Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 24. do 30. prosince 2018

Vánoční svátky nás vybízí k odpočinku i rozjímání

Zapomeň na stres, přichází Ježíšek a s ním také zasloužené chvíle odpočinku, zábavy a vzájemného sdílení radosti i lásky. Jak si užít sváteční dny podle lunárního kalendáře?

24. 12. – Rak

Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Nalaď se na sváteční pohodu, nenechej se ničím a nikým rozhodit. Určitě nic nezkazíš, když budeš jíst jen velmi střídmě, naši předci drželi poslední den půst a na stůl patřily jen bezmasá jídla. Je krásné alespoň na chvíli uvěřit, že uvidíme zlaté prasátko, děti milují vánoční příběhy a určitě se alespoň na chvíli rády zapojí do vánočních her a starých zvyků.

Zapomeň na stres, pokud máš citlivější zažívání, tak si můžeš uvařit řepík nebo heřmánek, zklidní nejen žaludek, ale také nervy a napětí. Nezapomeň na polibek pod kouzelným jmelím, přináší štěstí, zdraví a také chrání před nepříznivými vlivy.

Za celou redakci přeji všem našim věrným a milým čtenářkám láskyplné prožití vánočních svátků.

25. – 26. 12. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Po štědrovečerním hodování to přímo vybízí ke společným aktivitám, srdce totiž miluje pohyb. Pokud jsi to s jídlem trošku přehnala, vyraz s rodinou na dlouhou procházku nebo si běžte zabruslit. Nezapomeň říct svým nejbližším, že je máš ráda, láska má velkou moc a sílu, dokáže zázraky. Sdílej ji s ostatními a nezapomínej také na ty, kteří zůstali sami. Jestli toužíš po hustších vlasech, zastřihni konečky.

27. – 28. 12. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Necítíš se moc dobře, nadbytek jídla a cukroví ti neudělal dobře? Není nic snazšího, než si uvařit konvici bylinkového čaje a dopřát tělu vnitřní odpočinek, proplachuj ho mátou, řepíkem, heřmánkem nebo speciálně namíchanou směsí od bylinkáře, šetři s jídlem a snaž se zmenšit porce, ať si tělo také odpočine. Pročišťující čaj dokáže zázraky. Toužíš před koncem roku po novém účesu? Skvělé! Zajdi ke kadeřnici a pusť se do změny, střih i úprava vlasů vydrží mnohem déle než jindy.

29. – 30. 12. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Tak jak rychle přišly – tak nám rychle odešly, Vánoce jsou již minulost a před námi konec roku, ať se již cítíš jakkoliv, nepřikládej tomu větší význam, svátky jsou vždy náročné na psychiku a emoce se velmi často stupňují, je to za námi a věř, že také na tebe čeká něco krásného a nového. Zapomeň na úklid, stačí pořádně vyvětrat, ať se rozproudí a vyčistí vzduch, pokud ti to nedá a musíš něco dělat, tak s chutí do práce, půjde ti od ruky. Můžeš vytírat, natírat, lakovat, malovat nebo vytřídit skříně a zbavit se tak oblečení, které již roky nenosíš.

Foto: Shutterstock.com

23.12.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist