Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 28. října do 3. listopadu

Odpusť, jdi dál a neotáčej se zpět!

Ponoř se do svého nitra a poznávej sebe, síla novoluní podpoří tvou snahu a zintenzivní úsilí dozvědět se o sobě skrytá tajemství a pravdy. Jak působí měsíc na jednotlivá znamení? Čemu je lepší se vyhnout a co je dobré podpořit, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

28. – 29. 10. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Dávej pozor na prochladnutí! Pokud se chystáš na nov vyrazit do přírody a rozjímat, rozhodně si s sebou vezmi deku a teplejší prádlo, zejména jestli jsi náchylnější k prochladnutí. Pojď se zamyslet nad duševní příčinou bolestivé nebo jinak problematické menstruace. Hlavou mi běhá mnoho myšlenek, necítím se jako žena, vůbec netuším, co si mám se svým ženstvím počít, možná by bylo lepší, kdybych se narodila jako muž, ti přeci nemají žádné problémy, ze všeho nejraději bych rezignovala a ignorovala signály těla, nebaví mě to a nedokážu se vyrovnat s minulostními křivdami, řeči o odpuštění mě dokážou pořádně vytočit, jak někdo věří na takové hlouposti! Tak co našla jsi kousek sebe? Skvělé, naučím tě, jak zharmonizovat tělo i duši. Uvědomění si problému je prvním velkým krokem, vyslovit vše nahlas, ať již o samotě nebo v přítomnosti dobré kamarádky, je vyšší stupeň a také krůček k nápravě. Co dál? Láska je klíčové slovo ke štěstí!

Měj se ráda a věř, že odpuštění je velké gesto a cesta k uzdravení. Samozřejmě nemůžeš odpustit ostatním, když to nedokážeš u sebe nebo to může být obráceně, ostatním odpouštíš, ale na sebe se pořád zlobíš. Tak tady zastav a zkus to jinak. Měj odvahu se mít ráda a miluj život i ostatní s dobrými i pomyslně špatnými vlastnostmi, všichni dělají jen to, co viděli v dětství u svých rodičů a nejbližších lidí. Zbav se balastu doma, ukliď skříně, rozdej oblečení nebo věci, které ti již neslouží a někomu udělají radost. Jestli chceš být opravdu důkladná, opusť přátelství, která jsou falešná a začni se řídit vlastním citem. Co připomíná novoluní ve Štíru? Nedrž v sobě dlouho staré křivdy, nechovej v srdci a duši zášť, nauč se odpouštět a jdi dál!

Co ještě můžeš?

– držet půst
– uklízet a klidně si udělat menší předvánoční úklid
– prát prádlo
– zalévat rostliny
– zahrádka: na nov věnuj péči nemocným rostlinám, které ošetři a poděkuj za krásu, kterou ti během roku dávají, prokypři záhony a půdu oživ hnojivem

30. 10. – 1. 11. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Trápí tě bolesti zad a cítíš ztuhlost kloubů? Využij dny Střelce k návštěvě fyzioterapeuta a svěř své bolavé tělo do rukou odborníka. Masáže působí skvěle, uvolňují ztuhlé klouby a bloky nejen na těle, ale také na duši. Nechej se rozmazlovat a hýčkat, vypni na chvíli hlavu a dovol, ať o tebe pečuje zase někdo jiný. Užívej poklidnější dny a zamysli se, jaké máš sny i touhy, můžeš je totiž hravě zrealizovat.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, navštívit páru, saunu, masáž
– koupit si novou rtěnku, lak na nehty nebo zajít do salónu a nechat o sebe pečovat
– zadělat těsto na chleba a buchty, úspěch zaručen
– rozjímej a zavzpomínej na ty, kteří s námi již nejsou, zapal svíčku a poděkuj, že jsi mohla mít tu čest a být v jejich blízkosti

2. 11. – 3. 11. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Konečně máš volný víkend a nevíš, co s ním? Udělej si radost, jen tak bez ohledu, jestli máš narozeniny nebo svátek, život je příliš krátký na to, abychom ho promarnili. Probuď v sobě radost, vášeň a naplánuj aktivity se svou rodinou nebo přáteli. Pokud máš pocit, že jsi již dlouho sama, nezoufej a nestraň se lidí, vyraz na procházku a usmívej se, budeš překvapená, kolik potkáš podobně osamocených lidí. Otevři se novému vztahu, přátelství a lásce a věř, že zažiješ zázraky. Potřebuješ zvládnout velký úklid? Pusť se do práce, všechno zvládneš hravě a lehce.

Co ještě můžeš?

– rozmazlit se ve vířivce, plavat, cvičit ve vodě, navštívit saunu, páru, maséra, pedikérku i kosmetičku
– zacvičit si jógu a důkladně protáhnout celé tělo

Foto: shutterstock.com

28.10.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist