Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 27. května do 2. června 2020

Pozor na stres a hádky, raději se bav

V Raku je dobré pečovat o zažívání, dbát na kvalitní a pravidelnou stravu. Lvi nabádají k lásce a úctě k sobě i ostatním. Panny, pozor na přílišnou kritiku a přísnost. Váhy, vaší ctností je rovnováha a dobré vztahy. Poradíme ti, jak pečovat o tělo, duši i srdce, zastav se na chvíli a mrkni na náš nový lunární kalendář.

27. 5. – Rak


Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Dávej pozor na změny nálad, polovina týdne je již radostná a příslib volných dnů nabízí možnost plánování společných aktivit a zábavy. Pokud tě trápí citlivější zažívání, nasbírej si bylinky, řepík, šalvěj, máta, heřmánek pomohou uklidnit rozbouřený žaludek, meduňka nebo třezalka před spaním zaručí klidný a ničím nerušený spánek. Co tvé tělo zatíží na psychické úrovni a ovlivní tím také fyzické tělo? Rozhodně stres, výčitky, rozčilování se a hádky, pamatuj, vše jde vyřešit v klidu a s nadhledem.

Co ještě můžeš?

– v rychlosti uklidit, vyprat, zalévat květiny a rostliny
– udělat se krásnou, pečovat o pleť, jemně namasírovat a náročný den zakončit uvolňující koupelí
– na zahrádce relaxovat, sázet a přesazovat rostliny

28. – 29. 5. – Lev


Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Dny Lva jsou plné láskyplných a silných energií. Nečekaně mohou překvapit bolesti zad, tady postačí zastavit se, dát tělu kvalitní jídlo, lásku a nezapomenout na pohyb. Jóga nebo speciální cviky na uvolnění těla dokážou mnoho dobrého. Co tvé tělo zatíží na psychické úrovni a ovlivní tím také fyzické tělo? Nenávist ať již k sobě, ostatním nebo nějaké nečekané situaci či problému. Závist i nenávist jsou emoce, které velmi zatěžují lymfatický systém a samozřejmě také psychiku. Určitě jsi již někdy zažila pocit velké tíhy na hrudníku, které ses nemohla zbavit. Není potřeba setrvávat v energiích strachu, stačí zhluboka dýchat, nechat emoce proběhnout a nedávat jim zbytečnou sílu, čím víc o svých problémech mluvíme, rozebíráme je a necháme se od ostatních či sebe litovat, tím je to horší.

Srdce je láska a láska nikdy neútočí, nebojuje a neodmítá žádnou situaci, vím, zní to jednoduše, ale hůř se vše realizuje. Naopak hlava – rozum neustále vytváří problémy, domněnky a neustálý tok myšlenek ubírá sílu. Měj se ráda, naslouchej srdci a spolehni se na to, že vždy nalezneš to správné řešení a odpověď na otázky. Pokud nemáš vedle sebe někoho, kdo tě pochválí, udělej to sama, usměj se na sebe před zrcadlem a řekni si, jak moc se máš ráda a jak jsi nádherná. Každá žena je krásná, stačí se přijmout a milovat. Toužíš po krásné hřívě? Nasbírej bylinky, uvař odvar a po umytí spláchni – kopřiva, lopuch, březové listí, přeslička jsou skvělé. Zastřihni konečky, vlasy zesílí a rostou rychleji. Víš, že je v pátek Svátek sousedů? Oslava nebo grilování na zahradě s těmi, které máš ráda, se rozhodně vyplatí.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– na zahrádce se zbavovat plevele, obracet záhony, prokypřit půdu, aby mohla dýchat

30. – 31. 5. – Panna


Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Volné dny přímo vybízí ke společným aktivitám s rodinou či přáteli. Pokud máš touhu zůstat sama, klidně to udělej, ale nevyhýbej se ani přátelům, vztahy je dobré utužovat a sdílet s těmi, které miluješ nejen radosti, ale také starosti, od toho rodina i přátelé jsou.

Co tvé tělo zatíží na psychické úrovni a ovlivní tím také fyzické tělo? Přehnaná kritika ať již k sobě, ostatním nebo nějaké situaci, kterou zatím nejsi schopná rozklíčovat, přijmout a dořešit. Když nebudeš příliš lpět na výsledku a necháš na chvíli život volně plynout, zjistíš, že se vše vyřeší samo. Někdy je dobré nemít všechno pod neustálou kontrolou a snahou něco měnit na sílu. Zaměstnej hlavu i tělo úklidem, práce ti půjde od ruky a zapomeneš řešit malichernosti. Práce s hlínou je také skvělá relaxace, sázej jednoletky a popínavé rostliny. Sbírej bylinky a udělej zásobu na zimu, budou se hodit.

Co ještě můžeš?

– sobota: držet půst
– čistit tělo bylinkami a popíjet čaj během dne
– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky, masírovat pokožku a nanést výživnou masku, barvit vlasy, obočí i řasy

1. – 2. 6. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

První červnové dny jsou zcela jiné než v minulosti, změny jsou součástí života a někdy se velmi těžko přijímají. Spolehni se však, že každá změna, kterou přijímáme v klidu, je vždy pro naše nejvyšší dobro, i když se výsledek dostaví až časem. Co tvé tělo zatíží na psychické úrovni a ovlivní tím také fyzické tělo? Nerovnováha a přílišné tlačení na jakoukoliv situaci či konkrétního člověka. Netlač, nespěchej a dovol si na chvíli jen tak volně dýchat. Oslavuj s dětmi a rodinou dětský den, společné chvíle jsou vždy nádherné, raduj se a oslavuj život. Pokud potřebuješ nakoupit nové kousky letního oblečení, tak je správný čas, nejen, že vybereš velmi rychle, ale navíc ještě získáš příjemnou slevu. Práci – úklid doma klidně odlož na jiný den, teď se věnuj rodině nebo přátelům.

Co ještě můžeš?

– v úterý držet půst
– pečovat o celé tělo, na obličej nanést výživnou pleťovou masku stejně tak na vlasy a udělat zábal
– na zahrádce sázet a přesazovat

foto-zdroj: shutterstock.com

27.5.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist