běžné reality, pokud se ublíží jiným, nakonec pocítíme dopad u sebe. Sni, rozjímej, ale žij v realitě, stůj nohama pevně na zemi a rozdávej radost nejen sobě, ale také ostatním. Přílišné snění a nereálné představy o životě nikdy nepřinesou nic dobrého, naopak vyvolají zmatek a nejistotu. Buď vděčná za maličkosti a snaž se na všem vidět to lepší.

Co ještě můžeš?

– milovat život, cvičit, dýchat, rozjímat

– udělat si očistnou koupel, zapálit svíčku a sledovat mihotající se plamínek

– nedávat negativním myšlenkám sílu a obrátit je v pozitivní

– smát se, tancovat, zpívat a sdílet život s ostatními

– pečovat o vlasy

– držet půst nebo odlehčený jídelníček

foto-zdroj: shutterstock.com

 

4.2.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist