Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 2. do 8. března 2020

Oslavuj ženství, dýchej, miluj a žij!

Oslavuj život, komunikuj s láskou a neboj se poznávat nové lidi. Dýchej a vychutnávej život, je báječný. Prozradíme ti, co je dobré udělat a čemu se naopak vyhnout. Blíženci, zaručují úspěch v komunikaci. Raci nám přináší dobrou náladu a Lvi lásku. Co dělat tento týden podle lunárního kalendáře? Přečti si víc…

2. – 4. 3. – Blíženci

Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Toužíš poznat nové přátele, navázat partnerský nebo pracovní vztah? V tom případě na nic nečekej, vyjdi mezi lidi, seznamování je snadné a lehké. Komunikace je na skvělé úrovni, jen je potřeba pohlídat si mírnou roztržitost a nervozitu, která nemá žádný opodstatněný důvod. Prostě bys ráda stihla mnoho věcí najednou a díky tomu můžeš mít pocit, že nestihneš všechno udělat. Jestli potřebuješ nakoupit, rozhodně nepropásni skvělou příležitost, dokonce stihneš výprodej a zaujmeš skvělým kouskem oblečení. Nezapomínej správně dýchat. Ráno po probuzení zhluboka dýchej, nejlépe u otevřeného okna nebo na čerstvém vzduchu, náádech a výýdech až do bříška. Před důležitým jednáním uklidní třezalkový čaj nebo pár kapek kozlíkových kapek, každá hořčina uklidňuje nervy, čaj nebo kapky užívej před jídlem.

Co na sebe? Pokud miluješ blankytně modrou a bílou, tak oslníš a navíc se budeš cítit skvěle. Trápí tě bolest ramen? Zkus zapřemýšlet, jestli nejsi příliš citlivá, lítostivá s pocitem, že všechno musíš zvládnout sama a veškerá tíha ti leží na ramenou. Nemoc či bolest začíná vždy v hlavě, když odmítáme dlouhodobě řešit problémy, tělo se zablokuje a upozorní malou bolestí, když ani to nepomůže, přichází větší problém, který nás přinutí zastavit a odpočinout si.

Co ještě můžeš?

– nechat se rozmazlit na kosmetice, masáži a na chvíli zapomenout na každodenní starosti – vyživuj kůži a pleť, uvolňující a relaxační koupel dokáže zázraky
– zadělat těsto na chleba, buchty a péct

5. – 6. 3. – Rak

Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Na citlivější zažívání pomůže odlehčený jídelníček a bylinkový čaj na daný problém. S přicházejícím jarem je dobré čistit tělo i mysl. Pokud jsi příznivcem půstu, ve čtvrtek je vhodný den na očistu. Pro mne půst znamená pít pouze čistou vodu, držím se starých a jednoduchých pravidel, které dodržovali již naši předci. Samozřejmě si můžeš vybrat podle sebe, tak jako je mnoho různých diet – půsty jsou velmi populární a lidé se je přizpůsobili svým potřebám. Pamatuj na jednoduchou rovnici – při ubývajícím měsíci se vše vyplavuje, což platí také v oblasti citů a emocí, při dorůstajícím měsíci dáváme tělu co nejvíc dobrého. Nyní měsíc dorůstá a blížící se úplněk vše ještě umocní. Léčebné kúry, půsty, popíjení bylinek, kapek atd. je velmi účinné, játra a žaludek péči ocení, což se samozřejmě projeví také na psychickém i fyzickém stavu. Rozjasní se pleť, energie stoupá, tělo je naplněné životní sílou a optimismem.

Co ještě můžeš?

– zalévat rostliny, prát prádlo, čistit tělo i mysl a rozjímat nad životem

7. – 8. 3. – Lev


Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Energie Lva se nese ve znamení ohně, pýchy a také touze ovládat nejen svůj život, ale také ostatních. Je dobré podívat se dovnitř sebe a zamyslet se, jestli v jistých situacích nejsme příliš dominantní a nesnažíme se ovládat ostatní, pokora a úcta je to, co se na Zemi učíme. Máš volný víkend? Nepropásni skvělou příležitost a pečuj o sebe, rozmazluj tělo, duši i srdce, jak? Láskou! Všechno, co děláš, dělej s láskou a úctou k sobě. Vše, co tělo i pleť vyživí, je skvělé. Vyzkoušej něco nového a dopřej si zaslouženou péči, ať již v teple domova nebo v salónu, návštěva kadeřnictví či kosmetiky se nemine účinkem. Miluj, raduj se a sdílej společné chvíle s rodinou, přáteli nebo příbuznými.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– pečovat o vlasy, udělat výživný zábal, zastřihnout konečky, masáž vlasové pokožky, to vše působí velmi účinně
– mít se ráda a být se sebou spokojená

foto-zdroj: shutterstock.com

3.3.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist