Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 3. do 9. června 2020

Raduj se, přichází léto!

Štír naslouchá intuici. Střelec přeje zábavě a Kozoroh vztahům s blízkými. Ve Vodnáři se nudit nebudeš. Jak můžeš správně podpořit tělo, srdce i duši, ti prozradíme právě teď, stačí se na chviličku zastavit a mrknout na náš nový lunární kalendář.

3. – 4. 6. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Začíná biologické léto, citlivější orgány pro měsíc červen jsou srdíčko a tenké střevo, všechno, co pro tyto orgány uděláš dobrého, působí velmi příznivě a preventivně. Zdravý pohyb, kvalitní strava a pozitivní přístup na život dokáží zázraky. Nač je dobré se v červnu zaměřit? Samozřejmě na lásku k sobě, sebeúctu a soucit nejen k sobě, svému tělu, ale také k ostatním bytostem. Není potřeba ostatní posuzovat nebo odsuzovat za jejich chování, každý dělá vždy to, co na své vývojové křivce umí, soucítit s někým, kdo nám ublížil nebo nám není příliš milý, je samozřejmě pro mnohé složitější, proto je dobré zaměřit se zatím na sebe a mít se ráda se vší parádou, už teď jsi totiž dokonalá a úžasná. Energie duše je tajemná, uložená hluboko v nitru a může nás nutit udělat něco nepředvídaného a impulsivního.

Co tvé tělo i duši zatíží? Slova, která nevychází ze srdce a zasáhnou lidskou duši do hloubky, mohou způsobit mnoho zla, proto se raději rozdýchej, než začneš cokoliv řešit, počítej do dvaceti, a zamysli se, jestli bys chtěla, aby s tebou ostatní jednali stejně. Místo složitých řešení se raději zaměř na sebe, udělej si krásný večer, pečuj o svou pleť, tělo i duši a nenechej se rozhodit. Nastávající maminky, pozor na prochladnutí, nenamáhejte se a zdravě odpočívejte.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo, zalévat rostliny doma i venku
– na zahrádce sázet a přesazovat

5. – 6. 6. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V pátek máme úplněk, pokud se ti nedaří spát, vyzkoušej před spaním kozlíkové kapky, jsou přírodní a výsledek je skvělý. Někdy se mohou zdát různé sny, které nemusí být právě příjemné, nenechej se rozladit, hlava se v noci také čistí a to, že nás něco vyděsí, vůbec neznamená, že se stane nějaká nepříjemnost. Je to jen sen a nezpracované problémy, ze kterých se může v noci udělat jedna velká černá koule, která se ráno zase rozmotá. Hlavně se neboj a nedávej nočním můrám zbytečnou energii strachu, jak rychle přijdou, tak rychle odezní.

Dávej pozor na slova, nechtěným útokem můžeme hodně ublížit, buď nad věcí, neútoč na ostatní, i když můžeš mít pocit, že máš pravdu, je velmi úlevné nenechat se strhnout emocemi a povznést se nad ně. Úsměv, humor a radost ze života vše jistí. Sbírej bylinky, udělej si z čerstvých výluh, který použij na pleť i na vlasy, úžasné účinky má také koupel. Láska je hlavním bodem úplňku, rozjímej nad životem, zamysli se, jaký vztah máš k sobě a také k ostatním. Jednoduchá rovnice ti může pomoct odhalit skryté bloky, totiž jaký vztah máš sama k sobě, kolik lásky si dáváš, tak tolik od života zase dostáváš, pokud vztahy pokulhávají a máš pocit, že tě ostatní jen využívají, odstraň tuto vlastnost od sebe, začni se mít ráda a uvidíš, jak se tvůj život změní.

Co ještě můžeš?

– držet půst
– rozjímat nad životem a s vděčností poděkovat za všechny dary
– plavat, cvičit ve vodě, navštívit maséra a nechat se po dlouhých týdnech pauzy pořádně rozmazlit

7. – 8. 6. – Kozoroh


Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V neděli vsaď na odpočinek, abys mohla vykročit s úsměvem do nového týdne. Pokud práci nemáš, nezoufej a snaž se držet mysl i tělo v klidu. Všechno se opět vrací do normálu a je potřeba zachovat klid i nadhled. Vyplatí se návštěva kadeřnického salónu, stejně tak jako se nemine účinkem péče o celé tělo. Když si vytrháš nežádoucí chloupky, hned tak nenarostou, dávej pozor na obočí.

Co ještě můžeš?

– pečovat o sebe od hlavy až po paty
– zastřihnout nehty, pořádně promazat suchou pokožku, ošetřit kůžičku a nanést výživný olejíček
– na zahrádce sázet a přesazovat, kypřit půdu a okopávat záhonky

9. 6. – Vodnář


Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Máš pocit, že tvá skříň potřebuje uklidit? Skvělé, pusť se do toho, staré oblečení rozdej, uděláš tím radost ostatním a pocítíš nejen novou energii, ale také uvolnění a vnitřní čistotu. Práce ti půjde od ruky, a pokud potřebuješ vymalovat, natřít skříňky nebo rozveselit dětský pokoj, zapoj rodinu a dejte se do toho. Za odměnu pozvi rodinu na zmrzlinu a radujte se ze života, je nádherný.

Co ještě můžeš?

– větrat, dýchat, milovat život
– po náročnějších dnech, které úplněk přinesl, je dobré vyčistit hlavu v přírodě a relaxovat, zelená barva je velmi uklidňující

foto-zdroj: shutterstock.com

3.6.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist