Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 21. do 27. října 2019

Stříhej, tvaruj a pečuj o své vlasy

Odmění se ti, budeš mít hřívu jako Lev, díky kterému se právě nyní vyplatí pečovat o vlasy. Nepropásni skvělý termín a změn svůj účes. Co ještě můžeš udělat víc pro své tělo i duši, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

21. 10. – Rak

Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Nerozčiluj se, pondělí bývá vždy náročnější den ať již v práci, ve škole nebo doma. Je zbytečné bojovat s tím, co nemůžeš změnit, lepší je věci přijmout a nechat být, časem do sebe všechno zapadne samo, a to, co ti přidalo jako velký problém, najednou uvidíš jinýma očima a přesně o to jde. Stačí zachovat klid, nebojovat a dovolit životu plynout jemně jako klidná voda. Bolí tě žaludek, máš pocit, jako když ti tam leží těžký kámen? Rozhodně změň své stravovací návyky a zamysli se, co ti dělá problém přijmout, s čím nebo s kým bojuješ a co se tě dotkne natolik, až cítíš bolest v žaludku. Víš, že veškeré emoce „padají“ právě do bříška? Proto se snaž žít v souladu se svým životem a zbytečně s ním nebojuj.

Co ještě můžeš?

– držet půst a pít pouze čistou vodu
– popíjet čisticí čaje
– prát prádlo
– zalévat rostliny

22. – 23. 10. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Pečuj o vlasy a buď si jistá, že se ti poctivá a pravidelná péče vyplatí. Pokud nechceš utrácet v kadeřnictví, můžeš o ně pečovat doma. Dopřej si kvalitní masku, kondicionér a nechej zastřihnout konečky vlasů, pokud nemáš opravdu kvalitní nůžky a vlásky jsou poškozené, svěř alespoň tento úkon zkušené kadeřnici. Skvělé jsou také bezoplachové ampulky, které jsou nabušené vitamíny a výživou. Můžeš si vybrat v různé cenové relaci a věř, že tvou peněženku rozhodně nezruinují, výsledek je již po prvním použití úchvatný.

Co ještě můžeš?

– zdravě cvičit, ale nepřepínat se, pokud máš problémy se srdcem nebo krevním oběhem, stačí chůze, ta opravdu nikomu neublíží
– pokud nejsi dostatečně trénovaná a chystáš se na kolo, tady pozor, netrénovaní jedinci by mohli mít zdravotní problémy, což platí zejména pro starší a nemocné lidi, kteří občas neznají tu správnou hranici, drž se hesla vše na pohodu, když nemůžeš, jdi pěšky nebo si na chvíli sedni, není důvod závodit a hnát se nesmyslně vpřed
– mít se ráda a před zrcadlem se dostatečně dlouho chválit, pokud to nejde, tak pomalu, stačí úsměv a příště přidáš víc
– hodně pít, dny Lva jsou vysušující a pocit žízně většinou přichází, až když je tělo hodně dehydrované

24. – 25. 10. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Je skvělá doba pro různé nabídky a také prevenci podporující zdraví. Možná tě nečekaně osloví článek nebo rozhovor v rádiu a díky němu začneš tělu dávat to, co jsi v minulosti opomíjela. Není vhodné pouštět se do podnikání a veškerých nezávislých aktivit, věci nejdou tak, jak mají, když vydržíš, vše se časem posune. Nestihla jsi péči o své vlasy? Nevadí! Stále máš ještě čas, a to, co jsi nestihla ve Lvu, dokonči nyní.

Co ještě můžeš?

– popíjet čisticí čaje, ve čtvrtek držet půst a pít jen čistou vodu
– zastřihnout konečky, pečovat o vlasy, změnit účes – střih i další úpravy vydrží déle
– na zažívací potíže popíjet řepík a zapomenout na stres i tučná jídla
– úklid, nákupy, vaření a další aktivity zvládneš hravě a precizně
– sázet a přesazovat rostliny, zasadit strom, kypřit půdu a přihnojit

26. – 27. 10. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Máš volný víkend? Odpočívej, relaxuj a rozjímej. Vyber si činnost, která tě naplní radostí a úsměvem. Usmiř se s rodiči, přáteli a zharmonizuj, co je potřeba, podej jako první ruku ke smíru, uleví se tobě a také všem zúčastněným. Život je příliš krátký na to, aby se jen přežíval.

Co ještě můžeš?

– větrat, dýchat, rozjímat, usmířit se s rodinou, přáteli i partnerem
– uklízet – vytírat, natírat, lakovat, malovat, renovovat nábytek, třídit oblečení a zbavovat se starých a nepotřebných kousků, udělat radost těm, kteří nežijí v blahobytu a strádají

foto-zdroj: shutterstock.com

21.10.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist