Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 16. do 22. prosince 2019

Lev přeje lásce

Znamení Lva ti pomáhá probudit v sobě sílu lásky, Panny sdělují: pozor na emoce, Váhy mají sílu napravit staré křivdy, Štíři touží po odpuštění a vlídném slovu. Co víc můžeš pro sebe, své tělo i zdraví udělat, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

16. – 17. 12. – Lev


Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Pouštíš se do změn a toužíš po nové barvě na vlasy nebo snad chceš jiný účes? Využij dny Lva i Panny a pusť se s chutí do změn. Pokud nejsi příliš otevřená radikálnímu střihu, nenechej se přemluvit a trvej na svém. Někdy mají kadeřníci pocit, že krátký účes sluší všem a snaží se nás přesvědčit i přesto, že odmítáme, což je v lepším případě, v horším, což jsem kdysi dávno prožila já, vás nenápadně zastřihují, až zjistíte, že vlasy jsou pryč. Máš také podobnou zkušenost? Přiznám se, že zrovna mně to moc na sebevědomí nepřidalo, nejsem totiž typ na krátký účes, ten si schovám možná na stáří. Mám pocit, že s dobrými kadeřníky je to jako se zubařem, horko těžko se hledají, ale když se najdou, tak výsledek předčí očekávání.

Co ještě můžeš?

– na chvíli se zastavit a uvědomit si lásku nejen k sobě, ale také ostatním
– rozhýbat tělo chůzí, jógou nebo jiným cvičením s vědomým dýcháním
– nepřepínat srdce ať již nadměrným pohybem nebo také strachem a jinými negativními emocemi, pamatovat – láska je lékem na všechny neduhy, strach uzavírá – láska otevírá
– rozdávat lásku tak, jak si přeješ, aby ti ji rozdávali ostatní
– být střídmá v jídle, pití i pochutinách

18. – 19. 12. – Panna


Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Tak ten mi teda hnul žlučí!!! Připomíná ti to něco? Pokud máš citlivější zažívání, tak věř, že právě dny Panny mohou nezdravé emoce vyvolat a s tím mnoho zbytečných problémů. Zkus se nerozčilovat a nepodléhat emocím, předvánoční čas mnoho lidí nutí do nadlidských výkonů, přitom Vánoce jsou především o lásce, souznění a harmonii. Nedovol, aby ti kdokoliv hnul „žlučí“, ber život s humorem a snaž se být empatická k sobě i ostatním. Co dělat v případě lehčích potíží? Rozhodně odlehčit jídelníček, popíjet řepík nebo speciální směs, kterou rádi namíchají ve zdravé lékárně. Radost a láska dokáží zázraky. Nepřivlastňovat si žádnou emoci a nechat vše pouze projít, no tak jsem dostala vztek a co, nic tak hrozného se přeci nestalo? Nechám odeznít, nejsem robot, abych neměla žádné emoce, ale důležité je nezůstávat v těchto energiích dlouho a snažit se pozornost obrátit jiným směrem. Co udělám já? Nedávno jsem po dlouhé době pocítila napětí, prosinec je jako pro mnohé z nás celkově náročný, s údivem jsem sledovala, co tělo dělá, s láskou se usmála a řekla… miluji tě. Jak přišlo, tak odešlo, a tak je to také u tebe, neboj se a nic v sobě nedus ani nepotlačuj, emoce jsou pouze záležitostí těla, nedávej jim přílišnou moc ani sílu. Nalaď se na svůj vnitřní zdroj a miluj život takový jaký je. Přichází Váhy a s nimi také touha po rovnováze.

Co ještě můžeš?

– čtvrtek – držet půst
– popíjet čisticí čaje
– nepodléhat emocím
– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky, vyzkoušet nový střih, masírovat vlasovou pokožku

20. – 21. 12. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Jsi sama a nezvládáš to? Zkus se zamyslet, s kým bys mohla zharmonizovat vztah a urovnat spor, určitě je ve tvém životě někdo, s kým máš takzvaně nedořešené účty, ať již dávná hádka nebo snad nechuť komunikovat s rodiči nebo přáteli. Udělej první vstřícný krok a nečekej na výsledek, důležitá je tvá snaha a odhodlání všechno napravit, blížící se Štír přímo vybízí k usmíření a odpuštění. Jak jsi na tom ty, víš nejlépe sama. Toužíš po lásce? Začni ji napřed rozdávat, usměj se na lidi kolem tebe a snaž se na všem vidět to lepší, pak se můžeš spolehnout na to, že do tvého života vstoupí nová a svěží energie, ať již v podobě přátel nebo lásky. Neboj se změn a pusť se do nich. Jestli zatím nemáš odvahu setkat se osobně, stačí přijmout fakt, že to, co se stalo, již změnit nejde, odpustit sobě, ostatním a danou zkušenost již neopakovat.

Co ještě můžeš?

– větrat, dýchat, tančit, harmonizovat, uklízet, natírat, malovat, lakovat – nic nepřehánět
– uklidit skříně a věci, které již dávno nenosíš, rozdat potřebnějším

22. 12. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Zlatá neděle přímo vybízí k vánočnímu rozjímání, odpočinku i poslední návštěvě adventních trhů. Udělej si krásný den a sdílej svou radost také s ostatními, odpusť těm, kteří v danou chvíli nejednali podle tvých představ, každý dělá jen to, co umí. Ani ty jsi možná nesplnila očekávání ostatních, ale život není o představách, které jsou navíc mnohdy zkreslené, ale o radosti, pochopení i souznění.

Co ještě můžeš?

– v rychlosti uklidit, vyprat a nezapomenout zalít rostliny

foto-zdroj: shutterstock.com

15.12.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist