Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 26. 9. do 2. 10. 2016

Které dny by sis měla dát pozor na to, co jíš a kdy vyrazit ke kadeřnici? Dozvíš se, co můžeš nastartovat s Novem a čeho je dobré se zbavit. Zastav se na chvíli a mrkni na náš nový Lunární kalendář.

26. – 27. 9. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, srdce, bránici a arterii. Všechno, co ve třech dnech uděláš pro své srdce, působí velmi blahodárně a preventivně. Naopak nadměrná zátěž působí mnohem škodlivěji.

Jak na to? Zkus se v tyto dny nerozčilovat, nehádat a zbytečně neprosazovat svoji pravdu, i když víš, že je vše jinak. Nechej vše v klidu plynout a zaměř se na své tělo a také duši. Pokud tě již trápí srdeční neduhy, tak se rozhodně nepouštěj do aktivit, na které nejsi trénovaná a zvyklá. Obyčejná jízda na kole se může proměnit v noční můru i pro zkušenější sportovce, zvol raději svižnou chůzi nebo cvičení pod odborným dozorem. Velmi často jsou problémy znát již tři dny před tímto znamením a mnoho lidí pocítí zvláštní sílu a napětí, aniž by znalo lunární kalendář. Snaž se v sobě probudit radostné pocity a nenechej si otrávit den lidmi kolem sebe, netuší, jak moc si škodí svoji negativitou, stačí s nimi jen soucítit a neposuzovat jejich chování. Toužíš mít hřívu jako lev? Není nic snazšího než si nechat sestříhat konečky vlasů, které pravidelným stříháním zhoustnou a zesílí. Srdce znamená lásku, měj se ráda a miluj své tělo za svoji dokonalost, věř, že dokonalé je, když budeš spokojená, nepoznáš vážnou nemoc ani nadváhu.

Máš zahrádku? Můžeš se pustit do prořezávání stromů a keřů, také se těším, až vezmu do ruky nové nůžky a pustím se do práce, která je pro mne spíš relaxací. Máš na zahrádce ještě kvetoucí bylinky nebo květiny? Na chvíli se zastav a nasávej jejich vůni, nechej ji proudit celým tělem a poděkuj přírodě za dary, které nám dává.

28. – 30. 9. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu, slinivku břišní a také nervy. Prevence těchto orgánů se ti rozhodně vyplatí, naopak vše, co je zatěžuje, škodí mnohonásobně víc.

Jaká prevence je dobrá? Hned ráno můžeš začít popíjením pročišťujících čajů, pokud máš zahrádku, můžeš si uvařit řepík, šalvěj, meduňku, jitrocel atd. Jinak použij směs, kterou ti zkušený bylinkář namíchá na míru. Pokračuj vyváženou snídaní, což znamená dostatek vlákniny a během dne také zeleniny. Ovoce zobni spíš dopoledne, ale zase když si sníš něco, nač máš chuť, jsi zdravá a nepřeženeš to, nic se neděje. Zdravý selský rozum je na místě. Návštěva kadeřnice se ti také vyplatí, nový účes a střih déle vydrží, navíc si na chvíli odpočineš a necháš se pro změnu rozmazlovat. Zasloužíš si pozornost a lásku, nezáleží na tom, od koho přichází, taková masáž hlavy je dokonalý relax a prožitek.

V tyto dny se má dbát na pravidelnou stravu, ale upřímně? Mně takový jídelníček vůbec nevyhovuje, ráno jsem zvyklá nesnídat a jím až později, kdykoliv jsem se snažila něco změnit, způsobilo mi to jen samé trable a problémy. Snažím se naslouchat tělu a můžeš mi věřit, hřešit dokážu taky pořádně, ale dostatek pohybu mi zaručí, že nepřibírám. Nač opravdu dbám, je výběr kvalitních potravin od našich farmářů, samozřejmě když mi někdo nabídne nějakou dobrotu z obchodní sítě, tak to nepřeháním a klidně si ji vychutnám. Neboj se udělat  očistnou kúru, kterou můžeš prodloužit až do neděle. Odlehčený jídelníček, vynechání tučných pokrmů, sladkostí i cukru tvému tělu jen prospěje.

Máš zahrádku? Můžeš sázet a přesazovat rostlinky, pokud se chystáš pořídit si nový stromek, zasaď ho, je příznivá doba.

1. – 2.10. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Nezapomínej na teplo a dostatečný přísun tekutin, dbej na to, ať tvé ledviny neprochladnou a pokud jsi začala pročišťující kúru, můžeš v ní pokračovat.

A máme tady opět náš oblíbený Nov a k tomu ještě ve Vahách 2:12 LČ, náš lunární kalendář se mírně liší od astrologických výpočtů, vůbec si nedělej těžkou hlavu, protože síla Novu působí již tři dny před i po, ovšem mnoho z nás pociťuje napětí již týden před, sama vidíš, že den či dva nehrají žádnou zásadní roli. Holky, musím se pochlubit, Novoluní je moje, jsem typická Váha a ještě navíc narozena o půlnoci, tímto přeju všem slavícím jen samé radostné dny a lásku. Co asi budu-budeme řešit? Vztahy, vztahy a opět vztahy. Novoluní se spojuje s počátkem nového cyklu, máme skvělý okamžik pro nové příležitosti. Můžeš se rozloučit s minulostí, což určitě udělám, a také nastartuju své plány, ať již pracovní nebo osobní. Důležité je vědět, co přesně chceš a mít svůj jasný plán, u mě se již něco rýsuje a týká se to vlastně obou odvětví, práce i osobního života.

Kdysi jsem změny neměla ráda, teď za každou změnu děkuji a beru ji jako úžasnou příležitost vyzkoušet si něco nového. Jak se říká, změna je život a život se má žít ne přežívat. Novoluní ve Vahách nám připomíná, jak je důležité soustředit se na rovnováhu ve vztazích i partnerství. Rovnováha je důležitá ve všech životních oblastech, dlouho mi trvalo, než jsem se naučila zvládat náročné životní zkoušky s klidným nitrem, jako typické znamení Váhy jsem byla věčně v nerovnováze, což samozřejmě problémy ještě umocňovaly, teď dokážu vyřešit i ten nejzapeklitější problém s čistou myslí a klidným nitrem, víš, jak se to říká, když nejde o život, jde o h…o. Drž se toho a žij, nedovol ostatním, aby tě tlačili tam, kde být nechceš. Vždy se dá v klidu sdělit svůj názor či pohled na věc, co na tom, že ostatní s tebou nesouhlasí, oni mají také svůj život, do kterého si nenechají mluvit.

Jak jsi na tom, cítíš napětí, nemůžeš spát a trápí tě noční můry? Žádné strachy, až se rozhodneš udělat změnu, všechno pomine. Odpočívej a věnuj se svému tělu i duši.

Foto zdroj: Shutterstock.com

25.9.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist