Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 29. dubna do 5. května 2020

Odpusť staré křivdy

Přichází nejkrásnější období v roce a vnáší do života lásku, mír a pochopení. Raci mohou být přecitlivělí. Lvi se někdy nemají rádi. Panna je občas v zajetí kritiky a přehnaného pořádku. Váhy občas neví, jaké šaty si vybrat. Jaký postoj ti pomůže vylepšit život a jaký je dobré nedělat, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

29. 4. – Rak

Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Co tvé tělo zatíží na psychické úrovni a ovlivní tím také fyzické tělo? Rozhodně negativní emoce, jako je např. vztek, výčitky nebo nesmyslné hádky o ničem. Určitě jsi již zažila pocit, kdy ti někdo „hnul“ žlučí nebo ti snad leží něco či někdo v žaludku? Pocity určitě znáš a dlouhodobý stres může v kombinaci s nevhodným jídlem rozpoutat pořádný žlučníkový záchvat. Přitom je to poměrně snadné, všechno se dá vyřešit v klidu a když už tě nějaká emoce dostihne, nic se neděje, nadechni se a nedávej jí sílu. Uvařit si můžeš mátu, řepík, heřmánek, které klidní rozbouřený žaludek i doladí psychiku.

Víš, že je dnes Den tance? Tancuj jako o život, nechej tělo, ať se vlní v rytmu, zpívej si a věř, že tvé tělo i duše budou nadšené. Co musíš zahodit? Stud, že jsi trapná, taková slova si nesmíš vůbec připustit, každá bytost – každá žena je při tanci nádherná. Nehodnoť se a jen naslouchej tělu, jo a taky si nevšímej dospívajících dětí, které tě mohou nečekaně překvapit a přijdeš jim fakt směšná, klidně se spolu zasmějte, ukaž jim s láskou dveře a nenechej se rozhodit. Víš, co udělá malé dítě? Přidá se k mamince, začne zpívat a tančit s ní.

Co ještě můžeš?

– popíjet bylinky na pročištění těla
– prát prádlo
– zalévat květiny, sázet a přesazovat rostliny, které také nezapomeň vydatně zalít

30. 4. – 2. 5. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

S láskou k sobě i ostatním věnuj dostatečnou péči svému srdíčku. Láska je základním stavebním kamenem každé bytosti a žena se rodí jako láska. Co tvé tělo zatíží na psychické úrovni a ovlivní tím také fyzické tělo? Samozřejmě dlouhodobý stres, emoce, jako jsou výčitky sobě, ostatním, nenávist ke svému tělu, situaci nebo člověku. Zkus se na chvíli ztišit a zapřemýšlej, jestli se to netýká také tebe a rozhodni se vykročit vstříc změnám. Srdce miluje pohyb, můžeš pokračovat v tancování, cvičení, běhání, skákání nebo činnosti, kterou máš ráda.

Když zkusíš něco nového, neznamená to, že musíš pokračovat, ale sleduj, co ti dělá či nedělá dobře, duše miluje změny, radost, upřímnost i rozmanitost. Ve čtvrtek je Pálení čarodějnic, nevadí, že se zatím nemohou pořádat společné akce, můžeš si udělat malou oslavu svého ženství jen pro sebe. Udělej si radost, podívej se do zrcadla a řekni si, jak moc miluješ tu malou holku uvnitř sebe, obejmi se a jdi dál, nedovol mysli, aby tě ovládala a nechávala v minulosti. Co musíš zahodit? Smutek nebo snad pocit, že nejsi dost dobrá. Naopak jsi nejlepší a nejbáječnější žena v celém Vesmíru, pečuj o své tělo i srdce s láskou, něhou a trpělivostí. Spolehni se na to, že tě výsledky nadchnou, pro mě je každá bytost dokonalá bez ohledu na události, kterými prochází.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– ve čtvrtek držet půst
– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky
– zbavovat se plevele na zahrádce, provzdušnit půdu a s láskou okopávat záhonky

3. – 4. 5. Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Nedělní den využij k rozjímání, nalaď se na pohodu a zeptej se svého srdce, co bys mohla udělat jinak nebo jaký má pro tebe vzkaz. První myšlenka, která ti „vlítne“ do hlavy, by opravdu mohla být ta pravá. Důvěřuj signálům těla a nepochybuj o sobě. Připrav se na nový týden, ať můžeš v pondělí zvesela vykročit do práce, pokud práci ještě nemáš, udělej něco dobrého pro ostatní.

Co tvé tělo zatíží na psychické úrovni a ovlivní tím také fyzické tělo? Dávej pozor na odporování, kdo nebo co ti vadí a ty daného člověka či problém odmítáš a bojuješ nejen se sebou, ale také s ostatními. Úplně postačí, když budeš respektovat svůj život a životy ostatních, nezapomínej, každý dělá to nejlepší, co umí. Co musíš zahodit? Odsudky a posudky, je jedno, jestli posuzuješ své nebo jiné chování. Přijmi to a věř, že se vše vyřeší.

Co ještě můžeš?

– v pondělí držet půst
– pít bylinky na pročištění těla
– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky
– přesazovat rostlinky a sázet nové

5. 5. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Co tvé tělo zatíží na psychické úrovni a ovlivní tím také fyzické tělo? Disharmonie a nerovnováha ve vztazích obecně nebo také ve vztahu k sobě. Máme dvě ledviny, jsme muž a žena. Jak jsi na tom? Máš vyrovnané vztahy, dokážeš odpouštět, pokud tě ještě trápí neodpuštění, začni napřed u sebe a nezapomínej, všechno chce svůj čas, práce na odpuštění je dlouhodobý proces a nelze se naučit okamžitě. Jak poznáš, že jsi odpustila? Pokud potkáš určitého člověka a nevyvolá v tobě žádnou negativní emoci, máš vyhráno. Stejně tak to platí pro tebe, pokud dokážeš odpustit a jsi v jakékoliv situaci neutrální, je všechno v nejlepším pořádku. Co musíš zahodit? Nerozhodnost a váhavost. Zkus to jednoduše jinak a nezapomeň se pochválit. Jsi totiž dokonalá již teď a jako žena dokážeš zázraky.

Co ještě můžeš?

– pečovat o sebe, použít výživné masky, krémy
– zadělat těsto na chleba, koláče a péct

foto-zdroj: shutterstock.com

29.4.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist