Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 16. do 22. září 2019

Sportuj, komunikuj a seznamuj se

Buď aktivní a nedovol tělu, aby příliš zlenivělo, jakákoliv aktivita, která rozproudí krev ve tvých žilách, je dobrá. Horkou Beraní hlavu zkrotí aktivní činnost, díky které zapomeneš na starosti. Skvělou komunikaci zvládneš v Býku, nezapomínej – vždy máš na výběr – rozhodni se komunikovat s láskou a zařídíš mnohem víc, než očekáváš. Pečuj o přátelství, nezapomínej sdílet svoji radost s těmi, kteří jsou tvému srdci blízcí. Přátelství je velký dar a krizové situace vždy prověří, jak na tom vztahy jsou, víc ti napoví energie Blíženců. To a ještě mnohem víc ti prozradíme právě teď v novém lunárním kalendáři.

16. – 17. 9. – Beran

Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Vliv Berana se velmi intenzivně projeví na chování některých lidí. Všimni si, jak reagují řidiči na cestách nebo v hromadných dopravních prostředcích. Proto je dobré obrnit se trpělivostí a než ráno vyrazíš ven, nalaď se na úsměv, pohodu a také toleranci. Jestli máš možnost chodit pěšky, uděláš nejlépe, přesto se však dobře rozhlédni kolem sebe, protože ani přechod pro chodce nezaručuje bezpečí a jistotu. Nemusíš se zbytečně bát, ale je dobré být ve střehu, např. díky brouzdání na mobilu bys mohla přehlédnout řítící se auto.

Jaký cvik je dobrý v Beranu? Mysl nalaď na nové začátky, postav se rovně a ruce polož na prsa tak, aby byly překřížené, nalaď se na srdce, naslouchej, jak pravidelně bije a zaměř se na cíl, který chceš dosáhnout. S výdechem přejdi do dřepu a dotkni se rukama země, hlava visí dolů, oči na chvíli zavři, udělej alespoň tři výdechy a nádechy, pomaličku se zvedni, narovnej se a dej ruce nad hlavu, které představují větve stromu, tvé nohy jsou kořeny, které vyrůstají a spojují tě se zemí. Pocítíš silné napojení s nebem a zemí, rozhodni se pro nové začátky a důvěřuj si, vše jde podle plánu, který je pro tvé nejvyšší dobro, tak to také je.

Co ještě můžeš?

– pečovat o tělo, udělat čisticí pleťovou masku, jemně masírovat vlasovou pokožku a promačkávat akupresurní body na obličeji
– na oči přiložit chladný obklad nebo uvařit světlík a vlažný přikládat na unavené oči
– přebytečnou energii, napětí i nervozitu využít při úklidu nebo práci na zahrádce, vše ti půjde od ruky a zapomeneš na běžné každodenní starosti
– sklízet úrodu, zavařovat, uskladňovat, sušit bylinky na zimu

18. – 19. 9. – Býk

Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Energie i napětí se mírní a lidé kolem nás reagují většinou poklidně. Práce, která vyžaduje větší námahu a sílu, půjde snadněji. Proto je vhodné pustit se do všech těžších zahradnických prací.

Co ještě můžeš?

– nehádat se a komunikovat s láskou, neutíkat před jakoukoliv informací nebo otázkou, naopak postavit se životu čelem a naslouchat, co nás učí ostatní, v čem nám nastavují zrcadlo
– proti bolesti v krku kloktat šalvěj, sůl, bylinnou tinkturu, dezinfikovat ústa, dásně i krk
– masírovat šíji a ramena
– sklízet úrodu, zavařovat, uskladňovat, sušit bylinky na zimu
– na zahrádce: kypřit půdu a přihnojit záhony, založit kompost

20. – 22. 9. – Blíženci

Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Zaměř pozornost na přicházející víkend, pokud máš volno, naplánuj program pro své nejbližší, ať již rodinu, děti nebo přátele. Dny Blíženců přímo vybízí ke společným aktivitám, seznamování se a navazování nových přátelství. Pokud běduješ, že jsi stále sama a nechceš chodit mezi lidi, nediv se, že nepřichází žádná změna. Je potřeba se překonat a zkoušet nové aktivity, nezáleží na tom, jestli se k nim vrátíš nebo ne, důležitá je zkušenost a setkávání se s podobně naladěnými bytostmi. Věř, že osamělých je na světě mnoho i na tebe čeká láska, kamarádka nebo noví přátelé. Pusť do svého domu novou energii, větrej, dýchej a naslouchej tělu, které ti předává důležité informace. Není krásnější pocit, než být obklopen láskou, rodinou a přáteli, proto je tak důležité pečovat o ně a rozlišovat, kdo tě jen využívá, když potřebuje, a naopak kdo se zajímá o to, jak se cítíš a jak ti je.

Nedovol ostatním, aby zneužívali tvou laskavou povahu, a pokud se ti ozvou pouze, když něco potřebují, ber to jako informaci, že se takto přátelé nechovají a zařiď se podle toho. Ostatní nás pouze učí sebelásce a zrcadlí nám to, co zatím sami neumíme, proto je každý člověk, který do našeho života vstoupí velký dar a přináší nám příležitost změnit život. Což ovšem neznamená, že v něm zůstává již navždy, většinou až pochopíme, jakou lekci nás má naučit, tak odchází trénovat jiné.

Co ještě můžeš?

– masírovat bolavá ramena, paže a zaměřit se na správné dýchání
– navštívit chiropraktika
– dávat pozor na „drbny“ a nešířit jejich příběhy dál, vše by se obrátilo proti tobě
– navazovat pracovní i osobní přátelství a nové vztahy
– uklízet skříně, zbavit se zbytečného oblečení a udělat radost těm, kteří nežijí v blahobytu a dostatku
– uklízet, vytírat, leštit sklo, zrcadla, podlahy
– sklízet úrodu, zavařovat, uskladňovat, sušit bylinky na zimu

foto-zdroj: shutterstock.com

15.9.2019 6:06| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist