Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 17. do 23. června 2019

Čas přeje zábavě. Naplánuj dovolenou nebo víkendovou akci

Úplněk ve Střelci v mnoha lidech vyvolává touhu po dobrodružství a cestách. Naslouchej srdci a jdi za svými sny. Začíná astronomické léto a s ním přichází také téma prázdnin a dovolených. Chceš se dozvědět víc? Mrkni na náš nový lunární kalendář, povíme ti, jak uzdravit tělo i duši.

17. 6. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Zdají se ti sny, ve kterých cestuješ po neznámých místech, cítíš v srdci velkou radost a lásku, která tě naplňuje po celý den? Tvá duše ti dává znamení, abys vyrazila na cesty. Možná nemáš dostatek financí, ale věř, že cestovat se dá také levněji. Vyzkoušej neobvyklou aktivitu, která tě z nevysvětlitelných důvodů láká a zároveň v tobě vyvolává mrazení nebo strach. Když to překonáš budeš nadšená. Dalajláma ve svých promluvách říká: „Alespoň jednou za rok navštiv místo, kde jsi nikdy předtím nebyl.“ Což je pro každého z nás určitě výzva.

Nevíš, kam vyrazit nebo se prostě jen neumíš rozhodnout? Vezmi si na pomoc mapu, zavři oči a bez přemýšlení zapíchni prst na jedno místo, pak si najdi fotky a sleduj jaké máš pocity, co v tobě vyvolává název, krajina, místa nebo příběhy z kroniky, pátrej, sleduj a trénuj intuici, důležitá je hravost a radost, jakmile máš v hlavě záměr a podpoříš ho, pak přijde odměna, s naprostou přesností se rozhodneš a vše zrealizuješ. Jestli vnímáš napětí a nevíš příčinu, tak věř, že za to může právě úplňková energie, zbytečně nic nepitvej, nerozhoduj se zbrkle jen na základě emocí a pak se můžeš spolehnout, že ti magická moc měsíce dá sílu proplout dny bez větších potíží. Klid, pohoda a radost ti naopak vnukne skvělé nápady, které se ti podaří také zrealizovat.

Co ještě můžeš?

– držet půst, odlehčený jídelníček
– odpočívat, relaxovat a rozjímat
– starosti hodit za hlavu a naladit se na lásku
– plavat, koupat, masírovat tělo, přiložit obklad na bolavá místa, navštívit saunu, cvičit ve vodě
– sbírat byliny
– přihnojit záhony
– pozdravit Měsíc jednoduchou sestavou, návod nalezneš zde:

18. – 20. 6. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Začni nový den pozdravem Slunci, uděláš tak pro své tělo i mysl mnoho dobrého. Návod nalezneš zde:

Víš, že pokud v úterý do 13:00 hodin zbavíš zahrádku plevele a poctivě vše vytrháš, již nikdy plevel nedoroste? Krásně si procvičíš svaly a uzemníš tělo díky práci s hlínou. Někdy je potřeba zastavit se, nepoletovat někde v oblacích a hezky se uzemnit, klidně si můžeš několikrát radostně poskočit a nožkama zadupat, aby věděly, že mají být zakořeněny jako kořeny zdravého stromu v zemi – na zemi. Víš, že je ve středu Den rovnosti žen a mužů? Připrav pro svého muže i sebe program, vyrazte na procházku, oslavujte a sdílejte radost i lásku s ostatními. Láska je největší hnací motor, který na této planetě existuje, bez lásky by život zanikl, měj se ráda a nezapomeň se pochválit i když si myslíš, že si pochvalu nezasloužíš, opak je však pravdou.

Pokud si něco takového myslíš, chval se neustále, život tvoří maličkosti, malá radost na sebe naváže větší, sdílená radost nabalí další radosti a její vibrace mají velmi léčivé a blahodárné účinky. Pokud máš pochybnosti, jdi na dětské hřiště a sleduj, jak si malé děti hrají, jak se chovají a jak nemají problém vyjádřit jakoukoliv emoci. Jestli máš doma kočku, tak si všímej, co a jak dělá, její spánek je dokonalá meditace, stejně tak její hravost, dravost, nevšímavost – pokud nemá náladu, klidně tě přehlíží a pořádně dá najevo, že chce klid.

Co ještě můžeš?

– pečovat o celé tělo, zbavovat se chloupků, pozor na obočí, pečovat o nehty, navštívit salón krásy a nechat se pořádně rozmazlit
– navštívit saunu, bazén, koupat se, plavat, cvičit ve vodě
– na obličej nanést čistící pleťovou masku, odpočívat, relaxovat a rozjímat
– prokypřit půdu
– sázet kořenovou a zimní zeleninu
– vymalovat skleník nebo zahradní domek
– zakládat kompost
– stavět nový plot nebo zahradní domek
– tvořit nové zahradní cestičky a chodníky

21. – 22. 6. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Potřebuješ rychle uklidit? Tak s chutí do práce, vše ti půjde od ruky. Nezapomeň pořádně větrat, ať se dům zbaví těžké energie a může dýchat. Pokud nemáš otevřené okno celý den, dbej na to, abys pořádně vyvětrala ráno a večer před spaním, nauč se spát při otevřeném okně, tělo si víc odpočine a bude odolnější proti nemocem i stresu. Zbav se zbytečného oblečení, které si schováváš na potom, rozdej ho a udělej radost těm, kteří nežijí v nadbytku.

Co ještě můžeš?

– malovat, větrat, zhluboka dýchat
– čistit studnu, jezírko a hledat vodu
– masírovat nožky, nechat je odpočinout na vyšším místě
– nezapomínat na pohyb, chůze je ideální
– projevit vděčnost a radost za to, co máš

23. 6. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Pečuj nejen o sebe, ale také o své nožky, odvděčí se ti. Udělej si masáž, uvolni se ve voňavé koupeli z bylinek, přidej éterický olej, pokud se chceš cítit jako Kleopatra, rozmíchej šlehačku a do ní přidej několik kapek olejíčku, vše přidej do koupele, zapal svíčku a nechej se unášet na vlnách fantazie. Před spaním procvičuj prsty na nohou.

Co ještě můžeš?

– zalévat rostliny a pokojové květiny, hnojit
– odstraňovat tvrdou pokožku z chodidel
– udělat zábal na nohy – namasírovat a namazat kvalitním krémem, dát ponožky a nechat působit
– sbírat byliny
– sázet, přesazovat
– odpočívat, relaxovat a rozjímat

Foto: Shutterstock.com

16.6.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist