Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 20. do 26. května 2020

Energie jsou ohnivé, naslouchej svému srdci

Novoluní ti pomůže změnit směr a dojít k cíli. Luna v Beranu nabádá k vnitřnímu klidu a pochopení. Luna v Býku nás učí láskyplné komunikaci. Luna v Blížencích podporuje setkávání s přáteli, rodinou a upevňuje vztahy. Luna v Raku nás přivádí k neklidu proto, abychom se naučili naslouchat srdci. Pozor na záměnu lunárního kalendáře s horoskopy, jsou rozdílné.

20. 5. – Beran


Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Nehádej se, nerozčiluj a nesnaž se ani za každou cenu hádku uklidnit. Energie jsou ohnivé, a pokud kolem tebe lidé běsní, je lepší mít nadhled a nezasahovat tam, kde víš, že je to stejně zbytečné. Pokud pocítíš napětí, což bývá velmi časté, fyzická práce nebo cvičení ti pomůže vyčistit hlavu od zbytečných myšlenek a stresu. Nezapomínej také na dostatečný přísun čisté pramenité vody, v případě alergií je dobré vynechat spouštěče, jako jsou čokoláda, kakao, káva, alkohol a další kyselinotvorné potraviny.

Co ještě můžeš?

– čistit pokožku, udělat pleťovou masku a nezapomínat také na vlasovou pokožku
– přikládat obklady ze světlíku na unavené oči
– sbírat bylinky
– upravovat, prořezávat stromy a keře
– být nad věcí a nerozčilovat se

21. – 22. 5. – Býk


Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Páteční Novoluní dává velkou příležitost a šanci změnit život. Tento rok je pro všechny velmi zásadní a „nutí“ nás zamyslet se nad životem. Také ti přijde, že čas běží závratnou rychlostí a změny jsou tak velké, že ani nestačíme rozumem vše zpracovat? Důležité je zachovat klid a přijmout to, co k nám přichází, všechno se děje pro naše nejvyšší dobro, i když to zpočátku vypadá jako emoční smršť, až čas ukáže, jak dobré vše bylo. Zmírnit napětí a nechuť něco dělat můžeš cvičením, zpíváním nebo činností, která v tobě probudí dávno zapomenuté dětství. Co přináší novoluní do života? Sílu a touhu převzít zodpovědnost za náš život, energie jsou zrychlené, zvládá se mnoho věcí najednou a nic není problém zařídit či dořešit. V 15:36 vstupuje měsíc do Blíženců – Novoluní 19:39.

Nalaď se na svou duši a srdce, vezmi si ze života to nejlepší a neboj se vykročit vstříc novému životu. Láska je lék na všechno, buď k sobě milá a netrap se tím, co se stalo dávno, odpoutej se od minulosti a nevěnuj přílišnou sílu negativním myšlenkám a emocím. Nespěchej a buď trpělivá, k ostatním se chovej tak, jak bys chtěla, aby se oni chovali k tobě. Chval se, před zrcadlem se na sebe usměj, jsi dokonalá taková, jaká jsi. Převezmi zodpovědnost za svůj život, za své zdraví a rozhodni se žít v souladu s přírodou, tvé tělo k tobě promlouvá pomocí různých signálů, je krásné tyto zprávy pochopit a dopřát si jen to nejlepší. Co můžeš udělat hned? Mít se ráda, nečekej, až bude lépe, až se něco nebo někdo změní, začni hned a spolehni se, tvé úsilí a snahu podpoří celý Vesmír.

Co ještě můžeš?

– rozmazlit tělo i duši, najít si čas jen pro sebe, udělat voňavou lázeň a oddat se rozjímání a snění
– mateřídouška nebo meduňka pomáhá uklidnit rozjitřené nervy i rány
– na Novoluní nepracuj, věnuj se alespoň chvíli sobě, dělej, co máš ráda a sdílej život se svými blízkými
– držet půst, kloktat šalvěj, vyplachovat ústa, potírat dásně bylinkami, mátou, heřmánkem
– přesazovat, sázet rostliny doma i na zahrádce

23. – 24. 5. – Blíženci


Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Větrej, dýchej, zpívej, tanči a nechej se unášet rytmem života.

Nádech a výdech na čerstvém vzduchu udělá dobře každému, nezapomínej dýchat zhluboka a nasávej vůně jara. Neboj se vyzkoušet nové aktivity a uspořádej pro děti dobrodružnou výpravu přírodou. Zamysli se, jakými myšlenkami se zabýváš? Pokud jsou negativní, zkus je změnit, nezapomínej, ty jsi tvůrce svého života.

Co ještě můžeš?

– větrat, dýchat, milovat

25. – 26. 5. – Rak


Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Vykroč do nového týdne s úsměvem, zaměř se na zdravější stravování, pokud tě trápí žaludeční potíže, zvol raději odlehčený jídelníček a nezatěžuj tělo těžkou stravou. Mysli pozitivně a můžeš se spolehnout na úspěch.

Co ještě můžeš?

– pít bylinkový čaj
– prát prádlo, zalévat rostliny doma i na zahrádce, sázet a přesazovat

foto-zdroj: shutterstock.com

20.5.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist