Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 29. 8. do 4. 9. 2016

Babí léto je tady a s ním přichází také nový lunární kalendář. Pálí tě žáha, máš pocit, že ti všechno leze krkem a bojíš se udělat změnu ve svém životě? Blížící se Nov v nás probouzí mnoho rozporuplných pocitů, pojď se podívat, jak na ně, co můžeš podpořit nebo naopak, co máš nechat být.

29. 8. – Rak

Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď a plíce. Cokoliv tyto orgány zatíží, působí škodlivěji. Podpoř jejich správnou funkci a můžeš se spolehnout, že pro své zdraví uděláš dvojnásob dobrého v podobě prevence a léčivé energie.

Čím si můžeš přitížit, pokud tě již trápí bolest nebo nemoc? Nesprávnou životosprávou! Zkus se zamyslet, jaké jídlo ti moc nesedí a na dva až tři dny na něj prostě zapomeň. Pálí tě žáha a myslíš si, že je to zcela přirozené? Omyl, vždy je jedna z příčin špatné stravování a samozřejmě stres. Zeptej se, čeho se bojíš, z čeho máš tak velký strach, který tě vnitřně pálí a svazuje? Udělej si analýzu svých vnitřních pocitů a budeš překvapená, jaké emoce jsou potlačené a svírají ti hrudník i žaludek. Než sáhneš po bylinkách nebo jiném babském receptu, zapřemýšlej, jestli tě žáha pálí po sladkém, slaném, kynutém atd. Pak můžeš najít pomoc v přírodní léčbě. Mně se osvědčilo kyselé zelí, stačí trošku, a pokud z něj máš šťávu, tak pár doušků polkni. Samozřejmě pokud jsi zvyklá zobnout něco z lékárny, udělej to, ale přesto zapátrej nad příčinou.

Máš zahrádku? Vezmi do ručky konev a zalej rostliny venku i doma. Než to uděláš, můžeš si zapnout pračku a dát méně pracího prášku než je obvyklé. Dnes úrodu nesklízej, když tak jen do pusy na chuť. Můžeš si zasadit ředkvičky, salát nebo řeřichu. Vytrhej plevel.

30. -31. 8. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, srdce, bránici a arterii. Cokoliv tyto orgány zatíží, působí škodlivěji. Podpoř jejich správnou funkci a můžeš se spolehnout, že pro své zdraví uděláš mnoho dobrého v podobě prevence i léčivé energie.

Bolesti zad, bušení srdce, špatné spaní a celkový neklid v těle není v tyto dny ničím neobvyklým, pokud jsi zcela zdravá a netrápí tě žádná nemoc, nemusíš se bát, během několika dní příznaky odezní samy. Ráno, až se probudíš a než sáhneš po hrníčku s černou kávou, vypij sklenici vlažné vody s vitamínem C, pokud nemáš, postačí šťáva z citrónu. Nejsilnější céčko je sypané a dá se sehnat v lékárně, vydrží dlouho a může se ti hodit také při nachlazení nebo počáteční viróze. Srdce potřebuje pohyb, činnost a také lásku. Když smícháš všechno dohromady, budeš cvičit, milovat sebe i ostatní, pak svému tělu dáš úžasný magický koktejl radosti a lásky. Raduj se z maličkostí a nedělej si přehnané starosti, pokud víš, že daný problém nebo situace zatím nelze vyřešit. Buď nad věcí a věř, že správná chvíle přijde ve správný čas. Život je velký dar, a proto se na něj musí pohlížet s úctou a láskou.

Máš zahrádku? Pokračuj v boji s plevelem, můžeš pečovat o trávník a také půdu přihnojit. Pokud ti chybí ovocné stromky a keře, pusť se do sázení, nezapomeň je přihnojit a zalít.

1. – 3. 9. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu, slinivku břišní a také nervy. Cokoliv tyto orgány zatíží, působí škodlivěji. Podpoř jejich správnou funkci a můžeš se spolehnout, že pro své zdraví uděláš mnoho dobrého v podobě prevence i léčivé energie. Po celý měsíc je nejvíc ohrožena slezina a slinivka, podpoř tyto orgány správnou životosprávou a pozitivním myšlením.

Ve čtvrtek máme Novoluní 11:04 LČ, máš skvělou příležitost začít nově, zcela jinak, svěže a radostně. Zejména Panenky, mohou v sobě podpořit to dobré a zbavit se toho, co jim nevyhovuje. Můžeš také vyčistit organismus od škodlivin popíjením čistících čajů, nejlépe z čerstvých bylin, tělu dodej také dostatek čisté pramenité vody. Pokud miluješ syrovou stravu, klidně můžeš bylinky přidat do koktejlů nebo si udělat čerstvou šťávu. Vyber si to, co ti chutná a naslouchej tělu, nenechej se zmást chutí svého jazýčku, který nám hází různé druhy chutí v podobě čokolád nebo jiných sladkých či slaných dobrot. Věř, že když svému tělu poručíš a odřekneš si to, co ti nedělá dobře, odmění se ti.

Energie Novu můžeme pociťovat již několik dní předem i po něm, mnohé trápí nespavost, nervozita a na povrch vylézá vše nedořešené a dobře schované v našem nitru. U mě bývá nejsilnějším impulzem den nebo dva po Novu. Pokud cítím napětí, rozhodně se nepouštím do žádných složitých záležitostí, co jde, neřeším a odložím na klidnější čas. Právě v tyto dny, můžeš mít pocit, že za tvé problémy mohou ostatní a nedávají ti to, co potřebuješ. Nesnaž se hádat a za každou cenu prosazovat svoji pravdu, vydrž, až napětí povolí, šlehnutí jedovatou poznámkou může způsobit velké škody a vyřčené slovo se již nedá vzít zpět. Pokud se stalo něco, nač nejsi pyšná, nevyčítej si to, už se stalo, vezmi si z chyb ponaučení a neopakuj je, pokud to jde, omluv se, pokud ne, tak odpusť sobě i těm, kterých se to týká alespoň ve své mysli. Věř, že všechno nosíš v sobě, ostatní ti jen zrcadlí to, co máš dořešit, uzavřít a ze svého života propustit. Veškerou lásku, štěstí a radost již máš, stačí se podívat do zrcadla a uvědomit si sílu, kterou v sobě má každá žena a dovolit jí vystoupit ven. Buď láskyplná a shovívavá také ke svým dětem, nemají to jednoduché a jsou na ně kladeny stále větší požadavky, milující maminka je největším darem, který mohou dostat.

Máš zahrádku? Můžeš zasadit strom, zbytek prací odlož na jindy, odpočívej, rozjímej a všímej si, jak je příroda dokonalá. Pokud chceš změnit účes, zajdi ke kadeřníkovi.

4. 9. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv tyto orgány zatíží, působí škodlivěji. Podpoř jejich správnou funkci a můžeš se spolehnout, že pro své zdraví uděláš mnoho dobrého v podobě prevence i léčivé energie. Odpočiň si, pokud je to jen trošku možné a máš volno, hoď si nožky na stůl a nic nedělej. Pokud máš chuť zůstat v posteli, udělej to, uvidíš, že dlouho nevydržíš. Dnešní den využij jen pro sebe, směj se, raduj a buď tvořivá, vyzkoušej namalovat obrázek, začni fotit přírodu nebo tancuj, dělej to, co v tobě probouzí radostné pocity a nedívej se na výsledek, důležitá je činnost.

Foto zdroj: Shutterstock.com

28.8.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist