Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 27. ledna do 2. února 2021

Tancuj, zpívej, usmívej se

Buď odvážná a měj se ráda, Lev ti dodá odvahu i sílu. S Rakem pozor na přemíru citů a emocí. Zkrásni s Pannou a pečuj o sebe od hlavy až po paty. Dokonalou harmonii dodají a umocní Váhy. Jak pečovat o tělo i duši, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

27. 1. – 28. 1. – Rak


Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Rozmazli se na těle i na duši. Je skvělý termín na očistu pleti a také výživu. Vyživuj, pečuj a miluj život, vše se ti mnohonásobně vrátí zpět.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Vyhni se sporům a hádkám, v těchto dnech se situace může zbytečně vyhrotit a jak se říká: udělá z komára velblouda. Raději sportuj nebo se pusť do jiné fyzické aktivity, úklid je skvělá příprava na přicházející úplněk. Udělej pomyslný pořádek v mysli a také doma, hned se budeš cítit lehčeji a čistěji.

Co ještě můžeš?

– odlehčit jídelníček, popíjet bylinkové čaje
– nezatěžovat zbytečně tělo a mysl
– prát prádlo, zalévat rostliny

29. – 30. 1. – Lev


Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Díky úplňku zazáříš jako správná lvice a následující dny jsou zcela ve tvé režii. Odpočívej, rozjímej a usmívej se, život je přesně takový, jaký si ho uděláme. Úplněk ve Lvu vyvolává touhu po romantice, lásce a také po okamžiku, na který se hned tak nezapomíná a zůstává nejen v mysli, ale také v srdci. Jemné chvění, mrazení či vibrace rozezní nečekané setkání či vzpomínka na nedávné setkání s láskou nebo příjemným prožitkem. Jsi smutná, protože nemáš partnera? Zkus proto něco udělat. Zapal svíčku, přemýšlej, jak mluvíš o mužích, o šťastných párech a jak se vyjadřuješ o sobě? Nikdy do tvého života nevstoupí láska, pokud se neustále zabýváš samotou nebo na ni myslíš. Vytvoř láskyplné podmínky uvnitř sebe, ve svém domově a začni se radovat z maličkostí, rozdávej úsměv tam, kde chybí a soucit, kde je bolest. Miluj sebe tak, jak chceš, aby tě miloval nový partner či ostatní. Zapomeň na kritiku, hýčkej se, kup si květiny, drobný dárek a buď vděčná za život. Život vždy odráží pocity, jak se cítíš, to přitahuješ neustále zpět.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nenávist, zloba, vztek k sobě, k situaci či ke konkrétní bytosti. Obal své srdíčko láskou, měj se ráda, nezáviď ostatním a pak se můžeš spolehnout na to, že prožiješ nádherný život. Dostatečně se hýbej, protože srdce miluje pohyb, střídej rychlou chůzi, chůzi do kopců a svižné tempo na rovince. Bav se, cvič a dováděj, život je nádherný. Tancuj, zpívej, usmívej se. Každá žena, která nosí a rozdává úsměv, je nádherná, vyzařuje krásné vibrace a přitahuje pohledy ostatních.

Co ještě můžeš?

– rozjímat nad životem, sledovat noční oblohu, udělat rekapitulaci toho, co již neslouží a co je lepší pustit
– mít se ráda a být spokojená se životem
– zastřihnout konečky a rozmazlit vlasy maskou, zábalem či bylinkovým oplachem
– všímat si snů, přináší zajímavá poselství a zprávy od těch, co mezi námi již nejsou

31. 1. – 1. 2. – Panna


Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Sváteční neděle vybízí k odpočinku, rozjímání, lenošení a také ke zdravému pohybu. Chceš zůstat celý den v posteli, protože jsi neustále na nohou a potřebuješ si odpočinout? Rozhodně poslechni tělo a klidně si udělej den podle sebe. Pokud máš sílu, vyraz do přírody, která nabíjí pozitivní energií. Zimní sporty, túry, procházky – to vše se nemine účinkem.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Spory, hádky, nedorozumění. Měj nadhled, zachovej klidnou tvář a nedovol ostatním, aby tě vtáhli do malicherných sporů.

Co ještě můžeš?

– popíjet bylinky, čistit tělo i mysl
– nehádat se, ustoupit a dovolit si nic neřešit
– uklízet, sportovat, dovádět a bavit se
– zastřihnout konečky a pečovat o vlasy

2. – 3. 2. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Humor, pohoda, harmonie, tady všude tě luna zastoupí a umocní kouzlo života.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Disharmonie ať již ke svému tělu nebo ostatním bytostem. Není nic horšího než váha, která je vyhozená z rovnováhy, je to asi stejné, jako když na jedné misce vah leží peříčko a na druhou misku hodíme těžký kámen, chudák peříčko odletí do neznáma a velmi dlouho trvá, než se ručička uklidní, stejně jako tělo a mysl. Raději se zbytečně nestresuj, nehádej a pomaloučku vyrovnávej tam, kde máš rezervu.

Co ještě můžeš?

– větrat, dýchat a žít zdravě
– uklízet skříně, natírat, vyklízet, lakovat, malovat dům či byt

foto-zdroj: shutterstock.com

27.1.2021 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist