Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 24. února do 1. března 2020

Raduj se, jaro nám již ťuká na dveře

Ryby přímo vybízí k reflexní terapii a masážím chodidel. Berani doporučují pečovat o unavené oči a dopřát si zasloužený odpočinek. Býci nás nabádají k vnitřnímu klidu a harmonické komunikaci. Co je dobré v určitém znamení udělat a co již raději ne, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

24. – 25. 2. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Pečuj o svá chodidla, dopřej si reflexní masáž, oddávej se snění i odpočinku. Proč je tolik důležitá péče o nožky? Reflexní masáž je velmi účinná a prospěšná pro detoxikaci celého těla, což se s přicházejícím jarem rozhodně vyplatí. Zkušený masér dokáže správně diagnostikovat zdravotní problém a pozná, který orgán je oslabený. Nedávno jsem byla na masáži a pocítila velmi intenzivní bolest, která signalizovala problém s hrudní páteří. Což není taková tragédie, ale přesto jsem si našla správné cviky a snažím se posílit tělo správně zvoleným pohybem. Rozhodně doporučuji všem, pokud spojíš „reflexku“ s aromaterapií, budeš si připadat jako v ráji. Když se tělo i mysl uvolní, tak můžeš dostat důležitá poselství. Znamení Ryb je totiž velmi intuitivní a citlivé na vjemy i emoce.

Co ještě můžeš?

– zajít na výstavu, do kina nebo poslouchat meditační hudbu

– plavat, cvičit ve vodě, navštívit saunu, páru, masáž

26. – 28. 2. – Beran

Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Máš unavené oči? Věnuj jim dostatečnou péči právě ve dnech Berana, který tvé úsilí velmi příznivě podpoří. Obklady ze světlíku působí jako zázrak, tato kouzelná bylinka pomáhá nejen lidem, ale také našim domácím mazlíčkům. Pokud má tvůj mazlíček problém, rozhodně neváhej. Bylinku můžeš přidat také do krmení, nebo nabídnout zvířátku na dlani a uvidíš reakci, která tě velmi překvapí. Zvíře totiž s naprostou přesností ví, co jeho tělo potřebuje a co mu udělá dobře. Na posílení očí je také skvělé cvičení, které při důsledném dodržování, dokáže zbavit oči dioptrií.

Pečuj také o oční pokožku, použij výživný krém a dávej pozor na přípravky s alkoholem, které vysušují, což většinou neplatí pro mastnou pleť. Růst vlasů podpoř masáží pokožky, po umytí opláchni bylinkami nebo masíruj již připravenou vlasovou směsí, která je namíchána na podporu růstu. Cítíš napětí a máš pocit, že ti praskne hlava? Zamysli se, jestli přijímáš dostatečné množství tekutin, základ by vždy měla tvořit čistá voda. Procházka lesem či v parku ti pomůže zapomenout na starosti a uleví se ti. Dávej pozor na netrpělivost, která je v těchto dnech velmi častá a nutí nás věci uspěchat, což není dobré. Relaxuj, rozjímej a raduj se ze života, máš kolem sebe skvělé lidi, kteří si zaslouží tvou pozornost a lásku.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty a péct

– udělat pleťovou masku a vyživovat pokožku i kůži na hlavě

29. – 1. 3. – Býk

Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Odpočívej, relaxuj, rozjímej a raduj se z maličkostí. Sdílej víkend s těmi, které miluješ a nezapomínej také na osamělé příbuzné. Pozvi tetu nebo babičku do cukrárny, a věř, že jim rozzáříš den na velmi dlouhou dobu. Vzpomínky na společné chvíle jsou to, co nás spojuje a udržuje dobré vztahy nejen s blízkými, ale také přáteli či kolegy v práci. V březnu je oslabeným orgánem žlučník. Což znamená komunikovat s láskou, nepolykat a nepotlačovat emoce, ale vyjádřit se jako žena a sdělit své pocity. Např. místo výčitek, sdělit: víš, necítila jsem se v danou chvíli dobře, ale můžeme, vše spolu narovnat a najít řešení – popiš svůj pocit a také oceň, že ti někdo naslouchá a neodsuzuje tě. Ten, kdo ti pomyslně hne žlučí, zapomene, ale ty si v sobě tvoříš odpor, který se může projevit zdravotním problémem. Kdyby si lékaři operující „žlučníkáře“ dělali poznámky, jakou povahu mají a jak reagují na problémy, zjistili by, že žijí v dlouhodobém stresu a neumí problémy řešit v klidu.  Proto je tolik důležitý nadhled, klid, mír a harmonie k sobě i ostatním.

Co ještě můžeš?

– kloktat šalvěj, pečovat o dutinu ústní, masírovat dásně

– účes i barva na vlasy skvěle a déle vydrží

foto-zdroj: shutterstock.com

25.2.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist