Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 27. května do 2. června 2019

Hlavou zeď neprorazíš! Buď nad věcí a nesnaž se mít za každou cenu pravdu

Co se v těchto dnech rozhodně vyplatí? Pečovat o svá chodidla, nepodléhat emocím a chladit horkou beraní hlavu, zhluboka dýchat a vypít šálek vlažné šalvěje. Co dál ti prozradí náš zbrusu nový lunární kalendář.

27. – 28. 5. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech uděláš pro tyto orgány, působí velmi blahodárně a preventivně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Trápí tě kuří oka? Zamysli se nad jejich příčinou! Máš pocit, že vždy a za každou cenu musíš mít pravdu, nedokážeš se zbavit starých bolestí a neustále nastavuješ obranný štít, ustupuješ a vše uzamykáš na půdě v domnění, že se stará pravda již nikdy neobjeví? To je velký omyl, jednou i ta největší tajemství vyplavou napovrch. Jestli se ti stala nějaká křivda, je potřeba naučit se odpouštět, začni nejprve u sebe, až to zvládneš, potom pokračuj dál a odpusť také všem zúčastněným. Nezapomínej, vždy máme na výběr, rozhodni se, jestli chceš i nadále žít život s černými brýlemi na očích nebo budeš brát věci tak, jak přichází bez negativních odsudků a emocí. Co ještě tato nemoc signalizuje? Vše může souviset také se špatnou péči o zuby a skrytým zánětem. Proto je důležité nepodceňovat prevenci a pravidelně navštěvovat zubaře.

Co můžeš právě nyní udělat? Přiložit speciální náplast, kterou dostaneš v lékárně, vždy je potřeba, aby měsíc ubýval, což je právě nyní, nechej náplast několik dní a v případě potřeby opakuj. Vždy dbej, aby měsíc couval. Víš, že boty, které máš nové, se nemají nosit ve dnech Kozoroha nebo Vodnáře? Tím zamezíš výskytu kuřích ok, což nejvíce platí pro všechny, které toto nepříjemné onemocnění trápí dlouhodobě. Když si uděláš jednoduchou poznámku do kalendáře a zpracuješ také staré křivdy, máš velkou šanci jednou provždy ukončit boj s kuřími oky. Vždy je potřeba k tělu přistupovat jako k celku, všechno souvisí se vším, proto je dobré spojit léčbu také s uvědoměním si duševní příčiny a krůček po krůčku pracovat na změnách, rozhodně se ti to vyplatí.

Co ještě můžeš?

– nezapomínat na dostatečný přísun čisté vody a nepodceňovat denní pitný režim, což platí po celý týden

– reflexní masáž chodidel spojená s aromaterapií se nemine účinkem

– plavat, cvičit ve vodě, relaxovat a nevšímat si rušivých myšlenek a okolních vlivů

– zajít na pedikúru, odstraňovat nežádoucí chloupky

– prát prádlo, uklízet, zalévat rostliny

– sázet a vysévat listovou zeleninu

– sekat trávník

– sázet brambory

– stavit plot

– hnojit květiny

– vhodným cvičením podpořit správnou funkci lymfy, pokud nevíš jak na to, mrkni na krátké video:

29. – 31. 5. – Beran

Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně.  Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Od nohou jsme se plynule přemístili do hlavy a začínáme hezky na novo. Pamatuj, v těchto dnech je lepší nechat věci plynout a nepodléhat emocím, nezapomínat, že hlavou zeď ještě nikdo ve zdraví neporazil a držet se raději zlaté střední cesty. Dny bývají velmi dynamické, naplněné napětím a určitou dávkou agrese, proto se vyhni troubícím a gestikulujícím řidičům s úsměvem na rtu. Hned ráno se nalaď na úsměv a obrň se trpělivostí, se kterou vyhraješ a předběhneš všechny spěchající i stresující lidi kolem tebe. Pokud pravidelně držíš půst, tak ve středu je tvůj den, pije se čistá voda, jestli jsi začátečnice a ráda bys tělu pomohla zbavit se škodlivin, popíjej čerstvé byliny nebo alespoň odlehči jídelníček, jestli máš zdravotní problémy, poraď se napřed s odborníkem. Trápí tě migréna nebo úporná bolest hlavy?

Zamysli se – piješ dostatečné množství čisté vody? Někdy stačí dodat tělu tekutiny a je po bolesti. V tyto dny je dobré vyhnout se všem alergenům, které by mohly migrénu rozpoutat, vyměnit kávu, čokoládu, cigarety atd. za zdravější variantu potravin. Rozhodně se ti vyplatí investovat do masáže a nechat si odborně namasírovat hlavu, existuje mnoho variant od aroma až po různé čínské masáže, stačí si jen vybrat, doporučuji spojit masáž s vůněmi a nechat se rozmazlit aromaterapií. Mám vyzkoušeno, jak příznivě tělo reaguje na různé vůně, samo si dokáže vybrat vůni, která pomůže a podpoří správnou činnost oslabeného orgánu. Nemusíš se bát, tvá intuice tě povede tím správným směrem, stačí se svěřit do rukou zkušeného terapeuta.

Víš, že je v pátek Svátek sousedů? Jak jsi na tom s těmi svými, vycházíte dobře nebo si naopak nemůžete přijít na jméno, zkus se někdy jen tak usmát bez ohledu co na to ostatní, nikdy nevíme, jaký osud si naši sousedé vybrali, co musí v tomto život odžít a prožít. Mít skvělé sousedy je velký dar, mít problematické sousedy je velká výzva a zkouška pro všechny zúčastněné.

Co ještě můžeš?

– udělat si čisticí pleťovou masku, rozjímat nad životem a nechat se unášet tichem svého nitra

– přikládat na unavené oči obklady – světlík, heřmánek nebo chladící sáčky s gelem

– dělat oční gymnastiku

– dívat se v přírodě do dálky a sledovat, jak mraky plynou

– prořezat keře, stromky a ovocné dřeviny

– sázet keře a ovocné stromy

– sázet rostliny s podzemní částí

1. – 2. 6. – Býk

Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně.  Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Máš volno, nemusíš do práce? Skvělé, relaxuj, odpočívej, rozjímej a zároveň se přinuť také k procházce v přírodě nebo jinému pohybu. Raduj se z každého okamžiku a buď spokojená se životem. Jen tak ti do života může začít proudit hojnost a láska. Bolí tě v krku? Kloktej šalvěj, popíjej vlažný čaj z této úžasné bylinky a dopřej hlasivkám klid. Skvělý je také Priessnitzův zábal na krk. Zamysli se také, jak komunikuješ s ostatními i sama se sebou, nejsi příliš kritická? Komunikuj s láskou a věř, že tvůj život bude mnohem lehčí a láskyplnější. Užívej si první červnový víkend v radosti, lásce a harmonii, nezapomeň udělat radost dětem, které mají v sobotu svůj svátek.

Foto: Shutterstock.com

26.5.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist