Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 18. do 24. března 2019

Začni slavit! Přichází první jarní úplněk a s ním radost i láska

Lev nám dává sílu zvládnout těžké úkoly, Panna v nás probouzí nervozitu i napětí mít vše pod kontrolou, Váhy přináší rovnováhu a energii. Co nám ještě přináší první jarní dny, čemu je lepší se vyhnout a do čeho se pustit? Tak to a ještě mnohem víc ti prozradí náš lunární kalendář.

18. – 19. 3. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Srdce je sídlem pocitů a lásky. Nejen pohybem můžeš ovlivnit jeho správnou funkci, ale také láskou. Začínej vždy u sebe, měj se ráda a snaž se být k sobě laskavá za každé situace. Neponižuj se, ani se před nikým zbytečně neklaněj, když se naučíš zdravé sebeúctě, pak již nebudeš mít žádný problém s láskou říkat NE.

Láska je to, co nás drží při životě, léčí a uzdravuje, proto jsme přišli na tento svět, abychom se naučili milovat bez podmínek. Udělej si radost, zajdi ke kadeřníkovi a nechej se na chvíli rozmazlovat. Výživná vlasová kúra působí velmi intenzivně a do hloubky, nepropásni tuto skvělou příležitost. Pokud máš vlasy hodně zničené a nechceš udělat radikální změnu, poraď se s kadeřnicí o vhodné výživě. Měla jsem podobný problém, který mi vyřešil keratin, vlasy mám hodně jemné a vypadaly bez života, nosila jsem je hlavně sepnuté a díky keratinu mohou opět svobodně dýchat a já je již nemusím stahovat sponou. Keratin nastartoval ozdravný proces a musím říct, že jsem hodně spokojená, vydržel mi zhruba 4 měsíce a nedávno jsem byla na další kúře, vždy si nechám zastřihnout konce přibližně o dva až tři cm.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na buchty nebo chleba a pustit se do pečení
– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky, vyživit i vlasovou pokožku, udělat si zábal
– pečovat o celé tělo a nanášet výživné kúry
– posílit srdce pohybem, láskou a kvalitní stravou
– zhluboka dýchat a usmívat se, jaro je již za dveřmi a s ním úplněk

20. – 21. 3. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Přichází jarní rovnodennost a s ní první jarní úplněk. V mnoha zemích je úplněk důvodem k oslavám a radosti, dokonce mají zavřené i obchody a nesmí se prodávat ani pít alkohol. Jak je vidět, každá země má své zvyky a k dobré náladě nepotřebují žádný doping, ať již v podobě alkoholu nebo drog. Indové zase doporučují být jen sama se sebou o samotě, nemluvit a rozjímat. Ano, i tento zvyk má něco do sebe a musím říct, že být chvíli bez internetu, televize nebo rádia je velmi osvěžující a očistné. Najednou zjistíš, že ti hlavou neběží žádné myšlenky, informace, zprávy ani katastrofické scénáře a otázky, proč je někde na světě hlad a jinde blahobyt, prostě neřešíš vůbec nic, jen vnímáš své vnitřní světlo a ticho. Vyzkoušej to, nemusíš celý den mlčet, ale zkus napřed hodinku nebo alespoň chvilinku.

Nenechej se rozladit ani rozhodit náladou ostatních, každý nemá dar být v pohodě, zůstat v naprostém klidu a harmonii. Úplněk vyvolává neklid, napětí, což velmi špatně snáší lidé s psychickým onemocněním, negativní vliv se však nevyhne ani starším lidem, dětem nebo zvířatům. Z praxe mám vyzkoušeno, že vše, co potlačujeme a nechceme vidět, právě při úplňku vyleze na povrch a nabere na síle. Proto je lepší problémy řešit okamžitě a k minulosti se již nevracet. Užij si tyto dny v radosti a lásce, sdílej své pocity s těmi, které máš ráda a buď nad věcí, život je jedna nekončící hra a jen na tobě záleží, jaký scénář si vybereš.

Co ještě můžeš?

– držet půst, odlehčený jídelníček
– dostatečně pít
– čistit tělo vhodnými čaji
– zastřihnout konečky vlasů, vyživovat a oživovat správným střihem, maskou či zábalem
– bavit se a radovat se ze života

22. – 23. 3. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Větrej, uklízej, dýchej a buď v harmonii se sebou i ostatními.

Co ještě můžeš?

– uklízet, vytírat, dělat pořádek ve skříních, roztřídit šaty, zbavit se věcí, které nenosíš a udělat tak místo pro nové
– větrat a dýchat čerstvý jarní vzduch
– konzumovat lehkou stravu a dbát na dostatečný přísun čisté vody,

24. 3. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Odpočívej, relaxuj a bilancuj uplynulé dny. Pokud máš dostatek energie, můžeš se pustit do úklidu, jestli se ti nechce, tak si udělej odpočinkový den a klidně zůstaň v posteli, zasloužíš si to!

Foto: Shutterstock.com

17.3.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist