Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 24. 9. – 30. 9. 2018

Přichází úplněk a s ním šance odstranit překážky

Tento týden nás čeká úplněk. Co bys měla dělat, abys jej prožila v klidu a bez emocí? A co dělat pro své tělo a zdraví? Přečti si náš nový lunární kalendář.

24. 9. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech uděláš pro tyto orgány, působí velmi blahodárně. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Nestihla jsi věnovat zvýšenou péči nožkám? Nevadí, začni hned např. reflexní masáží, koupelí v mořské soli a bylinkách. Udělej cokoliv je ti příjemné a na závěr dne si můžeš zacvičit jemnou jógu.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo s polovinou prášku
– plavat, cvičit ve vodě
– zalévat rostliny doma i venku
– před spaním procvičit prsty na nohou

25. – 27. 9. – Beran

Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Úterní úplněk v mnoha lidech vyvolává napětí, nespavost a leckdy také agresivitu, stačí se rozhlédnout kolem sebe a všímat si, jak se chovají řidiči na cestách. Nesnaž se na silnicích závodit a problémového řidiče pusť raději před sebe, vyhneš se tak nepříjemným situacím. Možná tě přepadne nepopsatelný smutek a beznaděj, v tom případě je dobré nepodlehnout myšlenkám a vyrazit do přírody nebo se snažit být aktivní, ať již fyzickou činností nebo duchovní např. pozorováním stromů, vody, oblohy, někdy je však člověk natolik podrážděný, že může prospět víc fyzická práce, při které zapomene na běžné starosti.

Vyber si, co vyhovuje tobě a nedovol mysli, aby tě ovládala. Rozhodně neřeš nic zásadního s horkou hlavou, a to si piš, že v Beranu to může pořádně jiskřit nejen mezi partnery, ale také v práci nebo s dětmi a lidmi kolem. Zhluboka dýchej, nezapomínej dostatečně pít a zkusit odlehčit jídelníček, opravdu si užij úplňkový den jen podle sebe a snaž se udělat si alespoň malou radost a být nad věcí, optimismus to jistí a věř, že na všem lze najít něco dobrého. Nedovol horké hlavě, aby ti připravila krušné chvilky, kterých bys později litovala, nerozcházej se s partnerem, ani nedávej výpověď v práci, napiš si to na ruku a než něco uděláš, raději odejdi, aniž bys podávala vysvětlení, později můžeš všechno objasnit.

Úplněk ale není jen o negativních emocích, naopak, když se zaměříš na své nitro, budeš rozjímat a nepodlehneš emocím, můžeš dostat mnoho užitečných informací, ať již jako impuls, kdy půjdeš a uděláš automaticky, co je potřeba, nebo ti přijde informace odjinud. V noci se ti může zdát jasnovidný sen, může tě navštívit ten, koho jsi měla ráda a již není mezi námi a ty ses nestihla rozloučit. Co dělám já? Přiznávám se většinou nic, spíš využívám den k odpočinku a bytí sama se sebou, když to nejde, tak alespoň cestou z nákupu zaběhnu do lesa nebo parku. Ráno si zacvičím jógu i kdyby to měl být jen pozdrav slunci a před spaním pozdrav měsíci. Většinou mi celý den cinkají zprávy, protože to mezi lidmi opravdu jiskří a potřebují povzbudit. To, že je úplněk, poznám i v poradně, která se během chvíle zcela zaplní. Tak se, holky, držte a buďte nad věcí, žijte zvesela a když vás přepadne nepřekonatelná chuť na něco dobrého, tak si to dejte hezky s láskou a bez výčitek, z kousku dortu nebo čokolády určitě nepřiberete.

Co ještě můžeš?

– na úplněk sklízet a sušit bylinky na zimu

28. – 29. 9. – Býk

Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Náročné dny pomalu ale jistě odchází a nastává zklidnění. Pokud tě čeká důležitý rozhovor a cítíš nepatrnou bolest v krku, začni hned ráno kloktat šalvěj nebo vlažnou vodu s mořskou solí. Šalvěj můžeš využít také jako desinfekci úst, spolehlivě nahradí ústní vodu.

Co ještě můžeš?

– sklízet úrodu a sázet česnek na zimu

30. 9. – Blíženci

Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Pořádně vyvětrej a zhluboka se nadechni, udělej průvan nejen v domě, ale také ve skříních, rozdej oblečení, které nenosíš a udělej radost ostatním. Odpočívej, rozjímej a neodmítej setkání s přáteli, být v přítomnosti těch, kteří nás mají rádi, je velmi povznášející, užij si neděli přesně podle sebe a sdílej krásné chvíle s těmi, které máš ráda.

Foto: Shutterstock.com

23.9.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist