Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 16. do 22. března 2020

Přichází jaro, přináší radost a lásku

Střelec je nezávislý, Kozoroh ocení teplou koupel a rozmazlování těla i duše. Vodnář miluje masáž chodidel a vůni jara. Rybky přímo vybízí k naplnění vizí, snů a reflexní masáži chodidel. To a ještě mnohem víc ti právě teď přináší nový lunární kalendář.

16. 3. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Cítíš únavu nebo mírné napětí? Využij příznivý den a nechej se rozmazlit na masáži, která tvému tělu udělá velmi dobře. Na chvíli zapomeneš na náročné dny, které máš před sebou a získáš tolik potřebnou sílu a energii.

Co ještě můžeš?

– držet půst a pít pouze čistou vodu nebo alespoň zvolit odlehčený jídelníček
– nerozčilovat se a zbytečně nepodléhat konfliktům v práci či osobním životě
– seznamovat se s novými přáteli, zajít do společnosti, bavit se a dopřát svobodu dětem i partnerovi

17. – 18. 3. – Kozoroh


Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Věř, že pro tvé tělo i duši je důležité naučit se na chvíli vypnout a relaxovat. V pracovní oblasti zvládneš nemožné, v osobním životě je důležité dát svým blízkým najevo lásku a souznění. Pečovat o pokožku celého těla se rozhodně vyplatí. Udělej si chvilku jen pro sebe, napusť vanu, zapal svíčku a oddej se snění. Vzájemná masáž s partnerem v tobě probudí mnoho krásných pocitů. Jaký máš postoj, chodíš rovně nebo se hrbíš a padáš pod tíhou starostí? Je to jen postoj, všímej si, jak rovná jsi, pokud pocítíš tlak v oblasti ramen a přistihneš se, jak jsi shrbená, narovnej se a usměj. Život je přeci nádherný!

Co ještě můžeš?

– rozmazlit tělo i duši, poslouchat příjemnou hudbu, zpívat, tančit
– udělat si čisticí masku na obličej a s láskou pečovat o celé tělo, vlasy spláchnout bylinkami a nezapomínat jemně promasírovat vlasovou pokožku

19. – 21. 3. – Vodnář


Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Chystáš se na jarní úklid a vůbec se ti nechce? V klidu a pohodě zvládneš jakoukoliv práci, když zapojíš rodinu, tak se můžeš spolehnout na to, že vám ještě zůstane čas na společnou zábavu. V sobotu je jarní rovnodennost, což neznamená jen úklid domácnosti, zahrádky či půdy, ale také zbavování se různých zlozvyků nebo také udělat pořádek ve své mysli. Vykročit vstříc novému životu je něco, co změní život nejen tobě, ale také ostatním. Výlet v přírodě, pozorování a naslouchání ptačího zpěvu je úžasná relaxace. Pokud cítíš napětí, je to jen chvilková záležitost, stačí zaměřit pozornost jiným směrem, klidně vydrhnout podlahu a napětí rázem zmizí. Větrej, dýchej, usmívej se a miluj sebe i život! Jaro vnáší do života radost a touhu po novém.

Co ještě můžeš?

– uklízet od sklepa až po půdu, větrat, dýchat, čistit tělo a celý dům
– udělat pořádek ve skříních, vyvětrat oblečení, uklidit zimní šatník a připravit se na jaro
– udělat radost potřebným a zbavit se starých kousků oblečení
– malovat, líčit, přestavět nábytek, dovolit dětem, ať si navrhnou barvu či změnu pokojíčku
– nezapomínat na odpočinek a ulevit unaveným nožkám, masáž, léčivé masti a vyvýšená poloha je skvělá relaxace

22. 3. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Zdají se ti sny plné zmatku, cizích lidí a ty nevíš, co si o tom myslet? Zapisuj si, co se ti zdá. Rybky jsou velmi intuitivní znamení a sny nám mohou přinášet velmi důležitá poselství. Když se probudíme, tak zapomínáme, proto je dobré mít po ruce papír, tužku a při probuzení zapsat jakoukoliv myšlenku, možná tě překvapí zpráva, kterou obdržíš. Nestihla jsi vyprat nebo snad uklidit? Vůbec nevadí, stíháš na pohodu a práci zvládneš rychlostí blesku. Masáž chodidel se rozhodně vyplatí.

Víš, že je dnes Světový den vody? Ne každý má takové štěstí jako my, zajdi do přírody a poděkuj Matce Zemi za dary, které nám poskytuje a které můžeme bez omezení využívat. Pokud se potřebuješ zbavit negativních myšlenek, pomůže ti sprcha či koupel, voda je úžasný vodič a čistič, dokáže zázraky. Spláchni vše nepotřebné a zatěžující, budeš se cítit jako znovuzrozená.

Co ještě můžeš?

– odpočívat, rozjímat a nechat myšlenky volně plynout
– plavat, cvičit ve vodě, pečovat o tělo i duši
– poděkovat vodě, za to, že je neustále k dispozici

foto-zdroj: shutterstock.com

17.3.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist