Lunární kalendář od 24. do 29. listopadu 2022: Vykroč s Novem nově

Ve Střelci a Kozorohu nepropásni skvělý termín k peči o celé tělo. S Vodnářem se zhluboka nadechni a vnímej krásu života. Jak můžeš pečovat o tělo i duši, ti prozradí náš nový lunární kalendář.

lunarni-kalendar-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

24. – 25. 11. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Vykroč nově s Novem. Ať tě v tuto chvíli trápí cokoliv, tak věř, že v jedné sekundě můžeš svůj postoj a život změnit. Jsi tvůrcem svého života, tvoř svým srdcem. Pečuj o své tělo, je to tvůj chrám, který je velmi vzácný a nádherný. Když rozzáříš světlo své duše, zažiješ zázraky. V čem ti novoluní pomůže? Magická luna nám jemně šeptá, že ne vždy všechno musí jít podle striktního plánu, ukazuje, jak důležité je přizpůsobit se jakékoliv situaci.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Dlouhodobý pesimismus a odpor k životu.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, navštívit saunu, páru, masáž
– zadělat těsto na koláče, buchty, chleba a kouzlit v kuchyni
– objednat se na kosmetiku, vyživovat pleť, vlasy, aroma masáž uvolní tělo a posílí ducha

26. – 27. 11. – Kozoroh


Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku.
Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Naslouchej srdci. Na malou chvíli zapomeň na rozum, který většinou o všem pochybuje a vede nekonečné diskuse. Obejmi své nejbližší, nestyď se projevit lásku, city a vděk za všechno, co ti život přichystal. Naplánuj společné aktivity a nezapomínej také na odpočinek. Procházka na první adventní neděli vybízí k návštěvě vánočních trhů s ochutnávkou punče, svařeného vína nebo horkého moštu. Zasni se na chvíli a nechej se unášet předvánoční atmosférou.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Stres a strach z toho, co bude.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, protáhnout páteř, cvičit jógu, navštívit saunu, páru, masáž, pedikúru, manikúru
– objednat se na kosmetiku, vyživovat pleť, vlasy, aroma masáž uvolní tělo a posílí ducha

Vyzkoušej také:

28. – 29. 11. – Vodnář


Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Hned ráno se zhluboka nadechni a vydechni. Dýchej na čerstvém vzduchu a nechej proudit energii každičkou buňkou v těle. Citlivé, jemné a příjemné energie mohou překvapit, ale také potrápit. Nic si neber osobně, usmívej se na život. Tím podpoříš sílu ducha a lehkost bytí.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Vztahovačnost, přecitlivělost.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na koláče, buchty, chleba a kouzlit v kuchyni
– objednat se na kosmetiku, vyživovat pleť, vlasy

text: Sára Částečková, zdroj: Vliv měsíce – Johanna Paungger Poppe a Thomas Poppe, lunární kalendář krásné paní, foto: shutterstock

24.11.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist